Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4207. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42054206420742084209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Klasik ve liseli ergen ağzıyla esprimi yapayım o zaman affına sığınarak.

Hayırlısı be gülüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: B@R!$

quote:

Orijinalden alıntı: JrMaster

quote:

Orijinalden alıntı: kemalulu

Arkadaşlar

''Ağda kayıtlı değil'' hatası hakkında çözüm yolu bilen varmı ?

sim kart bozulmuş olabilir

aynı sorun bende var. gece bi anda gitmiş şebeke. ağda kayıtlı değil diyor. simkartı başka telefonda denedim simde sorun yok sorun telefonda. uzun süredir yeni romda yüklememiştim araştırınca yeni rom yüklerken oluşan bir hata olduğunu söylemiş çoğu kişi. anlamadım açıkçası. hersorunda gidip telefonculara para vermekte istemiyorum valla uğraşasımda yok ne yapacam bilmiyorum.

kimileri mobil ayarlarından düzeltilir diyor otomatik şebeke seçe aldım hem manuel olarak gsm firmasını seçerek hemde otomatik belirle yaparak denedim sorun devam ediyor...

kimileri uçak moda al bata sök tak diyor... düzelmedi...

kimileri yeniden firmware yükle diyor... düzelmedi...

kimileri komut vermiş denedim olmadı (yıldız kare ile başlayan şeklinde rakamlardan oluşan )

kimileride imei çakma ise ondandır diyor...

imei sorgulamada kaçak görünüyor... 10 gün önce kontrol etmiştim hiçbir şey yazmıyordu şimdi ise telefon kaydı bulunmamaktadır diyor

benim telde senin gibi perşembe gecesi gitmiş...

sorun imeide olabilir gibi görünüyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midgardian

İsteksiz yüklediğimi anladı. Bir de aosp iyi geldi buna dediğin gibi ondan herhalde. Yok bi omega yı kabul etmedi ilk defa ve nedenini çözmüş te değilim ama yapacak birşey yok.

bende de olmadi..yuklerken hata veriyor..bilumum yapilmasi gerekenleri yaptim.ama yemedi...stock romda kaldim..tekrar jellybama donucem..bize aosp paklar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

quote:

Bakarsın beraber alırız reyiz. Herşey note 3 ün tasarımına bakar bu saatten sonra. Beklediğim gibi ise note 3. Yoksa s800 lü XZ benim de bu sıra kafamı kurcalıyor.

Bak itiraz istemiyorum @hunkar1
    Bakariz note 3 le xperia honami i1 kiyaslariz hangisi kafamiza yatarsa hep beraber aliriz yalniz ben sizi sonye cekecem bastan diyeyim

itiraz yok kral..:)
    ben cogunluga uyarim..

• hunkar1 kullanıcısına yanıt
    İmzamdaki gibi sistem kurdum.Yakın zamanda üst versiyon haricinde(ki onda da sorun çıkmazsa feedbackler iyi ise) başka rom kurmayı düşünmüyorum. Ben aradığımı BAM ile buldum. AOSP candır gerisi heyecandır diyorum kendi adıma :)
  • actigin yolda ,gosterdigin hedefte ilerliyoruz zaten üstat..:) telif hakkini odeyip imzani bende kullanicam zaten.:)
    basim agridi ugrasmaktan.yarin sakin kafayla jellyBAM a dönüş yapiyorum..saf android candir..

andromanyak olduk be usta..:)

• hunkar1 kullanıcısına yanıt
    Telif hakkı mı :D Al senin olsun

Aynen öyle X5 ile başlayan ve telefonun canını çıkarmama neden olan rom manyaklığı o kadar sabredip ellemeyeceğim bu sefer dememe rağmen s2 de de devam ediyor. Ama bu sayede samsung un iğrenç arayüzünden kurtulup bam gibi bir efsane ile tanıştım fena mı oldu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan_34

Arkadaşlar şu an için en stabil ve şarjı en iyi giden rom kernel kombinasyonu hangisi neat + apollo kullanıyorum ama galiba ayarları falan yapamadım pek memnun değilim biraz da sorunum var.

Omega v24 deneyin bence tatmin edecektir sizi kendi kerneliyle

Aynen omega ve wanam ve en stabil rom lar bana göre.gerisini dusunme derim.

• @midgardian bak hunkarda kabul etti kaldi cihazlarin tanitimi beklemek caymak yok :)bu senin verdiğin modu attim aga telefona biseyler oldu:) sanki benimle kavga ediyor mubarek herseyi tak tak diye vuruyor seri oldu gercektende menuye girerken bile sanki tokat atiyor sevdim bunu;)
    @hunkar1 cok tuhaf birtek bendemi kuruldu bu omega? acaba siz twrp ile yuklemeyi unuttunuz mu ? çoğunluğa uyman iyi benim tercih belli ikinizden birinide ikna etsek is biter

• Mod güzel ya seri aosp daha seri oldu düşün :)

• quote:

Mod güzel ya seri aosp daha seri oldu düşün :)

sendeki fanatiklik var ya

• Sen bulastırdın hiç masum ayağına yatma:)

• @midgardian ehehehe hic geleceğim yoktu allah iyiligini versin

• bu bahsettiğiniz jellyam'da kernel içine gömülümü yani direk yüklicez mi yoksa ayriyetten bir ayar gerekiyor mu acaba?
  • telefonum servisten geldi.

şu an en uygun kernel ve root nedir?

SiyahKernel S2-v6.0beta5 yükleyeyim mi?

odin ile yüklemeyi biliyorum. ona göre link verebilir misiniz? en kaliteli kerneli yüklemem için
  • satılık samsung Galaxy s2 i9100
    siyah
    yurt disi
    kozmetik 10/9.8
    fiyat 450
    şehir batman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MzBag -- 20 Temmuz 2013; 11:54:43 >
  • tgr1907 kullanıcısına yanıt
    Zaten her romun kendi kerneli vardır. Ayrı ayara gerek yok.
  • quote:

Zaten her romun kendi kerneli vardır. Ayrı ayara gerek yok.

jb 4.1.2 yüklemek yeterli o halde.

root yapmak için ne yüklemeliyim peki?
  • Yeterli ama kernel tercih meselesi.Daha iyi performans ve manuel cpu mhz ve voltaj ayarı için yine ayrı kernel yüklenebilir.

Root için i9100 uyumlu bir CWM yüklemeniz lazım. Mesela aşağıda veridğim cwm yi odin ile flashlayın

http://d-h.st/XCc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midgardian -- 20 Temmuz 2013; 13:20:44 >
  •  ★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★
     ★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★
     ★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★
  • 
Sayfa: önceki 42054206420742084209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.