Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4192. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41904191419241934194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben bu neatroma geçtim. Şarjını bitirip nomoarpowah la şarj edeyim dedim. Şarjı bi %5 oluyordu bi %9 oluyordu bi %4e iniyordu falan. Sonra indirdim %1 e nomoarpowah ı çalıştırdım. Fakat çok kısa bir sürede %11e ulaştı şarjı. Bir yerlerde bir terslik var ama nerede?
  • Merhabalar wi fi' nin bir oyunda kesik kesik çalışması sorunu nedeniyle

Bu konuda bildirilen *#232338# yöntemini yaptım.
    http://forum.donanimhaber.com/m_70829226/tm.htm

Fakat kalıcı olmuyor telefonu her başlattığımda yeniden yapmam gerekiyor. Bu ayarı sabitlemek için ne yapabilirim ?

Teşekkürler. ;)
  • beyler acil cevaplarsanız sevinirim, S2'niz ne zamanlar kasma yapıyor? ya da menü geç geliyor?
    mesela şuanki telefonumda Opera'da 5-10 dk gezindikten sonra menü tuşuna basıp direkt anasayfaya gitmek istediğimde menü geç geliyor 5-6 saniye.
    S2deki kasmalar nasıl?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba.

S2'ye geçeceğim kısmetse yakın zamanda. Cyanogenmod bazlı bir rom kullanmak istiyorum. Bu yönde tavsiye edeceğiniz en iyi kernel-rom ikilisi hangisidir?
  • Denerod D kullanıcısına yanıt
    Neredeyse hepsine al atmış biri olarak diyebilirm ki JELLYBAM v9..Hatta 9.1 şu an goo.im de var da oraan yavaş iniyor. Diğer server a yüklenir akşam üstü.

http://get.jellybam.com/i9100/
  • Midgardian kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ettim.

Peki BLN destekli bir kernel geliyor mu bu romla, yoksa ekstradan tavsiye edeceğiniz bir kernel de var mıdır?
  • Denerod D kullanıcısına yanıt
    Kendi içinde BamControl var. Orada Led ayarları var. Ben denemedim yalnız kullanmadığım için.
  • aranızda hiç crossbreeder yada pureperformance modlarını deneyen oldu mu?
    placebo mu acaba yoksa gerçektende performansı arttırıyor mu(pilden taviz vermeden)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ormantik Romeo

beyler acil cevaplarsanız sevinirim, S2'niz ne zamanlar kasma yapıyor? ya da menü geç geliyor?
    mesela şuanki telefonumda Opera'da 5-10 dk gezindikten sonra menü tuşuna basıp direkt anasayfaya gitmek istediğimde menü geç geliyor 5-6 saniye.
    S2deki kasmalar nasıl?

S2 genellikle kendinden taviz vermiyor yani ustunde yuklu yazilim sorunlu degilse kasma donma vb durumlara kolay kolay dusmez stabilite ve akiciligini koruyor ha ne olabilir her anrroid telefondaki gibi agir bir oyun oynarsiniz oyunu hakkiyla oynatir oyundan cikis yaparken belki birkac saniye bekler oda hepsinde oluyor.s2 ye bosuna efsane denilmiyor

• arkadaşlar önereceğiniz navigasyon programı varmı ?

ortalama hızım gibi verileri göstersin istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: car_26

arkadaşlar önereceğiniz navigasyon programı varmı ?

Ben kullanmadim ama navitel gibi bisiyler methediliyor

• Neatrom da ekran döndürme açık iken ekran tarayıcı da kapandığı zaman telefon kitleniyor.bu sorun ile karşılaşan var mi

• Merhaba arkadaslar yaklaşık bir haftadır note2 kullanıcısıyım eski bir s2 kullanıcısı olarak buraya bakinmadan duramiyorum aliskanlik iste. Diyeceğim şu ki telefonunuzun ve bu basligin kiymetini bilin.
    Note2 konusu tam ölü yaw
    Ufak bi karşılaştırma yapmak istedim nacizane.Nasil bir karşılaştırma ise biraz abes ama.
    Bir haftadir hala agirligina alismaya calisiyorum bildigin tugla en buyuk handikapi bu bence. Ekranin tek elle kullanimi zor diyolar ya hani yalan kulliyen, tek elle kullanmak imkansiz.Ancak reklamlardaki gibi Lebron James kullaniyodur herhalde. Ama pil performansi varya of of altı saat ekran acik kalma suresi alıyorum daha ne olsun. İşin ozu eger s2 kadar telefon gibi telefon kullanmak isteyipde degisiklik isteyen note2 den uzak durmali.Tabi ben daha once nexus7 kullanipda yaninda s2 olunca rahatsiz olmus biri olarak note2 bana hitap ediyodu. Eger hem tablet hemde telefon kullanicilari var ise aranizda note2 ile olaya nokta koyabilirler. Herkese hayirli gunler.

• şu an jellybam v9.1 indirdim goo.im'den idm saolsun çok hızlı indiriyor, kurmaya başlayacağım birazdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: memti

şu an jellybam v9.1 indirdim goo.im'den idm saolsun çok hızlı indiriyor, kurmaya başlayacağım birazdan

ekran görüntüleri ve yorumlarını bekliyorum
  • quote:

şu an jellybam v9.1 indirdim goo.im'den idm saolsun çok hızlı indiriyor, kurmaya başlayacağım birazdan

Hocam flash player, muzik kalitesi (or:beats audio flashlaniyor mu?), hiz ve sarj acisindan yorumlarinizi bekliyoruz.

• şu an titanium backup ile yedek alıyorum, yükledikten sonra deneyimlerimi aktarırım
  • quote:

şu an titanium backup ile yedek alıyorum, yükledikten sonra deneyimlerimi aktarırım

çok iyi olur bende şuan v9 sürümündeyim
    v9.1'in geri dönüşlerinde v9'den daha fazla bug ve hata barındırdığı söyleniyor ama denedikten sonra deneyimlerinizi bizimle de paylaşırsanız seviniriz

jellybam çok iyi bir rom ama sorunu sürekli yeni build çıkarıyor nihai kararlı sürüme ulaşana kadar epey can sıkıyor
    mesela v7.8'de çok iyi olmuştu sonra halo ile birlikte v8 sürümleri berbattı, v9 inşallah iyi olur bir an önce
    kararlı cm 10.1.2'de yayınlandı yeni versiyonlara entegre edecekler büyük ihtimalle bi kaç build daha çıkacak demek oluyor bu yakın zamanda

şimdiden teşekkürler
  • v9 dan hala şikayetim olmadı ama eksik olanları bildirmiştim elemanlara. Hardwarekeys mesela. Onu tekrar eklemişler. Ben v9 da bug göremedim açıkçası. Şimdiye kadarki en stabil cm rom diyebilirim. Hem pil süresi hem stabilitesi olsun çok memnunum romdan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: car_26

arkadaşlar önereceğiniz navigasyon programı varmı ?

Ben iGo kullaniyorum 5km/s yanililabliiyor. sygic navigasyon da cok öneriliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rraistlinn -- 14 Temmuz 2013; 22:13:16 >
  • 
Sayfa: önceki 41904191419241934194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.