Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (3016. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30143015301630173018
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Musa nerden çıktı ya

Evet note2 ye geçtim s4ü bekleyemiycem :D

@Dexter61

Sanmıyorum kendi halimde takılırım
  • s4'ü bekleyin başka telefona geçmeyin jb de geldi idare eder o zamana kadar s2 gibi efsane olacak s4
  • slm arkadaşlar şu ana kadar kimseye çözdüremediğim bir problemim var.Yardımcı olabilecek arkadaş varsa memnun olurum. s2 mi Mhl adepter ile televizyona bağlayıp wifi üzeri film izlemek istiyorum. Televizyonun HD kablosunu takınca telefonun görüntüsü Tv ye geliyor fakat wifi kesiliyor.Televizyonumun markası Vestel. Lg marka başka bir televizyon da denedim problem olmuyor.Yeni bir kablo daha aldım acaba kablodan mı diye yine problem çözülmedi. Acaba telefondan yapılması gereken bir ayar mı var. Lütfen yardım kafayı yiyicem yoksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Yarın aranızdan ayrılıyorum beyler

Kışa denk geldi karpuz yok ama olsun vallahi bir kabak kesmeden bırakmayız. İkisi de çekirdekli ve top şeklinde, zaten önemli olan da niyet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neo_1

quote:

Orijinalden alıntı: forum1

quote:

Orijinalden alıntı: aRm

Marketten Asphalt 7 ya da Need For Speed Most Wanted alicam. Hangisini tavsiye edersiniz ?

pmden mostwantedn apksını attım ındır sorunsuz calısıyor asphalt 7 nın apkları calısmıyor onları bosuna yukleme

Bana da bana da..bende isteremmmm

aldım..teşekkür ederim
  • niye tecrubeli arkadaşlar yardımcı olmuyor

Hiçbir veri silmeden direk bu yazılımın ustune guncelleyemezmiyim? Kısa ve pratik yoldan nasıl güncelleme yapabilirim bu konuda hiçbir bilgim yok malesef ve her konuda da farklı farklı yöntemler mevcut.

Yükleyen biri bi zahmet basitçe sürüm üzerine güncelleme yöntemini anlatabilirmi lütfen

Bu arada var olan sürüm: 4.0.3
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onurcan91

quote:

Orijinalden alıntı: Mucuklu Sucuk

Jbyi odinle atabilecegim yada direk download moddan custom rom gibi yukleyebilecegim linkvar mi?

Linkte detaylı anlatımım mevcut.
    http://forum.donanimhaber.com/m_68119573/mpage_1/f_/key_//tm.htm#68119573

Sağolasın kardeş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SincaneS

niye tecrubeli arkadaşlar yardımcı olmuyor

Hiçbir veri silmeden direk bu yazılımın ustune guncelleyemezmiyim? Kısa ve pratik yoldan nasıl güncelleme yapabilirim bu konuda hiçbir bilgim yok malesef ve her konuda da farklı farklı yöntemler mevcut.

Yükleyen biri bi zahmet basitçe sürüm üzerine güncelleme yöntemini anlatabilirmi lütfen

güncellemekten kastın 4.1.2 yüklemek ise; sadece wipe cache yaparak yüklersin. Verilerin silinmez ama 4.0.3 dosyaları ile yaşanacak çakışmalardan dolayı bazı uygulamalarda sıkıntılar olabilir.

eğer odin ile daha önce yükleme yapmadıysan resmi sürümün çıkmasını bekle bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakkalosman

quote:

Orijinalden alıntı: SincaneS

niye tecrubeli arkadaşlar yardımcı olmuyor

güncellemekten kastın 4.1.2 yüklemek ise; sadece wipe cache yaparak yüklersin. Verilerin silinmez ama 4.0.3 dosyaları ile yaşanacak çakışmalardan dolayı bazı uygulamalarda sıkıntılar olabilir.

eğer odin ile daha önce yükleme yapmadıysan resmi sürümün çıkmasını bekle bence.

bende bekleme taraftarıyım aslında fakat samsungun s2 ye ve heleki Türkiye'ye verdiği değeri görünce boşa beklicekmişim hissi veriyor.

Yorumunuz için teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kakakola -- 21 Kasım 2012; 23:49:24 >
  • şu arama ekranında resimlerin büyük gözükmesini halletmelerine sevindim kaç sürüm geçti bi ona el atmadılar gitti, küçük bi ayrıntı yani salak saçma programlar kullanıyoruz resimler tam çıksın diye
  • şurdan beş yüz kişi bir araya gelip adamlara akıllı olun diyemiyoruz bir sosyal medya patlaması yaratsak bak nasıl adam oluyorlar titriyorlar ama nerde bunlar türk zaten bizimkilerde yalakalık olsun diye yağlayıp duruyordur peh
  • Kilit ekranı için flash dosyası varmış dalga efekti geliyomuş linkini verebilen var mı? Bir de hangi dosya(kernel) ile root etmem gerek?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 4.1.2 sürümünü yükledim ama klavye kullanımı esnasında sol alt köşede daha önceden çıkan mikrofon seçeneğinin nereden çıkartılacağını bulamadım.Bilen varmı acaba.Şu an o bölümde ayarlara giriş var
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Yarın aranızdan ayrılıyorum beyler

daimi bir s2 kullanıcısını daha kaybetttik. efsane ölüyor mu ne?.. yapma be ezimuse

note 2 in hayırlı olsun, güzel telefon.
  • Birkaç gündür cihazı masaüstü bilgisayara bağlarken şu uyarıyı alıyorum.

Dizüstü bilgisayarda problem yok.

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter61

http://forum.androidturkiye.net/showthread.php?10390-ROM-4-1-2-VK-%99-Rom-Jelly-Bean-V6-20-11-2012/page308

Bu rom yüklenir arkadaşlar

Uyuma sakın. Yardımına ve dosyalara ihtiyacım var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gkn89

Bende 680 liraya beyaz s2 alarak araniza katildim arkadaslar . Cihazin versiyonu 4.0.3 . Sarji biraz az gidiyor sanki ama cihaz super . Birde direk telefon uzerinden 4.1.2 ye gecersek tadindan yenmez

Hocam 680 çok iyi almışsın s2 yi de nerden ve nasıl aldın acaba?
  • Stock rom kullanıyorum hiç root atmadım , yinede kernel temizliği yapmam gerekir mi jb yuklemeden önce ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan_34

quote:

Orijinalden alıntı: Gkn89

Bende 680 liraya beyaz s2 alarak araniza katildim arkadaslar . Cihazin versiyonu 4.0.3 . Sarji biraz az gidiyor sanki ama cihaz super . Birde direk telefon uzerinden 4.1.2 ye gecersek tadindan yenmez

Hocam 680 çok iyi almışsın s2 yi de nerden ve nasıl aldın acaba?

bende merak ettim cihaz sıfır değil herhalde...
  • 
Sayfa: önceki 30143015301630173018
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.