Şimdi Ara

dövme yaptırmayı düşünüyorum konyada yapan yer varmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26
Cevap
0
Favori
21.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ama geçici dövme olacak . fiyatları ne civardadır acep. bide ne kadar gider ???
    bide konyada yapan yer varmı biliyormusunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yıldırım_beyazıt -- 27 Mayıs 2011; 1:46:27 >

• Dövmenin boyutuna ve motifine göre fiyatları değişir
  • Zaferde sataformun karşısında centonenin solunda pircing dövme geçici kalıcı hepsi var gecen hafta yaptırdım mekan lüx ve temiz büyüklüğe göre fiyatları değişiyor b'n 15 liraya gecici dovme yaptırdım ama daha küçükleri var 5 liraya fln yapiyolar onlarda çok basit hayvan figürleri ve imzalar fln
    Bı tanede kırmızı çarşıda 2. Katta var orayada bakabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasoxxx

Zaferde sataformun karşısında centonenin solunda pircing dövme geçici kalıcı hepsi var gecen hafta yaptırdım mekan lüx ve temiz büyüklüğe göre fiyatları değişiyor b'n 15 liraya gecici dovme yaptırdım ama daha küçükleri var 5 liraya fln yapiyolar onlarda çok basit hayvan figürleri ve imzalar fln

saol kardeş . koluma japonca yazı yazdırmayı düşünüyorum yaparlar herhalde
    bu kırmızı çarşı neresiydi yav ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yıldırım_beyazıt -- 27 Mayıs 2011; 2:12:59 >
  • Ne kadar gittiginide söyleyim 1 hafta sonra rengi açılıyor 2. Hafta yikarken tamamen siliniveriyor
  • quote:

Ne kadar gittiginide söyleyim 1 hafta sonra rengi açılıyor 2. Hafta yikarken tamamen siliniveriyor

3 ay gidiyor diyorlardı yav demekki hepsi yalanmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yıldırım_beyazıt -- 27 Mayıs 2011; 2:16:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yıldırım_beyazıt
    quote:

Zaferde sataformun karşısında centonenin solunda pircing dövme geçici kalıcı hepsi var gecen hafta yaptırdım mekan lüx ve temiz büyüklüğe göre fiyatları değişiyor b'n 15 liraya gecici dovme yaptırdım ama daha küçükleri var 5 liraya fln yapiyolar onlarda çok basit hayvan figürleri ve imzalar fln

saol kardeş . koluma japonca yazı yazdırmayı düşünüyorum yaparlar herhalde
    bu kırmızı çarşı neresiydi yav ?

Zaferde Cam saatin yanında kibritin solundaki binada camlica pastanesinin dibi

• quote:

quote:

Ne kadar gittiginide söyleyim 1 hafta sonra rengi açılıyor 2. Hafta yikarken tamamen siliniveriyor

En az 10 kez yaptırdım farklı yerlerde en kalitelisi Antalya'da yaptırdığımdi 1 ay gitti onuda tekrar bulmak zor Konya'da yaptırdığım dövmelerde 2 haftayı hiç geçmedi Yarı geçici dövme var ondan yaptirabilirsin uzun süre gitmesini istiyorsan 2-5 yıllık ömrü var fiyatları 250-300 civarı bide gercek kalıcı var ona süre verilmiyor ömür boyu gidebiliyor ...

• quote:

quote:

quote:

En az 10 kez yaptırdım farklı yerlerde en kalitelisi Antalya'da yaptırdığımdi 1 ay gitti onuda tekrar bulmak zor Konya'da yaptırdığım dövmelerde 2 haftayı hiç geçmedi Yarı geçici dövme var ondan yaptirabilirsin uzun süre gitmesini istiyorsan 2-5 yıllık ömrü var fiyatları 250-300 civarı bide gercek kalıcı var ona süre verilmiyor ömür boyu gidebiliyor ...

yarı geçiçiyi nasıl yapıyorlar. yani ilerde çıkma garantisi veriyorlar mı ?

• Bn araştırdım da cesaret edemedim bnm sataformda dediğim yer 2-5 yıl arası dedi nette 10 yıla kadar fln çıkar diolar iyi araştırmak lazım bide insan 5-10 sene aynı desenden bıkar zaten ama tercih meselesi
  • quote:

Bn araştırdım da cesaret edemedim bnm sataformda dediğim yer 2-5 yıl arası dedi nette 10 yıla kadar fln çıkar diolar iyi araştırmak lazım bide insan 5-10 sene aynı desenden bıkar zaten ama tercih meselesi

hem bıkarım hemde çıkmazsa korkusuyla yaşamayım
  • Yok öyle 2 senede çıkan dövme. Bildiğin derinin altına iğneyle boya enjekte ediyorlar seni yiyorlar yani 2 sene sonra çıkıcak diye. Bu arada geçici yaptırıcaksan çizimi güzel olan bir arkadaşına malzemelerini al o yapsın . 5 lira verirsin malzemelerin tamamına işte . Hint kınası,alman taşı,oksijenli su bu kadar malzemeler. Kolay gelsin.
  • bunu hint kınası ve cin mürekebiyle yapmıyorlarmı da 1 hafta gidiyor ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: iRoy

Yok öyle 2 senede çıkan dövme. Bildiğin derinin altına iğneyle boya enjekte ediyorlar seni yiyorlar yani 2 sene sonra çıkıcak diye. Bu arada geçici yaptırıcaksan çizimi güzel olan bir arkadaşına malzemelerini al o yapsın . 5 lira verirsin malzemelerin tamamına işte . Hint kınası,alman taşı,oksijenli su bu kadar malzemeler. Kolay gelsin.

hepsi var ama çizimi iyi olan kimse yok
  • dövme abdest bozmaz istersen kalıcı yaptırabilrsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Momo-Oz

dövme abdest bozmaz istersen kalıcı yaptırabilrsin

ama öbür tarafa allah korusun dövmeli gitmek var
    hemen liseliler atlar şakirt filan diye konyalı değilim ama bu tarz şeylere özen gösteririm .
  • quote:

quote:

hemen liseliler atlar şakirt filan diye konyalı değilim ama bu tarz şeylere özen gösteririm .

Güldürme beni .. Pilatin kemik taksalar sen onunlamı gideceğini sanıyosum :D yada ne bileyim kolunda kocaman dikiş izleri olsa yada heryerinde dikiş izi olsa :D

Bu dünyadaki herşey burada kalır , ne derler bilirsin dünya malı dünyada kalsın , bu beden dünya malıdır :)

• quote:

quote:

quote:

Güldürme beni .. Pilatin kemik taksalar sen onunlamı gideceğini sanıyosum :D yada ne bileyim kolunda kocaman dikiş izleri olsa yada heryerinde dikiş izi olsa :D

Bu dünyadaki herşey burada kalır , ne derler bilirsin dünya malı dünyada kalsın , bu beden dünya malıdır :)

o farklı konu o sağlık için bu zevk için
    herneyse konumuz farklı zaten günah olmasa da öyle kalıcı dövme yaptırmam sıkılırım yani. bedava yapacak olsalar yine yaptırmam çabuk sıkılan birisiyimdir

• bence yaptırtma dostum abdest tutmuyor diye biliyorum ben
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.