Şimdi Ara

VW AMAROK Pick-up kullanıcıları (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.727
Cevap
31
Favori
442.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    140 hp daha az yakar
  • emrah1982 kullanıcısına yanıt
    aslında fazla bir fark olmaz 180 lik ile 140hb arasında mazot farkı ama illa en az yakanından istiyorsun 140hp lik al artı sanırsam aşırı derecede engebeli araziye girmiyorsan 4x2 işini görür lakin 180l,k ile 140 lık arasından çift turbo ve jant farkı var haberin olsun
  • Botan.21 B kullanıcısına yanıt
    İlginize tesekkur ederim, engemeli araziye girmiyorum ama yilda 1-2 isimize yarayacagi zaman 4x2yle kalmayalim yollardada :)) bu yil baya kar yagdi, o karda belki 4x2 arkasi bos olmasi durumunda yetersiz kalabilir diye dusundum, 4x4 ile arasinda yakit farki yoksa 4x4 alinabilir, ama yakit farki varsa yilda 1-2 gun icin o fark degmez tabi @Botan.21

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    4x4 ile 4x2 arasında fazla bi fark yok lakin 4x4 e geçtiğin zaman o zamanı farkı anlarsın :)))) hangisi almaya karar verdiniz ?
    Yakit farki yoksa 4x4

Şimdiden Hayırlı olsun araçlar bayiye gelmiş mi ?
    Ben on gorusme yaptim sadece 140mi 180mi karar veremedigim icin teslimatla ilgili hic gorusmedim, arac bayilerde yok mu suan :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrah1982 -- 27 Mart 2016; 10:22:28 >
    En son Dicle otomotiv de bi tane gümüş gri bir araç vardı 4x4 manueldi belki hala ellerinde bi ara ama 2015 model di o araç
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrah1982

Evet yillik yaptim km cok, gecen yil mayis sonu aldigim aracim bile suan 65bin kmde, bu yil 80ini rahat bulucam :) cok km yaptigim icin benim icin en onemli olan yakit, 8lt fena degil aslinda

8 lt uzun yol icin zaten ha iman sabriyla 80-90 giderim diyorsaniz 8inde altina inebilir. Benim uzun yol ortalamam bile genelde 10 lt civari oluyor. Isin komigi istanbul trafinde en ekonomik kullaniyorum ben. Trafik yavas akiyor cunku. Asiri kilit dur kalk trafik olmazsa sehir icinde bile ekonomik gidilebiliyor amarokla aslinda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada gecen gun yeni toyota hiluxu baya detayli inceledim ve test surusu yaptim. Merak eden olursa:

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=115590803&p=1

• quote:

Orijinalden alıntı: nemesis

quote:

Evet yillik yaptim km cok, gecen yil mayis sonu aldigim aracim bile suan 65bin kmde, bu yil 80ini rahat bulucam :) cok km yaptigim icin benim icin en onemli olan yakit, 8lt fena degil aslinda

8 lt uzun yol icin zaten ha iman sabriyla 80-90 giderim diyorsaniz 8inde altina inebilir. Benim uzun yol ortalamam bile genelde 10 lt civari oluyor. Isin komigi istanbul trafinde en ekonomik kullaniyorum ben. Trafik yavas akiyor cunku. Asiri kilit dur kalk trafik olmazsa sehir icinde bile ekonomik gidilebiliyor amarokla aslinda.

Sizin araciniz hangi modeli acaba? 140/180 otomatik/duz?Ben hergun ayni yolu yaptigimdan ortalama 110-120km arasi kullaniyorum. Bayi bana 4x4de duz vitesi tavsiye etti, 4x2 kullanildiginda yakit tuketimi 4x2 arac kadar az yaktigini fakat otomatik aracta 4x2ye dusurme secenegi olmadigini belirtti.

Bugun bayiye gittim, ellerinde kismi araclar var 2 ay icinde gelicek, suan baska bayilerdede 2015 model hazir araclar varmis. Onlardada fiyat uygunmus aslinda. Ozel renk isteginde ne olur dedim, suan icin amarok icin siparis alinmiyormus, suan uretilenler makyajli kasa olacakmis ama makyajlinin bayilerde ne zaman satisa sunulacagi belli degilmis.

• quote:

quote:

quote:

Sizin araciniz hangi modeli acaba? 140/180 otomatik/duz?Ben hergun ayni yolu yaptigimdan ortalama 110-120km arasi kullaniyorum. Bayi bana 4x4de duz vitesi tavsiye etti, 4x2 kullanildiginda yakit tuketimi 4x2 arac kadar az yaktigini fakat otomatik aracta 4x2ye dusurme secenegi olmadigini belirtti.

Bugun bayiye gittim, ellerinde kismi araclar var 2 ay icinde gelicek, suan baska bayilerdede 2015 model hazir araclar varmis. Onlardada fiyat uygunmus aslinda. Ozel renk isteginde ne olur dedim, suan icin amarok icin siparis alinmiyormus, suan uretilenler makyajli kasa olacakmis ama makyajlinin bayilerde ne zaman satisa sunulacagi belli degilmis.

Benimki otomatik. Zaten otomatiklerin hepsi surekli 4 ceker ve 180 beygir. 2012 model highline

• quote:

quote:

quote:

Ne yani 2016 kasalar makyajlı mı olacak ?
    Tamami degil, cunku suan haziran sonuna kadar planli gelecek araclar var 2016 model, onlar suanki kasa ile gelecekmis. Makyajli icin siparis almadilar ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrah1982 -- 28 Mart 2016; 13:25:08 >
  • Makyajlı Amarok ile ilgili yeni görseller gelmeye başladı.

VW AMAROK Pick-up kullanıcıları  VW AMAROK Pick-up kullanıcıları

http://www.caradvice.com.au/439553/2017-volkswagen-amarok-aventura-gets-v6-diesel-power/
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal

Dizel V6 motordan bahsediliyor.
    http://www.tumhaber.com/ozel-haber/2017-volkswagen-amarok-fiyati-ve-teknik-ozellikleri-volkswagen-amarok-sahibinden-h5751.html

8 ileri DSG yazmasalarmış keşke...

2. el Amarok ilanlarında bile hala DSG yazanlar var.

• VW Amarok 4x2 highline aracimz dun, 21 Temmuz 2016 tarihinde Istanbul'dan calinmistir. Gorenlerin tarafimiza ulasmalari onemle rica olunur. Goren,bulana para odulu verilecektir

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.