Şimdi Ara

Avea 19 tl 500 dk faturalımı yoksa (genç paket )500 dak 1000 sms 1gb data mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
10.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hangisı daha iyi sizce bu hat tasıyıp 19 luk paket almak mı? Yoksa 19 tly her yone ilk 6 ay 500 dk konuşmak mı? 19 luk paket aldık 1 ay kullandık aradan 2 ay geçti yine alabiliyoz mu?

1 de katlayan tarife açılsa nasıl olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krkmz1666 -- 27 Mayıs 2011; 20:42:52 >

• 19 luk tarife faturalı değil başlıkta sanki faturalı sanıyosunuz gibi geldi yada ben yanlış anladım sizi.
  • BURDA 3 AYRI DURUM SOZ KONUSU

--------------------------
    NUMARA TASIMA FATURALIYA
    --------------------------

Super kamu ( faturalı HY 500 dk tarifesi ) 19 tl

http://www.avea.com.tr/tr/sta/personell/tarifeler/heryone_1000.shtml?pagemenu=personell.heryone1000

-------------------------
    NUMARA TASIMA FATURASIZA
    -------------------------

tarife bagımsız ( faturasız HY 500 dk + 1000 sms + 1 GB ) 19 tl ye alınabilen aylık paket (bi nevi tcl nar gibi )

http://www.avea.com.tr/tr/sta/kampanyalar/19luk_paket.shtml?pagemenu=bkampanya.aveali.faturasiz.19lukpaket

---------------------------------
    NUMARA TASIMASIZ FATURASIZA
    ---------------------------------

tarife bagımsız ( faturasız Avea ici 1000 dk + 1000 sms + 1 GB ) 19 tl ye alınabilen aylık paket (bi nevi tcl nar gibi )

http://www.avea.com.tr/tr/sta/kampanyalar/konusmanetsms.shtml?pagemenu=bkampanya.konusmanetsms
  • aynen bole faturalı ilk 6 ay 19 tl bunun yerine hattı katlayan tarifeye taşisak 19 tly genç paketi alsak olur mu?
  • faturalı 6 ay 19 tl faturasız 19 luk paket daha ii bnce hem 6 ay sınırlaması yok hem de ynında 1 gb int
  • peki genç tarifeye hat sahibi dışındaki birinin tcsiyle katılabiliniyormu
  • BEN KENDİ tc ile aldım
  • Iyi geceler arkadaslar.ben de bugün,bu tarifeyi görüp,geçiş yaptim.ama merak ettiğim bir husus var.siz biliyor musunuz bilmiyorum,bu internet paketi 3g hızında mı,yok sa 10kb/saniye mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: omryildirim

Iyi geceler arkadaslar.ben de bugün,bu tarifeyi görüp,geçiş yaptim.ama merak ettiğim bir husus var.siz biliyor musunuz bilmiyorum,bu internet paketi 3g hızında mı,yok sa 10kb/saniye mi?

Herhangi bir kısıtlama bulunmuyor
  • BEN ŞUAN 5800 TELEFON İLE PC suit kullanarak bağlanıyorum saniyede 300kb hızla dosya indiriyordu ama bu aralar yawaşladı nedense?
  • babamın hattı taşıdım bugun katlayan tarifeye once 20 lira yükleyeceğim gelen 60 tl yi kullancam daha sonra ay dolmadan genç paketi alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: HePsİ1LeŞmE
    BEN ŞUAN 5800 TELEFON İLE PC suit kullanarak bağlanıyorum saniyede 300kb hızla dosya indiriyordu ama bu aralar yawaşladı nedense?

senn gibiler yuzunden olmasin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nc39

quote:

Orijinalden alıntı: HePsİ1LeŞmE
    BEN ŞUAN 5800 TELEFON İLE PC suit kullanarak bağlanıyorum saniyede 300kb hızla dosya indiriyordu ama bu aralar yawaşladı nedense?

senn gibiler yuzunden olmasin?

1 gb benim değil mi parasını vermiyom mu veriyorum istediğim gibide kullanırım
  • Avea faturalı mı?
    Sen bu başlıgı okumadın galiba...
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=49224988
  • bu genç pakette 1GB internet dediği cepten internet mi, 3g modem ile pc'den internet mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahbap -- 2 Haziran 2011; 13:07:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

bu genç pakette 1GB internet dediği cepten internet mi, 3g modem ile pc'den internet mi?

1 gb internet nasıl bağlanırsan bağlan
  • avea reklamda her yöne 500 dk diyor da numara taşıyana diye belirtmiyor kaç kişi bunu yanlış anlayıp almıştır haksızlık hala düzeltilmedı
  • 2 faturasız tarifede bana uymuyor ben zaten avealıyım ve 500dk heryöne olan tarifeye geçemiyorum, diğeri 1000 dk ama sadece avea içi, çok saçma
  • AVEA lı olana doğru düzgün 1 şey yok ki...
  • Aveanin kendi musterisine yaptigi tam bir eziyet. Ozel numara olan hattimi Vodafone a tasidim cok memnunum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.