Şimdi Ara

Uydu Alıcısı - Receiver Tavsiyeleri (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.461
Cevap
40
Favori
235.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sunstorms

üstadım son sorum eski yazılımı tekrar yükleme şansımız var mı o şıkkıda imkan varken elemek istiyorum.

Yükleyebilirsin tabiki, ben her yeni yazılımı deneyip beğenmeyince eski yazılımı yüklüyorum usb den.
  • quote:

üstadım son sorum eski yazılımı tekrar yükleme şansımız var mı o şıkkıda imkan varken elemek istiyorum.

http://s6.dosya.tc/server6/5hrqzt/V1550_GPRS_REDLINE_TS5000PLUS_LEDF_TG.rar.html

Bu linkten 15.50 sürümünüde indirebilirsin.Bu sürümde iyiydi.
  • Bulabilirsen otomatik kumandasınıda al hocam.Tek kumanda ile hem uyduya hem tv ye kumanda etmek büyük kolaylık.
  • sizin sürümü yükledim aynı değişme olmadı hz ayarlarıda sonuç vermedi iade etmekten başka çare yok tekrar teşekkür ederim.
  • quote:

sizin sürümü yükledim aynı değişme olmadı hz ayarlarıda sonuç vermedi iade etmekten başka çare yok tekrar teşekkür ederim.

Rica ederim.Keşke çözülebilseydi sorun.Neyse artık, elektronikler böyle ne yazıkki.
  • cumhur45 kullanıcısına yanıt
    Benim elektronikte şansım hep böyledir:) genelde ikincilerde şansım güler sağlık olsun üstadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piirim mağazaya geldim oradaki iki cihazda aynı şekilde sorunlu kapalı kutu açtırdım teknik servise sordular yeni yazılım yüklenecek miş ama o iş hikaye ücret iadesi alıcaz gibi duruyor.

• quote:

Piirim mağazaya geldim oradaki iki cihazda aynı şekilde sorunlu kapalı kutu açtırdım teknik servise sordular yeni yazılım yüklenecek miş ama o iş hikaye ücret iadesi alıcaz gibi duruyor.

Bu kadarı hakkaten şanssızlık hocam ya .:(
    ilk alan arkadaşlarda pek rastlamadık bu tür bir probleme ama, acaba sonraki üretimlerde mi bir sorun var anlamadım.
    Hatta birde ts 300 bağlıydı aynı şekilde kayan yazılarda ondada sorun vardı küçük harflerde çok daha belirgin oluyor.

İnceleyebildikleri tüm modellerde aynı soruna rastlanmış o sebeple değişime gidildi biraz fark vererek yerine next ye-18500 hd cis plus modelini satın almak durumunda kaldım.
  • quote:

İnceleyebildikleri tüm modellerde aynı soruna rastlanmış o sebeple değişime gidildi biraz fark vererek yerine next ye-18500 hd cis plus modelini satın almak durumunda kaldım.

Neyse artık:) şanssızlık.Güle güle kullanın.
    Teşekkürler
  • Şu an fiyat aralıklarına göre en çok tercih edilenler

100 tl ye kadar mini hd uydu alıcıları
    150 tl aralılığında Hiremco zapper hd plus, goldmaster 3030
    200 tl aralığında goldmaster spark vestel codebox
    300 tl aralığında goldmaster 1060 ve 1090
    600 tl ye kadar enigma tabanlı gigab
  • Merhabalar. Belgesel ve maç yayınlarını izleyebileceğim 250 veya 300 tlyi geçmeyecek bir uydu alıcısı arıyorum. Önerebileceğiniz bir cihaz var mı?

• Gold master micro HD Platin uydu alıcısının youtube özelliği var. Ama internet bağlantısını yapamadım. Kullanan var mı. Bir yardım lütfen.
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi felemboor -- 24 Temmuz 2016; 21:43:48 >
  • Arkadaslar 4 gundur arastiriyorum ama bir sonuca varamadim daha ve bu arada bu 4 gun de tv seyredemiyorum cunku recevir daha alamadim. Zapper hd plus onerenler oldu. Ama ben kararsiz kaldim. Lutfen bana yardimci olun. Uydu satan bir elektronikciye gidiyorum adam sorularima cevap vermek yerine bana elindeki mali satmaya calisiyor. Cok da anlamiyorum anlamis olsam sizlerden yardim istemez sizleri mesgul etmezdim.
    -Limitim 200 250
    -internet baglantili hd yayinli
    -ip tv
    -sifre cozme biss key
    Ozelliklerini icinde barindiran bir recevir almak istiyorum.
    Bana yardimci olanlara simdiden tesekkur ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djlwcafi -- 28 Temmuz 2016; 12:53:44 >
  • sadece donma, takılma yapmayacak hd uydu alıcı arıyorum.

sadece ulusal kanallar seyredilecektir.

ek soru: çanak anten ve lnb de alacağım. dikkat etmem gerekenler nelerdir?
  • djlwcafi kullanıcısına yanıt
    hiremco mini al 110 tl

ethernet girişi var iptv uyumlu.

benden beleş iptv test iste aldıktan sonra dene.

• quote:

Orijinalden alıntı: djlwcafi

Arkadaslar 4 gundur arastiriyorum ama bir sonuca varamadim daha ve bu arada bu 4 gun de tv seyredemiyorum cunku recevir daha alamadim. Zapper hd plus onerenler oldu. Ama ben kararsiz kaldim. Lutfen bana yardimci olun. Uydu satan bir elektronikciye gidiyorum adam sorularima cevap vermek yerine bana elindeki mali satmaya calisiyor. Cok da anlamiyorum anlamis olsam sizlerden yardim istemez sizleri mesgul etmezdim.
    -Limitim 200 250
    -internet baglantili hd yayinli
    -ip tv
    -sifre cozme biss key
    Ozelliklerini icinde barindiran bir recevir almak istiyorum.
    Bana yardimci olanlara simdiden tesekkur ederim.

goldmaster 1200 spark modelini önerebilirim. Zapper hd ğlus tan daha kaliteli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xiii

sadece donma, takılma yapmayacak hd uydu alıcı arıyorum.

sadece ulusal kanallar seyredilecektir.

ek soru: çanak anten ve lnb de alacağım. dikkat etmem gerekenler nelerdir?

çanak anten ve lnb konusunda hd anten ve gigab lue lnb önerebilirim boyası 1. sınıf montaj sistemi çok kolay.

diğer konu sadece hd kanalları izleyecekseniz görüntü kalitesi çok iyi kanal geçişleri en hızlısı NETA 6000 HD modelini öneririm.
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.