Şimdi Ara

Two Broke Girls (2011)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
2
Favori
8.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Two Broke Girls, aynı restoranda çalışmaları nedeniyle arkadaş olmak zorunda kalan 2 çulsuz kızın etrafında gelişiyor. Max (Kat Dennings) biraz sert, sokak kültürüne alışkın, fakat özgüven eksikliği olan bir kızımız. Gündüzleri bebek bakıcılığı, akşamları garsonluk yaparak bir şekilde geçimini sağlamaya çalışıyor. Hayattan pek beklentisi yok anlayacağınız. Max'in aksine Caroline (Beth Behrs) ise hırslı, özgüven sahibi fakat gerçek hayattan da bihaber aynı zamanda. Caroline çok zengin ve şaşalı bir hayat yaşamasına rağmen bir gün kendini parasız pulsuz buluyor ve işte bu noktada Max ile aynı restoranda işe girmesiyle beraber ikilinin hayatları kesişiyor. Dizinin yaratıcıları, Whitney Cummings ve ismini Sex And The City'den hatırlayacağınız Michael Patrick King. CBS, diziyi pazartesi akşamları HIMYM ile Two And A Half Men'in arasındaki yarım saatte yayınlamayı planlıyor. Bence bu bakımdan da biraz şanslı sayılabilir.

Promo

22dakika
    http://www.22dakika.org/yazi/cbs-in-yenileri-2011-12
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bunu izler miyim pek bilmiyorum da promoyu izlediğim kadarıyla esmer olan rolüne daha bi ısınmış gibime geldi. Bunu ögrdüm aklıma ''How to Maket It in America?'' geldi yine O da bir başlayamadı gitti ilk sezonunu çok büyük bir zevkle izlemiştim.
  • indirdim ama altyazı çevirecek kimse yok. olmadı ingilizce altyazı ile izleriz artık
  • teşekkürler hocam tanıtım için :)
  • çeviri yapılıyor. yayyy
  • 19.15 milyon kişi izlemiş. Vay anasını .
  • quote:

Orijinalden alıntı: smd

19.15 milyon kişi izlemiş. Vay anasını .

hocam bu reyting rakamlarını takip edebileceğimiz bir site var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umtyilmz

quote:

19.15 milyon kişi izlemiş. Vay anasını .

hocam bu reyting rakamlarını takip edebileceğimiz bir site var mıdır?

www.tvbythenumbers.com
    Üşenirseniz İngilizce Wikipedia'dan bakarsınız aynı verileri giriyorlar.

• bugün izledim benim hoşuma gitti, bkaalım ilerleyen bölümler nasıl olacak.
  • Beni pek açmadı açıkçası, umarım ilerleyen bölümde reytingin hakkını verir.
  • iki bölümüde izledim..hoşuma gitti gercekten.devam edecem..cinselik üzerine espirilerde hoş... seni ağlarken duydum
    bu arada sarısın kız paris hiltonu anımsatıyor..kasıtlı mı seçmişler acaba kızı ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

iki bölümüde izledim..hoşuma gitti gercekten.devam edecem..cinselik üzerine espirilerde hoş... seni ağlarken duydum
    bu arada sarısın kız paris hiltonu anımsatıyor..kasıtlı mı seçmişler acaba kızı ..

Ben ilk gördüğümde o sandım. ,
    İkinci bölümü de izleyeceğim birazdan, umarım iyidir.

• ikinci bölüm ilk bölüme göre biraz daha alt seviyedeydi ama takip edeceğim bundan sonra o kesin. baya hoşuma gitti zaten kat dennings
  • Eh işte diyeyim bu bölüm için de. 1-2 sahne dışında güldürmüyor.
  • uplayalım bari..
  • Hangi gün ve hangi kanalda saat kaçta yayınlanıyor ?
  • İzleyeceğimi sanmıyorum.
  • fena gitmiyor dizi bence. özellikle kat dennings çok hoş geliyor gözüme, tepkileri falan süper
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

fena gitmiyor dizi bence. özellikle kat dennings çok hoş geliyor gözüme, tepkileri falan süper

İlk bölüm kötüydü, ikinci bölüm idare eder, üçüncü bölüm iyi sayılabilir bir bölümdü.
    2 bölüm çıkmış sonradan, umarım ilerletmiştir kendini.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: designr

fena gitmiyor dizi bence. özellikle kat dennings çok hoş geliyor gözüme, tepkileri falan süper

İlk bölüm kötüydü, ikinci bölüm idare eder, üçüncü bölüm iyi sayılabilir bir bölümdü.
    2 bölüm çıkmış sonradan, umarım ilerletmiştir kendini.

ne bileyim ben gülüyorum. zaten okuldayken izliyorum boş saatimde

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.