Şimdi Ara

Samsung HM1500 Bluetooth Kulaklık İncelemsi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
65.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar merhaba yaklaşık 6 aydır g2 kullanıcısıyım geçtiğimiz hafta işimden ötürü zaruri olduğu için samsung hm1500 kulaklık aldım. eşleştirdim sıkıntı yok kullanıyorum ama. telefon ekran kilitliyken kulaklığın orta tuşuna dokunma anında son aramayı tekrarlıyor. diğer cihazlarda giden arama ayarları diye bir menü var orada sadece cihaz kilidi açıkken çağrı yap şeklinde bir seçenek var ama ben g2 de bulamadım bulan varsa yardımcı olursa sevinirim.
     Samsung HM1500 Bluetooth Kulaklık İncelemsi
     Samsung HM1500 Bluetooth Kulaklık İncelemsi

• quote:

Orijinalden alıntı: albamustafa

Merhabalar,
    Kulaklığın en büyük sorunu olarak telefon kilitliyken son aranan numarayı kulaklığın arama tuşuna yanlışlıkla basılması sonucu aranması olarak belirtilmiş birçok sitede ve bu sitede gördüğüm kadarı ile. Ancak bu durum çözümü mümkün olmayan bir sorun olarakta belirtilmiş birçok arkadaş tarafından SAMSUNG kullanan arkadaşlar için sorunun çözümünü anlatıyorum.
    Sırasıyla Ayarlar>Cihazım Sekmesi>Arama>Arama Aksesuarları burdan Bluetooth kulaklık ayarları başlığı altında Giden arama koşullarını Yalnızca cihaz açıkken arama yap a getiriyoruz ve sorunu çözmüş oluyoruz.

bu bilgi çok faydalı. teşekkürler

• Arkadaşlar,

Bu gün bende aynı kulaklıktan aldım ama benim sorunum daha farklı oluştu kablo boyu kısa!!! Cihaz kısmını pantolonun cebine monte etmek istiyorum ama kablosu yetmiyor bunların kablosunu uzatma yolu var mıdır?
  • İstenmeyen tekrar arama için sanırım bir çözüm buldum

Smart bluetooth headset
    Yassen Dobrev
    Google Playstore

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaklaşık 1.5 senedir kullanıyorum ortadaki tekrar arama düğmesi için ortası delik saat kordonunu güzel bir şekilde kesip yapıştırmıştım çok profesyonelce yaptığımdan kimse anlamamıştı biraz ilkelce ama çok işime yaradı:)
  • Androidde Bluetooth Auto Connect Yazılımı ile, Sadece gelen ve giden aramalarda telefonunun bluetoothunu açıp diğer zamanlarda kapattığı için arama problemi olmuyor, Tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmlcck

Androidde Bluetooth Auto Connect Yazılımı ile, Sadece gelen ve giden aramalarda telefonunun bluetoothunu açıp diğer zamanlarda kapattığı için arama problemi olmuyor, Tavsiye ederim.

hocam peki kulaklık ne zaman devreye giriyor misal onda da düğmeye basınca devreye girme gibi bişi var mı. nokia kulaklıklarda öyle bi özellik var diye duydum bir arkadaşımdan ama pek mantıklı gelmedi bana?

misal bunda bekleme süresi olarak 3 ay gibi bi zamandan bahsetmiş.

http://www.n11.com/nokia-bh-218-bluetooth-kulaklik-P21242846

http://forum.donanimhaber.com/m_63890117/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selmand -- 19 Aralık 2014; 1:27:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: selmand

quote:

Androidde Bluetooth Auto Connect Yazılımı ile, Sadece gelen ve giden aramalarda telefonunun bluetoothunu açıp diğer zamanlarda kapattığı için arama problemi olmuyor, Tavsiye ederim.

hocam peki kulaklık ne zaman devreye giriyor misal onda da düğmeye basınca devreye girme gibi bişi var mı. nokia kulaklıklarda öyle bi özellik var diye duydum bir arkadaşımdan ama pek mantıklı gelmedi bana?

misal bunda bekleme süresi olarak 3 ay gibi bi zamandan bahsetmiş.

http://www.n11.com/nokia-bh-218-bluetooth-kulaklik-P21242846

http://forum.donanimhaber.com/m_63890117/tm.htm

aynı bluetooth cihazını kulak içi olmaması sebebiyle almıştım, Ancak Sesi gürültülü ortamlarda duyamadığımdan kulakici kulaklık olan hm1500 e yoneldim,

Uygulama çağrı geldiğinde bluetooth u açıp, otomatik Connect oluyor, Goruşme bitince bluetooth'u kapatıyor, Dolayısı diğer zamanlarda bluetooth ile telefonla haberleşemediği için butona bassanızda çalışmıyor,
    Kulaklık sürekli açık konumda oldugundan sadece telefondaki yazılım ile bluetoothu devre dışı bırakarak, açtığından bağlanmak için ekstra bir şey yapmana gerek kalmıyor,

• merhaba. ya ben bu ürünü aldım memnunumda ama gel gelelim ne yaptıysam 2 telefonu aynı anda eşleştiremedim. bir telefon bağlı iken arama tuşuna uzun basıyorum (mavi ısık direk yanıncaya kadar) daha sonra ses açma tuşuna 3 sn basıyorum. (sonra 4) (sonra5) sonra(6) neyse bağlı olanın bağlantısı kesiliyor diğer telefon da algılıyor sonra ikisini otomatik algılasın diye cihazı kapatıp açıyorum sadece en son eşleştirdiğim bağlanıyor. bir türlü ikisi aynı anda bağlanamadı. yardımlarınızı bekliyorum

• herkese merhabalar bu kulaklığın titreşimini bir türlü kapatamıyorum ses kısma ve arama tuşlarına aynı anda uzunca basıyorum fakat titreşim kapanmıyor...birde arama tuşuna 1 defa değil 2 defa basınca son arayanı arıyor.
  • merhabalar bu kulaklığı bir arkadaşımdan satın alacağım lakin o iki eşleştirmeyide yapmış kendi telefonuma eşlemem için kulaklık veya telefon üzerinden eşleştirmeleri nasıl kaldırabilirim ?
  • albamustafa A kullanıcısına yanıt
    Dostum
    Bir umutla dediklerini yaptım ama nafile olmadı :)
    Var mıdır başka cihazlara fiziki zarar vermeden kukalık üzerindeki düğme ile son arama iptalinin çözümü ?
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emo23 -- 9 Nisan 2015; 15:23:41 >
  • Arkadaslar samsung telefonlarda arama ayarlarından Arama aksesuarları ayağına gelin tuş kapalıyken arama seçeneğini seçin eğer tuş kanalıyla tuşuna yanlışlıkla bassanızda aramıyor.................. . . . . . . .
    ....:.........................

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, Ürünü ne kadar şarjda tutarsam tutayım sürekli kırmızı ışık yanıyor, normalde tamamen dolduğunda mavi yanması gerekiyor fakat bir türlü mavi ışık yanmıyor, sorun neden olabilir?
  • quote:

Merhaba. Dün akşam bahsettiğiniz programı kurdum. Dediğiniz gibi telefon çalınca BT açılıyor ve otomatik olarak bağlanıyor. Ancak daha sonra BT kapatmadığı için yine tek tuşla arama problemi yaşıyorum. Yani bu bir defaya mahsus işe yarıyor. Arama bitince BT'yi nasıl kapatacağım (tabi ki bunu program yapacak) ?

Gerekli ayarları verirseniz çok memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahirlacin

herkese merhabalar bu kulaklığın titreşimini bir türlü kapatamıyorum ses kısma ve arama tuşlarına aynı anda uzunca basıyorum fakat titreşim kapanmıyor...birde arama tuşuna 1 defa değil 2 defa basınca son arayanı arıyor.
    Merhaba,
    Titreşim sorununu çözebildiniz mi?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.