Şimdi Ara

Yeni Gençlik Tarifesi Faturasız Özgür Genç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
0
Favori
20.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Özgür Genç tarifesiyle Yükleme Koşuluna Son!

Özgür Genç tarifesinde sana özel 3 freezone var:
    1) Artık hesabında TL olduğu sürece her yöne 10 dakikası 50 kuruştan konuşup,
    2) SMS Maksi Paketi aldığında hafta sonları;
    3) Aylık Cepnet Paketi aldığında akşamları tüm Vodafonelu'larla bedava konuşursun

* Özgür Genç tarifesiyle arkadaşlarınla rahatça konuşmak, bolca mesajlaşmak, keyfince internette dolaşmak da senin özgürlüğün...

* Henüz Özgür Genç'li değilsen aklına gelebilecek soruların cevaplarını öğrenmek için: Özgür Genç Tarifesi Sıkça Sorulan Sorular; ya da sorularım yok, biran önce gidip Özgür Genç'li olayım diyorsan en yakın Vodafone Cep Merkezi'ne uğrayarak abonelik işlemlerini hemen gerçekleştirebilirsin: Vodafone Cep Merkezi.

* İlgili bedava konuşma hakkı ürün başına 2000’er dakika olup, Cepnet ya da Her Yöne Maksi SMS ürünlerinin aylık kullanım süresi içerisinde her akşam 21.00 - sabah 09.00 arası ve/veya Cuma 23.59.59 - Pazar 23.59.59 saatleri arasında geçerlidir.

Ayrıntılar
    http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/ozgur-genc-tarifesi.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invisible -- 18 Mayıs 2011; 21:42:31 >

• Tek kelimeyle süper. Yalnız bedava görüşme süresi aylık 2000 dk ile sınırlı olması biraz sinir bozucu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaTeeH -- 18 Mayıs 2011; 21:30:42 >
  • 2000 dk yeter bence . iyi bir tarife olmuş
  • Cok iyi tatife olmus..

Bravo
  • 8 lira cepnet 9 lira mesaj artı vodafone sınırsız 17 lira olmuş ilk 10 saniyesi 10 krş olması hoş olmş bravo
  • süper
  • Özgür Genç ne demek ya ?

Benim tarifem bu ?

CEPOZGUR TARIFENIZ SEBEKEICI: 40KR/ CAGRIBASI, SEBEKE DISI: 5DK/40KR, SMS:40 KR/ADET, MMS:80 KR/ADETTIR.

Ozgur genc e nasil gececem
  • valla helal olsun
  • geçen var mı?
  • Faturasız Hatlara Tarife Bekliyordum ki bu geldi ama yine bana uygun değil, çünkü cep1 deyim 2 dk sı 30 kuruşa konuşuyorum, bunda 2 dk konuşursam 50 kuruş düşecek. (yanlışım varsa düzeltin) 10 Dk konuşmayanlar için iyi bir tarife olduğunu düşünmüyorum. Tamam cepnet kullanıyorum ama konuştuklarım da vodafone değil. Yine cep1 de kalıcam sanırım.
  • HARİKA OLMUŞ
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknomaster

geçen var mı?

An itibariyle tarifeye geçmiş bulunmaktayım.

Yeni Gençlik Tarifesi Faturasız Özgür Genç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaTeeH -- 19 Mayıs 2011; 0:19:36 >
  • Biraz önce hesabını bilen tarifeden geçtim. Hem sms hem de internet paketim var. Bir dahaki paketlerde kazanacağım galiba konuşmaları. Konuşma yüklenince hem sms hem de cepnet olunca, hafta sonları+geceleri konuşma mı bedava olacak ya da birisi mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eP_362 -- 19 Mayıs 2011; 0:24:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

Biraz önce hesabını bilen tarifeden geçtim. Hem sms hem de internet paketim var. Bir dahaki paketlerde kazanacağım galiba konuşmaları. Konuşma yüklenince hem sms hem de cepnet olunca, hafta sonları+geceleri konuşma mı bedava olacak ya da birisi mi?

İkisinide aynı anda kullanabiliyorsun. Yani toplamda 4000dk veriliyor. Birini hafta sonu için, diğerinide hafta içi ve hafta sonu belirtilen saatlerde kullanılabiliyorsun. Tarife detaylarında yazılanlardan anlaşılan bu.

Bu arada ligtv kampanyasına katılmak içinhttp://ext02.amvgtech.com/FreeZone/LigTV/ adresine girin.
    quote:

Kampanya, 20 Mayıs 2011 Cuma ve 22 Mayıs 2011 Pazar tarihleri arasında Spor Toto Süper Lig 34. Hafta maçlarının yayınlarını kapsamaktadır.
    • Kampanya dahilindehttp://www.digiturkwebtv.com.tr/> adresinden yapılacak her yayından, 26 yaş altı 500 Vodafone abonesinin yararlanması mümkündür.
    • Kampanyadan yararlanmak isteyen 26 yaş altı Vodafone abonelerine, LIGTV yazarak 1001’e gönderdikleri SMS karşılığında, bir şifre iletilecektir.
    •Kampanyadan yararlanmak isteyen 26 yaş altı Vodafone aboneleri, kendilerine iletilen şifre ve kişisel bilgileriyle birlikte,http://www.ligtv.com.tr/adresinde kendilerine ayrılan Vodafone Free Zone alanında kayıtlarını gerçekleştireceklerdir.>
    • Kayıt sonrasında, eğer ilk 500 26 yaş altı Vodafone abonesinden biri iseler, kendileriyle paylaşılan şifreylehttp://www.digiturkwebtv.com.tr/ adresinde kampanya dahilinde tanımlanan maçları ücretsiz izleyebileceklerdir.
    • Kampanyaya katılmak için 1001’e atılacak SMS’ler ücretlendirilmeyecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaTeeH -- 19 Mayıs 2011; 0:48:24 >

• @FaTeeH teşekkür ederim. Etrafımda Vodafone kullanan yok ama bir sorayım dedim çünkü 2 paketi kullanıyorum.
    Ligtv'ye kaydoldum. Sifren xxxx ile digiturkwebtv.com.tr de 34. hafta Spor Toto Super Lig mac yayinlarini ozgurce izleyebilirsin!
  • cep özgür olan hattımı geçirmek istedim ama online işlemlerde şu an için gözükmüyor hat kuzenimin adına 25 yaş altı geçebilen var mı arkadaşlar..
  • mesaj yoluyla geçebildim teşekkürler vodacım
  • Çok başarılı olmuşta yaşımız tutmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: şakirdayı

mesaj yoluyla geçebildim teşekkürler vodacım

bende mesaj ile geçiş yapmak istiyorum.. ne yazıp kaça gönderiyoruz dostum?

tamam buldum ve tarifeye geçtim ben dün sms paketi almıştım şimdi haftasonu ücretsiz konuşma hakkım olacakmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bozo46 -- 19 Mayıs 2011; 2:49:40 >
  • Şu anki Abonelik Paketiniz: Cep Özgür
    30 gün içerisinde sadece 1 defa paket degisikligi yapilabilir.
    Geçebilecegi Paketler
    CepLimitsiz Günboyu Vodafone ..
    Yeni Cep Ögrenci ..
    Kurumsal Aile Resmi Kurumlar ..
    Cep Özgür ..
    Ceb'ine göre tarife ..
    Faturasız Cep Fly Tarifesi ..
    Yeni Cep1 ..
    Hesabını Bilen Tarife ..
    UzunLafınTarifesi ..

Neden ozgur genc tarifesine gecis yapamiyorum :(
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.