Şimdi Ara

Buz ve Ateşin Şarkısı Serisi (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.139
Cevap
77
Favori
190.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4. kitap tahminen ne zaman çevrilir, yani önceki kitapların çevirisi kaç ay sürmüştü? 3. kitabın 1. kısmını aldım yavaştan başlayacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Espa

4. kitap tahminen ne zaman çevrilir, yani önceki kitapların çevirisi kaç ay sürmüştü? 3. kitabın 1. kısmını aldım yavaştan başlayacağım

bende bu konuyu merak ediyorum, 2 bölümüde okudum yeni bi seriye başlamayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolvoXx

quote:

Orijinalden alıntı: Espa

4. kitap tahminen ne zaman çevrilir, yani önceki kitapların çevirisi kaç ay sürmüştü? 3. kitabın 1. kısmını aldım yavaştan başlayacağım

bende bu konuyu merak ediyorum, 2 bölümüde okudum yeni bi seriye başlamayı düşünüyorum.

eylül ekim gibi gelir bence

yeni seri alacaksan imzamdaki ilandan fantastiklere bi göz at istersen

• kitap muhteşem. Bide size mount blade warband oyunun tavsiye ederm kendimi robb stark gibi hissetm :D aynı kitaptraki gibi lordlar krallar ihanetler taht klavgası var evlilikler var kale alıp veriyosun savaşlara girip meydanda savaşarak emirler verebiliyosun. bi krala bağlı derebeyi yada kral olabiliyosun. öneririm. ayrıca 3. kitap 2. kısımın yarısını geçtim muhteşem

robb ve catelyn öldü ama en son sayfada catelynin yaşadığı yazıyodu.. üstelik joffrey de öldü kitap nası devam etcek merak ediyorm. kuzey kralı jon mu olacak? lordlar ihanet edicek mi? çnkü kitapta robbla alakalı başka bölüm yok. bide ölümler melisandrenin işi mi tesadüf mü onu da merak ediyrm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gazi1453

kitap muhteşem. Bide size mount blade warband oyunun tavsiye ederm kendimi robb stark gibi hissetm :D aynı kitaptraki gibi lordlar krallar ihanetler taht klavgası var evlilikler var kale alıp veriyosun savaşlara girip meydanda savaşarak emirler verebiliyosun. bi krala bağlı derebeyi yada kral olabiliyosun. öneririm. ayrıca 3. kitap 2. kısımın yarısını geçtim muhteşem

robb ve catelyn öldü ama en son sayfada catelynin yaşadığı yazıyodu.. üstelik joffrey de öldü kitap nası devam etcek merak ediyorm. kuzey kralı jon mu olacak? lordlar ihanet edicek mi? çnkü kitapta robbla alakalı başka bölüm yok. bide ölümler melisandrenin işi mi tesadüf mü onu da merak ediyrm

Lady Stoneheart

• bir kaç sorum olacak.diziyi izliyorum ama kitabı da okusam mi kararsız kaldım.
    dizi ile kitap arasında fark var mi?
    sizce kitap serisini de okumaya başlayayım mi?
    dizi şu anda kaçıncı kitapta?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H.E -- 27 Mayıs 2012; 21:26:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _deadmaster

bir kaç sorum olacak.diziyi izliyorum ama kitabı da okusam mi kararsız kaldım.

Dizi ikinci kitapta ama biraz zaman kayması yaşatıp üçüncü kitapta olan bazı olayları ikinci sezon içine soktular. Kitaplara mutlaka başla, bence diziden daha güzel. Ilk sezon kitap ile %90 oranında aynı, başarılı bir çevrim ama ikinci sezon bu konuda hayal kırıklığı; kitaptaki bazı olayları ve karakterleri koymuyorlar, olayları değiştirip daha dandik hale getiriyorlar, yeni olaylar uydurup kitaptaki bazı noktalara hiç değinmiyorlar bile...

• quote:

Ben de senin gibi diziyi izleyen biriyim. Aynı zamanda fantastik kitap türüne de ilgi duyan bir insanım. Bu yüzden geçen gün Türkçe'ye çevrilmiş tüm kitapları satın aldım ve Taht Oyunları'nı okumaya başladım. Kitap çok akıcı ve diziyi izleyen birine belki de daha çok zevk veriyor. Şu an yayınlanan ikinci sezon yanılmıyorsam Kralların Çarpışması, yani ikinci kitapta yer alan olayları işliyor.
  • en yakın zamanda kitabı alıp başlayacağım

• 4. ve 5. kitabı okuyan varsa yazabilir mi bir kaç sorum var.

• quote:

Orijinalden alıntı: vigNerd

4. ve 5. kitabı okuyan varsa yazabilir mi bir kaç sorum var.

Dördüncüyü okudum, beşincinin başlarındayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darth Rosto

quote:

Orijinalden alıntı: vigNerd

4. ve 5. kitabı okuyan varsa yazabilir mi bir kaç sorum var.

Dördüncüyü okudum, beşincinin başlarındayım.

Neyse hocam bitirirsen bana bi haber et öyle sorayım
  • Seriyi e book olarak satan bir yer var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mjollnir

quote:

Ben de senin gibi diziyi izleyen biriyim. Aynı zamanda fantastik kitap türüne de ilgi duyan bir insanım. Bu yüzden geçen gün Türkçe'ye çevrilmiş tüm kitapları satın aldım ve Taht Oyunları'nı okumaya başladım. Kitap çok akıcı ve diziyi izleyen birine belki de daha çok zevk veriyor. Şu an yayınlanan ikinci sezon yanılmıyorsam Kralların Çarpışması, yani ikinci kitapta yer alan olayları işliyor.

ben kitapları okumaya başlayınca diziyi bırakdım nedense, kitabların tadını bana göre kesinlikle veremiyor dizi...

• 3. Kitap ve sonrakilerini okuyanlar sadece var yada yok yazın. Benjen Stark ile ilgili bir gelişme yaşanacak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Espa -- 28 Mayıs 2012; 22:16:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nihilous

quote:

Orijinalden alıntı: Gazi1453

kitap muhteşem. Bide size mount blade warband oyunun tavsiye ederm kendimi robb stark gibi hissetm :D aynı kitaptraki gibi lordlar krallar ihanetler taht klavgası var evlilikler var kale alıp veriyosun savaşlara girip meydanda savaşarak emirler verebiliyosun. bi krala bağlı derebeyi yada kral olabiliyosun. öneririm. ayrıca 3. kitap 2. kısımın yarısını geçtim muhteşem

Lady Stoneheart

The Lady Stoneheart Kısa süreli bir büyümü yoksa Ejderhalarla Dans'da etkisini gösteriyormu ?
    Birde Jon Snow Kumandan oldu fakat savaşta bir yararı oluyormu ? Starkların yerine birşeyler yapıyormu ?

• Beyler şimdi bu taht oyunlarının kaç kitabı var ? 1. sezon hangi kitap oluyor ve 2. sezon hangi kitaba denk geliyor ?

Ayrıca ebook olarak satan yer varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

Beyler şimdi bu taht oyunlarının kaç kitabı var ? 1. sezon hangi kitap oluyor ve 2. sezon hangi kitaba denk geliyor ?

Ayrıca ebook olarak satan yer varmı ?

1. Sezon = Taht Oyunları

2. Sezon = Kralların Çarpışması

3. Sezon = Kılıçların Fırtınası

5 kitap yazıldı, Türkçe'ye üçü çevrildi dördüncüsü yolda, toplam 7 kitap olacak.

E-Book sorusunun cevabını bilmiyorum Ingilizce olanını elbet bulursun ama Türkçe yok sanırım.

• 4. kitabı okuyan arkadaşlar kitabın hangi karakterler üzerinden ilerlediğini yazabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Can

4. kitabı okuyan arkadaşlar kitabın hangi karakterler üzerinden ilerlediğini yazabilir mi?

http://towerofthehand.com/books/guide.html
    okumadım 4 ve 5 i ama bu sitede var, önceki sayfalarda bir arkadaş paylaşmış.
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.