Şimdi Ara

New Girl (2011- ) | 7. Sezon (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
517
Cevap
6
Favori
28.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel, eğlenceli bir dizi. Birkaç bölümünü izle, sonra kendin karar verirsin ne yapacağına zaten. Ama ikinci sezonun, ilk sezondan daha iyi olduğunu da söylemeden geçmeyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercann35

Güzel, eğlenceli bir dizi. Birkaç bölümünü izle, sonra kendin karar verirsin ne yapacağına zaten. Ama ikinci sezonun, ilk sezondan daha iyi olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Teşekkürler.

Bu arada sizi buranın bölüm yetkilisi yapsalardı keşke, her konuda bir yorumunuz var, belli ki dizilerle aranız iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HungerGames

quote:

Güzel, eğlenceli bir dizi. Birkaç bölümünü izle, sonra kendin karar verirsin ne yapacağına zaten. Ama ikinci sezonun, ilk sezondan daha iyi olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Teşekkürler.

Bu arada sizi buranın bölüm yetkilisi yapsalardı keşke, her konuda bir yorumunuz var, belli ki dizilerle aranız iyi.

Birçok dizi izledim, hala da devam ediyorum izlemeye. Bu yüzden dizilerle aram iyi sayılır. İzlemiş olduğum dizilerin konusuna da yorum yapıyorum ama "bölüm yetkilisi" farklı bir kavram. Benim yapacağım bir iş değil o.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HungerGames

quote:

Teşekkürler.

Birçok dizi izledim, hala da devam ediyorum izlemeye. Bu yüzden dizilerle aram iyi sayılır. İzlemiş olduğum dizilerin konusuna da yorum yapıyorum ama "bölüm yetkilisi" farklı bir kavram. Benim yapacağım bir iş değil o.

Siz bilirsiniz tabii, en azından bir 'Dizi Uzmanı' veya 'Dizi Kralı' gibi rütbeler verilebilirdi. Bakıyorum değişik değişik rütbeler var; ''Lol Uzmanı'', ''Co-Op Uzmanı'', ''Bug Tracker'' vs vs.. Sizin neden olmasın ki? Bir gün sizin rütbenizde dediğim iki kavramı göreceğimden eminim.

Yorumlarınız için teşekkürler.

• 3*01

Alt yazı geciktiği için dayanamadım izledim. Çok keyifli bir bölümdü. Özellikle Winston ve Schmidt çok iyiydi bu bölümde. Bu arada şimdi baktım alt yazı %85'te, bir saate çıkar muhtemelen.

Nick'in pasaportu param parça olduktan sonra puzzle konusunda oldukça kötü olan Winston'ın "I can work with this" repliği ve o sahnedeki mimikleri müthişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercann35 -- 18 Eylül 2013; 15:16:26 >

• Bu sezon sadece sercann35 ile ben izliyoruz herhalde. Dizinin 2.bölümü de çok iyiydi. 1 saniyesinden bile sıkılmadım. Çok eğlenceli gidiyor 3.sezon.
  • ben de izliyorum ama su şimit midir ne karin agrisidir 5 dakika baktim kapattim kim basrolde belli degil.
  • Bende devamlı takip ediyorum konuyu ve diziyi. 3 sezon başlangıcı gerçekten güzeldi kapı muhabbeti'de beni en çok güldürendi
  • 3*02

İlk bölüm daha iyiydi gibi geldi bana. Ama bu bölümde kötü değildi.

Schmidt'in Cece ve Elizabeth'in ikisini birden seçmesi bir gün patlayacak gibi. Bakalım o hangi bölüm olacak.

@_Marvel_

Dizinin, izleyici kitlesinin yarısı biziz herhalde... Yeni bölüm olmasına rağmen konu altlarda geziyor.

@.45 ACP

Dizinin 5 ana karakteri var. Jess, Nick, Schmidt, Cece ve Winston. Bunların tamamına başrol diyebiliriz. Zaten dizi bu karakterler arasında geçen olayları, konuları baz alıyor. Öyle şu başrol, bu başrol diye ayrım yapmak güç.

• madem oyle dizinin ismini friends gibi bir sey koysunlar.new girl olduguna gore zoey basrol olmali mantiken ama hatundaki oyunculuk kabiliyeti korkunc oldugu icin yanindaki diger elemanlar goturuyor diziyi.5 dakika izledim kapattim derken 3. sezon ilk bolumden bahsediyorum yoksa ilk iki sezonu izledim ama 3. sezonu takip etmeyecem sanirim.
  • "New Girl" diziye cuk oturan bir isim. Sonuçta aynı evi paylaşan üç arkadaşın yanına Jess karakteri geliyor, buradan yola çıkılarak dizi bu şekilde isimlendirilmiş. Ayrıca Zooey Deschanel'in oyunculuğa dair eleştirine kesinlikle katılmıyorum. Jess karakterini çok iyi götürüyor.
  • Brnce oyunculuklar da dizi de başarılı. İsmi de diziye tam oturuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

"New Girl" diziye cuk oturan bir isim. Sonuçta aynı evi paylaşan üç arkadaşın yanına Jess karakteri geliyor, buradan yola çıkılarak dizi bu şekilde isimlendirilmiş. Ayrıca Zooey Deschanel'in oyunculuğa dair eleştirine kesinlikle katılmıyorum. Jess karakterini çok iyi götürüyor.

o hatunun jim carrey ile birlikte bir filmini izlemistim konusmasi tavirlari kotu degildi o kadar ama takdir edersin ki milyon dolarlik filmle iki kurusluk dizi arasinda cekim kalitesi mi diyeyim filmle ugrasan herkes yani farkli olur arti bir film icin aylarca ugrasirsin dizi her hafta cekiliyor.salmislar hatunu oyna bildigin gibi diye ozenilmemis ama sen karakter o sekilde diyorsun.o zaman karakter igrenc diyeyim hatunun konusmasi bile gicigima gidiyor ama o filmde hostu diyaloglari ya da karakteri diyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: .45 ACP

quote:

"New Girl" diziye cuk oturan bir isim. Sonuçta aynı evi paylaşan üç arkadaşın yanına Jess karakteri geliyor, buradan yola çıkılarak dizi bu şekilde isimlendirilmiş. Ayrıca Zooey Deschanel'in oyunculuğa dair eleştirine kesinlikle katılmıyorum. Jess karakterini çok iyi götürüyor.

o hatunun jim carrey ile birlikte bir filmini izlemistim konusmasi tavirlari kotu degildi o kadar ama takdir edersin ki milyon dolarlik filmle iki kurusluk dizi arasinda cekim kalitesi mi diyeyim filmle ugrasan herkes yani farkli olur arti bir film icin aylarca ugrasirsin dizi her hafta cekiliyor.salmislar hatunu oyna bildigin gibi diye ozenilmemis ama sen karakter o sekilde diyorsun.o zaman karakter igrenc diyeyim hatunun konusmasi bile gicigima gidiyor ama o filmde hostu diyaloglari ya da karakteri diyelim.

Bence doğal oynuyor, acemi bir oyuncu da değil, dediğiniz gibi o filmde ve birkaç tane daha filmde oynamışlığı var, müzisyenliği var, klipleri var yani tecrübeli bir oyuncu Zooey Deschanel.
    Bence dizideki karakterini sevmediniz, ben şahsen beğeniyorum yapmacık oynamıyor,gayet doğal.

• Zooey Deschanel mükemmel bir oyuncu ve bu dizide de bunu gösteriyor bence. 3.bölüm çıktı ama altyazı %90. Altyazı gelince izleyeceğim. 3. Sezonda güncel olarak takip etmeye başladım 20 dakika haftada çok az geliyor
  • 7-8 saattir bitemedi şu %90. Ağaç oldum bütün alt yazıyı beklemekten. Bu saate kadar gelemedi, bundan sonra da gelmez artık. Yarın izleyeceğiz mecbur.
  • Evet izledim bölümü yine çok iyiydi.

Bu bölüm daha çok Winston güldürdü, Cece ile böyle olacağı belliydi ilerde düzelir mi hiç sanmıyorum ama farklı bir durum yapacaklardır kesin. Son sahnede Schmidt'in Nick ile Jess'i ayırma planları biraz garip oldu. Çok ciddi gözüküyordu.

• Schmidt olayını çok sert yaptılar. Hem ayrılmasını hemde Jess ve Nick'i tehdit edişini. Şaşırdım. Bu bölüm pek güzel geçmedi bu 'ciddi' olaylar yüzünden.
  • 3*03

Winston iyiydi bu bölümde.

Winston'ın restorandaki halleri, yaptıkları ve özellikle de 100 dolar sahnesi tam komediydi.

Schmidt'in hem Cece hem de Elizabeth'in ikisini birden seçmesinin bir gün kötü sonuçlanacağı belliydi. Ama Schmidt'in bu suçu Jess ve Nick'e yüklemesi ardından onlar tehdit etmesi beklenmeyen bir durumdu.
  • Abi bu dizi çok yapmacık ya.Fox Arrested Development gibi bir efsaneyi Amerikan halkı esprileri takip edemediği için(aka salak oldukları için) 3. Sezonda cancel etti.Bu diziye dokunmazlar tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.