Şimdi Ara

HTC HD 2 ye Android 2.3.2 Gingerbread yüklemek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
8.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar htc hd 2 ya Android 2.3.2 Gingerbread işletim sistemini nasıl yükleye bilirim ? İnternette araştırmaya çalıştım ama bunun nasıl yapılacağını anlatan Türkçe bir yazı,inceleme bulamadım.Android 2.3.2 Gingerbread in HTC HD 2 ye nasıl yükelene bileceğini biliyorsanız aşama aşama anlatabilir yada bununla ilgili yerli bir yazı varsa link ini paylaşabilirseniz çok sevinirim Teşekkür ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: eeevrim

Merhabalar htc hd 2 ya Android 2.3.2 Gingerbread işletim sistemini nasıl yükleye bilirim ? İnternette araştırmaya çalıştım ama bunun nasıl yapılacağını anlatan Türkçe bir yazı,inceleme bulamadım.Android 2.3.2 Gingerbread in HTC HD 2 ye nasıl yükelene bileceğini biliyorsanız aşama aşama anlatabilir yada bununla ilgili yerli bir yazı varsa link ini paylaşabilirseniz çok sevinirim Teşekkür ederim...

Böyle bir anlatım bekleniyor

• Aşağıdaki link işini görecektir diye umuyorum.

Ctrlpda.com
  • HTC desire HD 2.3 Guncelleme Tıkla

Üstteki linkte nasıl güncelleme yapacağımız detaylı olarak anlatmışlar dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CYMLZ

HTC desire HD 2.3 Guncelleme Tıkla

HTC Desire HD ve Incredible S için Android 2.3 Gingerbread Güncellemesi, Detaylı Yükleme yazıyor Ben htc hd 2 kullanıcısıyım bir sorun oluşturmasın ? teşekkürler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CYMLZ

HTC desire HD 2.3 Guncelleme Tıkla

HTC Desire HD ve Incredible S için Android 2.3 Gingerbread Güncellemesi, Detaylı Yükleme yazıyor Ben htc hd 2 kullanıcısıyım bir sorun oluşturmasın ? teşekkürler.

arkadaşın verdiği linkteki dosyaları yüklemeye kalkayın onlar desire hd için çünkü.
    hd2 ye bunları yükleye kalkarsanız iyi ihtimalle zaten yüklenmez, kötü ihtimalle yüklense de cihaz açılmaz.

2.3 için bir kaynak benim bildiğim kadarıyla da henüz yok, biraz sabredin muhakkak düşecektir.

• çok dolandım tarandım en sonhttp://androidadvices.com/htc-hd2-steps-to-install-android-2-3-gingerbread-os/ sitesinde çok basit yükleme yöntemi olan android 2.3.1 sürümünü buldum telefon ediyor oyunları açıyor fotoğraf çeke biliyor sanırım stabil diyebilirim...ayrıca 2g bant ayarına geçip pil ömrünü uzattım umarım stabil çalışmaya devam eder
  • şimdi fakettim android 2.3.1 i yüklemişim ama Windows 6.5 in üzerine yüklemiş telefonu her açtığımda win 6.5 geliyor ayrıca telefon rehberi ve kayıtlı kişilerim gözükmüyor canımı sıktı doğrusu pek tafsiye etmiyorum bu yükleme şeklini.
  • quote:

Merhabalar htc hd 2 ya Android 2.3.2 Gingerbread işletim sistemini nasıl yükleye bilirim ? İnternette araştırmaya çalıştım ama bunun nasıl yapılacağını anlatan Türkçe bir yazı,inceleme bulamadım.Android 2.3.2 Gingerbread in HTC HD 2 ye nasıl yükelene bileceğini biliyorsanız aşama aşama anlatabilir yada bununla ilgili yerli bir yazı varsa link ini paylaşabilirseniz çok sevinirim Teşekkür ederim...

Android ROM larının sürüm farketmeksizin imzamdaki Rehber aracılığı ile kurulumunu yapabilirsin...
  • ARTIK DONANIMHABER.COM OLARAK ŞU HTC HD2 YE ATILAN ANDROİD 2.2 FROYONUN ANDROİD 2.3 GİNGERBREAD YÜKSELTMESİNİ VİDEOLU BİR ŞEKİLDE ( DAHA ÖNCE YAPTIĞINIZ GİBİ ) YAPARSANIZ KULLANICILAR OLARAK ÇOK SEVİNECEĞİZ BİLGİNİZE ...
  • Aynı şekilde bende de hd2 nand android 2.2.1 var. 2.3 e nasıl yükseltilir bir tülü bulamadım. nette hep win den yükseltme var. bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. teşekkürler..
  • HTC sync ile bilgisayar telefonu görüyor ama task 29 yapmaya çalıştığımda görmüyor windows mobile device center'da telefon görünmüyor diğer türlü htc sync programını bilgisayarıma kurdum onda sorun yok. şarj oluyo disk modunda çalışıyo sync modunda da çalışıyor hiç birinde sıkıntı yok ama windows mobile device center de bağlı aygıt yok diyo.. ne yapcamı şaşırdım biri bi yardım etsin bir türlü makinayla telefonu birbirine bağlayamadım.
  • http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=18908215 arkadaşlar bu romu nasıl yukleriz biri hayrına açıklayıcı şekilde anlatabilirmi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.