DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
hareketli resimler ( .gif)
11
Cevap
0
Favori
3.741
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> hareketli resimler ( .gif)
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      16 Mesaj
      13 Mayıs 2011 21:38:43
      hareketli resimler, .gif uzantılı resimler mesela internette acılıyor, ama indirince goremıyorum, hareketsiz kalıyo resimler ama normal jpeg uzantılı gibi resimleri görebiliyorum. bu sorunu nası halledebilicem ?

• Yarbay
      3097 Mesaj
      13 Mayıs 2011 22:56:52
      acdsee gibi harici bir program yükleyin onda hareketli olarak görebilirsiniz.

Sistem özellikleri, kullandığınız işletim sistemini ve sorunların çözümü için denediğiniz yöntemleri belirtmeniz daha hızlı yardım almanızı sağlar. Bilgi paylaştıkça artar
    • Onbaşı
      16 Mesaj
      13 Mayıs 2011 23:51:39
      format atmadan once gorunuyodu yani formatta mı bi hata yaptım acaba ? program yuklemeden yapamam mı ?

• Yüzbaşı
      581 Mesaj
      14 Mayıs 2011 01:06:26
      Resim görüntüleyicinizin sürümü eski olabilir. Program yüklerseniz sorunu çözebilirsiniz.

• Onbaşı
      16 Mesaj
      14 Mayıs 2011 02:08:49
      ya resimlerim görüntüleniyor. windows fotoğraf görüntüleyicisinde bir sorun var. gif olan resimleri internette görüyorum. ama bilgisayara indirirken gif olarak kaydet seçeneği çıkmıyor. yani görüntüleyicide bir sorun var, Windows 7 fotoğraf görüntütüleyicisi sorunu hakkında bilgisi olan varmı ?

• Yüzbaşı
      518 Mesaj
      14 Mayıs 2011 02:16:51
      irfanview adlı resim görüntüleyiciyi yükleyin bence hem bedava hem daha hızlı

www.irfanview.com

• Onbaşı
      16 Mesaj
      14 Mayıs 2011 10:35:10
      ya indirirken resimleri diyorum, kaydet dediğim zaman kayıt türünde gif uzantılı bişey gözükmüyor. yani hangi programı yuklersem yukliyim gif olarak kaydedemediğim için hareketli görmüyorum resimleriii

• Yarbay
      3097 Mesaj
      14 Mayıs 2011 13:08:21
      Resmin üzerine sağ tuşla tıklayıp farklı kaydet seçeneği çıkmıyor mu? orada dosya türünü gif olarak seçin. ACDsee yüklerseniz bu seçenek çıkmıyorsa çıkacağını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeYYaH-1 -- 14 Mayıs 2011; 13:10:35 >

Sistem özellikleri, kullandığınız işletim sistemini ve sorunların çözümü için denediğiniz yöntemleri belirtmeniz daha hızlı yardım almanızı sağlar. Bilgi paylaştıkça artar
    • Onbaşı
      16 Mesaj
      14 Mayıs 2011 13:35:19
      ACDsee yerine free bi program var mı peki ?

• Onbaşı
      16 Mesaj
      14 Mayıs 2011 13:40:06
      yada bu sorunu belki fotoğraf ve fax görüntüleyicisi yükleyerek çözebilirim heralde.

win7 fotoğraf ve fax görüntüleyicisini indirebiliceğim bi link verebilir misiniz ?

• Yarbay
      3097 Mesaj
      14 Mayıs 2011 15:11:36
      http://download.cnet.co...nView&subj=dl&tag=button bu ücretsiz bir yazılım bunu deneyin

• Onbaşı
      16 Mesaj
      14 Mayıs 2011 18:18:43
      çok uğraştırdım ama teşekkür ederim

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> hareketli resimler ( .gif)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.