Şimdi Ara

Dünyanın en iyi şarkısı!!! (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
11
Favori
92.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birsürü var Turn the Page olsun Nothing Else Matters olsun 1 taneye indirgeyemem
  • Deep purple-soldier of fortune bence süper bi şarkı
  • dünyanın en iyi şarksı tabiki de "down in mexico"
    http://www.youtube.com/watch?v=Kahp_kmOFzQ
  • quote:

Orijinalden alıntı: macpo333

Bu olmadığı kesin de.. Konuda paylaşıma devam edelim arkadaşlar sağlam konu olmuş.

• Aslında dünyanın en iyi şarkısı yoktur; evet cevap açık ve net. Sonuçta herkesin kişisel müzik zevki. Paylaşılan şarkı dinlenilebilicek hoş şarkılar arasında bence. Açıkcası en iyi şarkı olayını biraz daha açmak gerekirse, benim şahsi görüşüm; o an insanın bulunduğu ruh haline göre değişiyor. Iron maiden, opeth, megadeth, ac dc, sentenced, red hot chili peppers, the eagles, pink floyd, metallica, alice cooper.. Yazdıkça uzayarak gider bu liste. Bunların hepsinin efsane şarkıları/albümleri var sonuçta, tüm bu dinlediğim grupları bir tarafa atarak sadece bir şarkı üzerinde odaklanmak; bana diğer dinlediğim şarkılara haksızlık yaptığım hissi veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pachelbel's Canon

quote:

Bu olmadığı kesin de.. Konuda paylaşıma devam edelim arkadaşlar sağlam konu olmuş.

Neden bu kadar sert çıktın ki ..o parça 10-15 kez söylenmişse burda bir nedeni vardır herhalde...özellikle vietnam temalı şarkılar güzel oluyor BANA GÖRE.

• Budur

Şimdi dağılabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: _DIESEL_

Stairway to heaven yada bohemian rhapsody

Aynen +1
  • zaten 30 küsür yıldır bu şarkı..tartışmaya gerek yok..

[DHTUBE=]

• Dünyanın en iyi şarkısı?
    Henüz bu kulaklar duymadı.
  • Manowar-Warriors of the world
  • açık ara echoes.
  • Ayy ne nazlısınız ya. İyi ki bir dünyanın en güzel şarkısı dedim. Lynyrd Skynyrd kraldır kral.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper

Ayy ne nazlısınız ya. İyi ki bir dünyanın en güzel şarkısı dedim. Lynyrd Skynyrd kraldır kral.

Hocam herkesin farklı bir düşüncesi oluyor işte

Bence dünyanın en iyi şarkısı yok,en iyi şarkıları var

ve bunları saymakla bitiremem

ve herkesin dinledigi gruplara görede değişir bunlar
  • Herkese göre değişir en iyi şarkı.Bence Pink Floyd - Echoes

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fingolfin. -- 23 Aralık 2012; 16:24:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LED ZEPPELIN

zaten 30 küsür yıldır bu şarkı..tartışmaya gerek yok..

[DHTUBE=]

Sen boyle efsanevi bir parça paylasiyorsun altindaki elemanin paylastigi iki parcayada bak ....

• nightfall'u tek geçerim.
  • Black Sabbath-Iron Man. En iyi şarki değil ama çok güzel ritmi var şarkinin. Ritm tutmadan dinleyemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: KonvictMuziK

quote:

Orijinalden alıntı: Pachelbel's Canon

quote:

Neden bu kadar sert çıktın ki ..o parça 10-15 kez söylenmişse burda bir nedeni vardır herhalde...özellikle vietnam temalı şarkılar güzel oluyor BANA GÖRE.

Hocam bu şarkıyı 5-6 kere dinledim aklımda birazcık bile yer edinemedi. Sözlerine felan bakmadım açıkçası çok anlamlı olabilir olamaz o konuda bir fikrim yok. Ya da yapım aşamasında çok emek verilmiştir onu da bilmiyorum. Ama bir şarkının dünyanın en iyisi olması için en azından bir çekiciliği, tadı olmasın lazım değil mi? Rolling Stones isminden başka bir özelliği yok benim için, şimdilik. He çok biliyorsan sen yaz derseniz, ben de seçim yapamam ama şu şarkının şu aralığı çok güzel diyebileceğim birkaç parça yazabilirim. Iron Maiden - Rime of the Ancient Mariner 5-10. dklar arası mesela. GNR - November Rain Slash'ın ilk solosu muhteşemdir mesela ama dünya da o kadar piyanist ve klasik müzik eseri varken Axl'ın piyanistlik yaptığı bi şarkı dünyanın en iyisi olamaz. Stairway to Heaven olabilir belki. Queen'den Dont Stop Me Know olabilir mesela, ama vardır onun da bir eksisi. Bohemian Rhapsody de denilebilir ama belli bir miktarda dinledikten sonra opera kısmı kafayı yedirtiyor. Bence dünyanın en iyi şarkısınun "sıkma" gibi bir şansı olmamalı. Comfortably Numb olabilir belki.. Ama Paint it Black olmadığı kesin, BENCE.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.