Şimdi Ara

DH Steam Topluluğu[Rehber\Sohbet\Yardım] (142. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.833
Cevap
92
Favori
186.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • g2a anasayfası sağ alt destek birimine tıklayın
    problem solving
    sağ alt contact our support ticket form

sipariş nosunu biliyorsanız yazın, subject ve message'da konuyu anlatıp Send'e basın.

Bir süre sonra 1-2 ekran görüntüsü istediklerine dair mesaj atarlar.

Sonrasında para iadesi veya yeni key yollayacaklardır.
  • Dileyen ekleyebilir, maksat çevrimiçi kadroya bir kaç arkadaş daha eklensin.

http://steamcommunity.com/id/PervertSmurf/
  • Steam ID: suleymanyamantr

Ekleyebilirsiniz. Steam "aleminde" yeniyim
  • Merhaba arkadaşlar.

Steam hesabımı forumdan bi arkadaştan almıştım. Sonra mail ve steam guardla korumaya aldım. Kendi bilgisayarım dışında bi yerden girince steam guardın uyarı vermesi gerekir normalde. Şuan hesabım Çalındı. Telefonuma gelen tek bir mesaj var ""Steam Destek 277962309 adlı hesaptan bu numarayı kaldırdı. Bu sizintalebiniz değil ise bizimle iletişime geçin. B002"" oda bu.

Steamdaki Maili vs değiştirirken bi ton mesaj gelmesi lazım maile onlar da yok. Yani mesaj falan da gelmemiş. Şuan hesap çalındı nasıl oluyor anlamadım. Hesap bana geçtikten sonra bir oyun almıştım yine forumdan. O bilgilerle steam destek'e yazdım ancak 2 gündür dönüş yapmadılar. Bu hesabı nasıl geri alırım? Yardımcı olabilecek ya da tecrübesini aktarabilecek arkadaşlardan rica ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • steam trades hesabımızı silemiyor muyuz? nick değişimi de yok eski nickim kaldı orda ticaret de yapmadım
  • Efendiler,

Geçen ay Crysis paketi aldım steamdan.

960T + 1050ti ile rahat rahat oynuyordum.

1 hafta oynadım böylece. Sonra da kara cuma oalyı ile sistemi ryzen 1500x + 1050ti yaptım.

Ama bu işlemciyi aldıktan sonra crysis oyunları açılmaz oldu. Hiçbir versiyonu açamıyorum. Crysis çalışmayı durdurdur diyip kapanıyor.
    Dosya doğrulattım oyunları sildim yükledim steam sildim yükledim gene aynı nane bu soruna nasıl çözüm bulabiliriz?
  • Arkadaşlar ufak bir sorum olacak şimdi benim eski bilgisayarda Steam oyunlari var.Bilgisayar eskimeye başladığı için bu Steam hesabımi yeni bilgisayara geciricem ondada Steam hesabı yuklu oyun falan yok onda.oyun olan hesabımı eski bilgisayardan cikis yapıp yeni bilgisayara direk girsem sonra oyunları tekrar indirsem problem olur mu yoksa oyunların hepsini eski bilgisayardan silip yeni bilgisayarda mi indirmeliyim yada yapmam gerekenler nelerdir durduk yere Ban yemeyelim .

• Beyler merhaba. Telefonu sıfırladım steam silindi haliyle 2 hafta ban geldi oradan. 2 hafta geçti bir baktım mobil uygulama log out olmuş kendiliğinden. Numara ile kodu aldım girdim ama şu an pazara item koyunca 2 gün ban koyuyor sürekli. Steam Gurad aktif olmasına rağmen. Bunu nasıl çözerim? Macbur 2 hafta ban mı yemek zorundayım?
  • s.a steam şifremi ve bu telefondaki steam guart silmişdim şifremi nasıl sıfırlarım destek grubuna yazdım nasıl hesabımı alcam
  • Steam oyun hediye etmek istiyorum ama beklenmedik bir hata oluş problemi var arkadaşlar nasıl bir çözümü olabilir.
    DH Steam Topluluğu[Rehber\Sohbet\Yardım]
  • Weycell 61 ekleyin steam de yeni sayılırım yılların konsolcusu olarak :)...

• en ucuz oyun 5-6 tl olmuş artık 70-80-90 kuruşa oyun almak yok.

• 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.