Şimdi Ara

26 inç LED TV alacağım: Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
6.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

26 inç bir LED TV alacağım. Çok sıkıntılı bir ölçü olduğunun farkındayım ama daha ufağı ufak gelecek, daha büyüğü sığmayacak.

26 inç LED pek bulamadım ben. Siz ne önerirsiniz? acil ihtiyaç değil, iyi bir model çıkacaksa bekleyebilirim.

• LG 26LE5500

Bu TV yi şahsen kullanmıyorum ama LE5500 serisinin çok iyi olduğunu biliyorum. 5M kontrast, 100Hz, Full HD, 3xHDMI var. Fiyatı da güzel görünüyor.
  • Şu LED den bahsediyorsun sanırım. Benim tavsiye ettiğim LG ile farkı Samsung'un 50Hz olması yalnız, üstelik 180TL daha pahalı. 100Hz aşağısı LED TV kesinlikle alma bence. 26" çoğu markada yok; Sony Bravia da vardı arkadaşımda gayet güzeldi, modeli hakkında fikrim yok maalesef ama 1200TL gibi bir para vermişti, Sony birazcık pahalıya kaçıyor yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techraven -- 12 Mayıs 2011; 13:26:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: techraven

LG 26LE5500

Bu TV yi şahsen kullanmıyorum ama LE5500 serisinin çok iyi olduğunu biliyorum. 5M kontrast, 100Hz, Full HD, 3xHDMI var. Fiyatı da güzel görünüyor.

bu tvyi nerden bulabiliriz satan yer yok gibi
  • quote:

Istanbulbilişim'e sordunuz mu? Bulması biraz zor olabilir, sanırım ön sipariş üzerine getiriyorlar bu tür küçük LED TV leri.

evet sordum başka tvler önerdikleri stokta yok vs. gibi bir cevap geldi

bende şimdi getirme şansınız varmı diye sordum ama zannetmiyorum evet diyeceklerini

tek alternatif samsung Samsung UE27D5000 LED kalıyor gibi, peki bu tvde tüm dosya formatlarını oynatabilirmiyiz sizce dts codec sorunu fln çıkarmı ?

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110011731&CS_Category=_SBA_1053_1662_1044_6235&CS_Catalog=_SES_VE_GORUNTU&T_Category=_LED_TV1053

• 27D5000 özelliklerine göre gereksiz pahalı bence. Saturn, Mediamarkt vs. lere bakmanızı tavsiye ederim, internete vermiyorlar onlar TV stoklarını ama mağazalarında yüzlerce TV var. Bir diğer olasılık LG 26LV5500 olabilir. Aslında arkadaşımda bir Vestel var 26" civarı olarak tahmin ettiğim, bi ona sorayım nerden almış., güzel bir TV idi o da.
  • quote:

27D5000 özelliklerine göre gereksiz pahalı bence. Saturn, Mediamarkt vs. lere bakmanızı tavsiye ederim, internete vermiyorlar onlar TV stoklarını ama mağazalarında yüzlerce TV var. Bir diğer olasılık LG 26LV5500 olabilir. Aslında arkadaşımda bir Vestel var 26" civarı olarak tahmin ettiğim, bi ona sorayım nerden almış., güzel bir TV idi o da.

hocam 27D5000i aldım gitti valla pahalı fln ama neyapalım filmleri oynatması önemliydi benim için

yarın servis gelip kuracak inşallah izlenimlerimi yazarım

• A-101'e
    LG 26" 66cm hdmı ips led tv gelmiş. 425 tl. Almayı düşünüyorum ama hertzi düşük olması korkutuyor . Fiyatı nasıldir sizce ? almaya değermi ?

Şunu da okudum :http://www.kirpininyeri.com/2011/09/800-hz-led-tv-olur-mu/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.