Şimdi Ara

LUKOİL'i ve motorinini nasıl bilirsiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
0
Favori
43.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aranızda Lukoil mazotu kullananınız var mı? Bildiğiniz gibi Lukoil kartlı veya kartsız bazı şehirlerde %7-8 indirimli satılan yerler bulmak mümkün.
    Genel olarak karşılaştırmalı performans ve menzil yorumlarınız nasıl??
    Ne kadar zamandır kullandığınızı ve aracınızı da belirtirseniz mesajınız "dadından yinmez"

Ben şu an deneme aşamasındayım...
    Yarın akşama kadar bu gece yapacağım uzun yol ardından kendi yorumlarımı da bildireceğim....
    Saygılarımla

• quote:

Orijinalden alıntı: ppzrg

Hocam sen dedin ilk başta iki dür dizel var diye Lukoil istasyonlarında!!!
    Bizim kafaları karıştırdın sonra da çekildin kenara :)
    Nasıl iş bu anlamadım yav!
    Çöz bu meseleyi :))). Tek tip dizel mi var Lukoil istasyonlarında yoksa iki tip mi???

quote:

Orijinalden alıntı: Rakipsiz Fırtına
    lukoil istasyonlarında iki türlü dizel yok zaten.bu da demek oluyorki tek dizel var katkılı ecto dizel.bakın opette de aynı durum geçerli yani iki ayrı dizel satılmıyor.yine de müşteri hizmetlerini arayıp sormakta fayda var daha tatmin edici bir açıklama için

Ben iki yıldır Lukoilden yakıt alıyorum.Euro dizel olarak ecto dizel vardı.Aldığım istasyonda sadece motorin adı altında tek tip satılıyor.En güzeli müşteri hizmetlerini aramak.
    Örneğin Romanyada iki tip olarak satılıyor

http://www.lukoil.ro/

• Lukoil'de tek tip motorin vardır an itibari ile.
    http://www.lukoil.com.tr/S_FiyatListesi.aspx?tur=2

Bu listede olmayan bir ürünü bulamazsınız.
  • Ecto dizel ilk çıktığından beri kullanmışımdır ve çok memnundum.O zamanlar bu kadar bilinmiyordu.

Dün Lukoil 3.54 liradan depoyu doldurdum.Yalnız pompacı Ecto nun artık gelmediğini bu ürünün eurodizel olduğunu söyledi

Bununla ilgili Lukoil den bilgi alamak en doğrusu gibi.

Lukoil in Romanya sitesinde Ecto dizel ve Eurodizel arasında fiyat farkı çok yüksek

http://www.lukoil.ro/
  • quote:

Orijinalden alıntı: bedeneğitimci

quote:

Orijinalden alıntı: uruzgar

yaklaşık 6 aydır kendim için tuttuğum bir istatistik var. onu paylaşayım. her yakıt aldığımda excele işliyorum. genelde shell euro kullanıyorum. son iki depodur lukoil kullandım...
    depoyu her zaman tam fullemiyorum bu yüzden yapılan km ile menzil farklı.

AVERAGE of lt/100 AVERAGE of tl/km AVERAGE of Yapılan Km AVERAGE of Menzil
    LUKOIL EURO 5,06 0,18 775,11 931,16
    LUKOIL Toplam 5,06 0,18 775,11 931,16
    OPET EURO 4,87 0,18 382,00 964,75
    OPET Toplam 4,87 0,18 382,00 964,75
    SHELL EURO 5,17 0,19 763,86 1.241,77
    GTL 5,25 0,20 402,00 895,03
    SHELL Toplam 5,18 0,19 718,63 1.198,42
    TP EURO 6,61 0,23 87,00 711,38
    TP Toplam 6,61 0,23 87,00 711,38
    Genel Toplam 5,25 0,19 647,35 1.093,82

bu excell dosyasını verebilmen mümkün mü
    böyle bir istatistik tutmak istiyorum
    teşekkürler

Tabiki paylaşırımm. google e-tablo olarak kullanıyorum. linki aşağıda...

Yakıt Tablosu

her yakıt aldığımda üste bir satır ekleyip değerlei yazıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uruzgar -- 25 Ağustos 2011; 8:29:20 >

• Arkadaşlar,

Lukoil dünyanın en büyük petrol üreticilerinden dir. 40 ülkede yaklaşık 6.000 bayii vardır. Türkiye pazarında fazla tanınmadığından dolayı diğer küçük şirketler ile karıştırılır. Ben Kango 2008 aracım ile bir depo ile şehir içi 900 KM yol yapıyorum lukoil ectoeuro dizel ile.

http://www.lukoil.com.tr/22/sayfalar/kalite-yonetimi

ÜSTÜN NİTELİKLİ KATIK GÜVENCESİ
    Akaryakıtın kalitesini belirleyen etkenlerin başında, kullanılan katıklar geliyor. Bu katıkları, akaryakıta çeşitli özellikler kazandırmak amacıyla üretilmiş olan ve akaryakıt içerisine belirli oranlarda katılan kimyasal maddeler olarak tanımlayabiliriz.

Katık kullanım ve kalitesine büyük önem veren LUKOIL, tüm yakıt cinslerinde, dünyada üretilmekte olan en üst düzey katıkları kullanmaktadır. LUKOIL akaryakıtları, rafineriden alınıp tüketicilere sunulmadan önce, dolum tesislerinde en üstün nitelikli katıklarla zenginleştirilmektedir.

LUKOIL BUGÜN:

Dünya petrol üretiminin %2.2’ini gerçekleştirmektedir;
    Kanıtlanmış petrol ve gaz rezervleri açısından özel şirketler arasında dünya birincisidir;
    Dünya petrol üretimi açısından dünya’nın dördüncü özel şirketidir;
    Rusya petrol üretiminin % 17,8’ni, dünya petrol üretiminin %18,2’sini gerçekleştirmektedir;
    $133 gelir ve $10 milyarı aşan net gelir ile Rusyanın en büyük petrol gruplarından biridir;

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.