Şimdi Ara

I.C.U international camera unit Marka DVR Kayıt cihazı için Yardım.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • I.C.U international camera unit Marka DVR Kayıt cihazı almış bir yakınım sıfır kutulu fakat aldıgı yer kamera sistemiyle ugraşan bir yer değil. Ben biraz kurcaladım cıhazı gayet stabil çalışıyor.Sorum şu arkadaşlar.Cıhaza bilgisayar ve internet üzerinden baglanmak için baya bir ugraş verdim ne yazıkki bağlanamadım cıhazın kutusunun içinden çıkan yazılım var her ayarı yapmama rağmen cıhaza pc den bağlantı gerçekleştiremedim.Yazılımda şöyle bir hata var cıhazın ip numarasını gireceigim kısımlar hep 2 haneli sayı destekliyor.Şöyle örnek vereyim.İnternettten baktıgım bütün yazılımların ayarlarında 192.168.2.3 verilmiş ama kendi yazılımında 3 haneli sayı giremiyorsun 00.00.00.00 gibi. şimdi yaptıgım büyün uygulamaları anlatıyorum;

*cıhaza otomatik ip aldırdım ve cıhaz ip alıyor.
    *Aldığı ip üzerinden Telnet ve Explorerdan ulaşabiliyorum.(bağlantı kuruluyor cıhaz ip no 192.168.002.003)
    *Cıhaz içinde port 8670 olarak ayarlı Modemimden cıhazın ipsine göre porttuda açtım.Yani 192.168.002.003:8670 olarak.Ayriyetten aynı ip üzerinden 80 portunuda açtım.
    *İnternet üzerinden bağlantı yapmak için DNS adreside aldım cıhazın DNS bölümüne k.adımı şifremi DNS adresimi yazdım kaydettim.
    *Cıhazın ip adresini manuel oalrak verdim 192.168.002.033 yaptım ve portunuda değiştirdim 13000 olarak.Artı bu verdiğim ip adresi ve porttu modemimden açtım.Şu 192.168.002.033:13000

Arkadaşlar evet gereken hereşyi anlattım.Bu arada cıhaz 4 kanal girişli 4 kamera takılı.İnternetten indirdigim bütün programları denedim sanırım yazılımlarla dvr kayıt cıhazıyla ya uyuşmuyor yada bağlantı kurulamıyor.İnternetten bulamadım bütün Dvr kayıt cıhazılarıyla çalışan bir program. Arkadaşlar sorunumu umarım anlatabilmişimdir.Şimdi ben ne yapmalıyım ?? Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim iyi günler.şimdiden çok teşekkür ederim...

IC 911 I.C.U 4 KANAL GÖRÜNTÜ

I.C.U international camera unit Marka DVR Kayıt cihazı için Yardım.

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.