Şimdi Ara

Ev Yapımı Hidden Blade (Assassin's Creed)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
17.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •      Assassin's Creed şu sıralar en popüler oyunların başında geliyor. istanbul'da geçecek olması ve her geçen gün biraz daha ortaya çıkması yeni Assassin's Creed için bizi oldukça heyecanlandırıyor. Tabi oyunun hayranları da boş durmuyor ve her geçen gün seri için yeni çalışmalar ile karşımıza çıkıyor.

Bu yeni çalışma ise şüphesiz içlerinde en ilginç olanı. Daha önce oldukça başarılı cosplay çalışmalarına da imza atan Ammnra isimli Youtube kullanıcısı, bu sefer de gözünü Assassin's Creed'e dikmiş. Oyunun en önemli silahlarından Hidden Blade'i kendi evinde yapan Ammnra, bu çalışmanın prototip aşamasını da yayınladığı videoda göstermiş.

Bu ilginç videoyu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• seri imalat yapsın hemen alıcam
  • güzel ve başarılı bir çalışma olmuş
  • bunla ne ekmek kesilir bee :D
  • Bunu neden alıcaksınız anlamadım birinimi kesiceksiniz? Halk arasında bunla dolaşır en ufak birşeyde kullanırsınız artık :) Belki alanlar hala kendini oyunda zannedip birkaç kişiyi doğrarlar. :)
  • "Bunu neden alıcaksınız anlamadım birinimi kesiceksiniz? Halk arasında bunla dolaşır en ufak birşeyde kullanırsınız artık :) Belki alanlar hala kendini oyunda zannedip birkaç kişiyi doğrarlar. :)"

çakı,kelebek vs şeyler taşıyacağıma bunu taşırım daha iyi dediğim gibi seri imalat olsun alıcam
  • çok guzel olmus seri imalati olsaydi koleksiynumun bi kenarina koyardim çok da guzel olurdu
  • Yüzük parmağını kesmek gerekiyor mu?
  • Magandalar için bir silah daha
  • Altair, Ezio ve diğer assassinler bunları kullanırken uçup kaçıyo tepelerde akrobatik hareketler yapıyor. Şehir eşkiyaları bunları nasıl yapacak acaba sorabilir miyim?! xD Yok tehlikeli zart zurt demiş insanlar... o kadar gaza gelen kendini galata kulesinden en yakın saman yığınına atmaya da çalışır... kurtuluruz hepsinden kendilerini imha ederler ^^
  • Yüzük parmağımızı kesmemiz gerekmeyecekse ben de alırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi sokaklarda geziyodur ben assassinsim diye :)
    -What is your name ?
    +Ezio Auditore Da firenze :D
    -Where are you from
    +Rome,The liberation Rome has begun :D
    -ok asasino lets go :D
  • bunu üretebilirler çok satar
  • Bu kadarını ben de düşünmüştüm ama bu bıçak mekanizmasıyla tırmanma hareketleri yapamazsınız istemediğiniz bir çok durumda açılabilir
  • beyblade de kollarına taktıkları şey değil mi o aparat :D
    beyblade oyuncağını alıp arasına bıçaak sokmuş çakal :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Bu kadarını ben de düşünmüştüm ama bu bıçak mekanizmasıyla tırmanma hareketleri yapamazsınız istemediğiniz bir çok durumda açılabilir

burnunu karıştırmak sakıncalı olabilir...
  • Ben hidden blade'i elime oyuncak bıçak alıp bantlardım. açma kapama yoktu bende. Öyle öyle yastıkları bıçaklardım
  • @BSC Misafiri
    Ben hidden blade'i elime oyuncak bıçak alıp bantlardım. açma kapama yoktu bende. Öyle öyle yastıkları bıçaklardım

yas kaç senin kanimca ??? :D
  • polise falan çaktırılmaz :D
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.