Şimdi Ara

samsung galaxy s2 mi iphone 4 mü (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
526
Cevap
3
Favori
99.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir ozelligi daha var ya cok cok saglamdir duvara firlat hic bir sey olmaz cami asla kirilmaz uzerinden kamyon gecirsen bana misin demez, dunyanin en saglam telefonudur kendisi o yuzden kvk genpa fln dert yaniyor diyor ki bu telefon ne kadar saglam hic ariza yapmiyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: nec85

bir ozelligi daha var ya cok cok saglamdir duvara firlat hic bir sey olmaz cami asla kirilmaz uzerinden kamyon gecirsen bana misin demez, dunyanin en saglam telefonudur kendisi o yuzden kvk genpa fln dert yaniyor diyor ki bu telefon ne kadar saglam hic ariza yapmiyor :D

hocam siz bilmiyorsunuz tabi 2048p Full HD ultra Plus+ video çekimi yapıyor cihaz, 10000 km suyun altında tüm işlevleri çalışıyor hatta hocam arka camı/önü ve yanları kısaca telefon o kadar sağlam ki atmosferden en derin ve sonu asfalt çukura atsan telefon yanmıyor, en ufak bir çizik bile oluşmuyor, hatta 5000 gün çalışan bir çamaşır makinesinde 5000 gün boyu dursa telefon eksiksiz olarak çalışıyor, amma küçülttünüz telefonu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snbrk -- 19 Temmuz 2011; 13:00:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: snbrk

quote:

bir ozelligi daha var ya cok cok saglamdir duvara firlat hic bir sey olmaz cami asla kirilmaz uzerinden kamyon gecirsen bana misin demez, dunyanin en saglam telefonudur kendisi o yuzden kvk genpa fln dert yaniyor diyor ki bu telefon ne kadar saglam hic ariza yapmiyor :D

hocam siz bilmiyorsunuz tabi 2048p Full HD ultra Plus+ video çekimi yapıyor cihaz, 10000 km suyun altında tüm işlevleri çalışıyor hatta hocam arka camı/önü ve yanları kısaca telefon o kadar sağlam ki atmosferden en derin ve sonu asfalt çukura atsan telefon yanmıyor, en ufak bir çizik bile oluşmuyor, hatta 5000 gün çalışan bir çamaşır makinesinde 5000 gün boyu dursa telefon eksiksiz olarak çalışıyor, amma küçülttünüz telefonu

hahahahah :D seninkilerde iyiymis :D camasir bulasik flnda yikar iphone kucuk bi eklenti indiriyorsun app storedan 0.99 $, deterjan beles :DDDD

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: snbrk

quote:

hahahahah :D seninkilerde iyiymis :D camasir bulasik flnda yikar iphone kucuk bi eklenti indiriyorsun app storedan 0.99 $, deterjan beles :DDDD

biraz araştırma yapmak gerek, iphone 4 ten daha karizmatik, çok çok daha sağlam ve daha su geçirmez, daha büyük ve daha güç gerektiren (!) telefonlar var

samsung galaxy s2 mi iphone 4 mü

Numerik tuş takımı!
    Anten !
    Anteniyle baş ve sırt kaşıma!
    Simetrik delikli ahize!

İşte.. King telefon budur beyler, iPhone 4'tü Galaxy S 2'ydi yanında hiç bir şey

• arkadaşlar uzunca süre iphone mu s2 mi kararsız kalmıştım..sonunda galaxy s2 aldım ve telefondan çok çok memnunum.

ipad2 kullanmış biri olara iOS ve apple a aşinayım ve bana sorarsanız galaxys2 kesinlikle iphone4 den çk çok daha iyi!

iOS başarılı ama çok monoton basma kalıp bir program.ama android cıvıl cıvıl menuleri gezmek bile bir zevk. iphone daki akıcılık ve ekran hassasiyeti s2 de falzasıyla mevcut.

kamerası muhteşem..yanınızda fotoğraf makinası taşıyorsunuz resmen. artık arkadaşlarınızla paylaştığınız anları fotoğraflamak çok eğlenceli...cep kamerası kalitesiz imajı resmen yıkmış samsung....

iphone un tek üstün yanı appstore ama aradaki fark b i r uçurum değil...tercihi etkileyecek bir unsur hiç değil..

samsung cephesinde de iphone da olmayan flash desteği var..flash desteği web gezintilerini daha keytifli hala getiriyor...

herkese s2 yi şiddetle tavsiye ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AthabaskA -- 20 Temmuz 2011; 12:07:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AthabaskA

arkadaşlar uzunca süre iphone mu s2 mi kararsız kalmıştım..sonunda galaxy s2 aldım ve telefondan çok çok memnunum.

ipad2 kullanmış biri olara iOS ve apple a aşinayım ve bana sorarsanız galaxys2 kesinlikle iphone4 den çk çok daha iyi!

iOS başarılı ama çok monoton basma kalıp bir program.ama android cıvıl cıvıl menuleri gezmek bile bir zevk. iphone daki akıcılık ve ekran hassasiyeti s2 de falzasıyla mevcut.

kamerası muhteşem..yanınızda fotoğraf makinası taşıyorsunuz resmen. artık arkadaşlarınızla paylaştığınız anları fotoğraflamak çok eğlenceli...cep kamerası kalitesiz imajı resmen yıkmış samsung....

iphone un tek üstün yanı appstore ama aradaki fark b i r uçurum değil...tercihi etkileyecek bir unsur hiç değil..

samsung cephesinde de iphone da olmayan flash desteği var..flash desteği web gezintilerini daha keytifli hala getiriyor...

herkese s2 yi şiddetle tavsiye ediyorum

Arada 100.000 tane uygulama farkı var.İsterse 1 milyar adet uygulama farkı olsun,senin telefonunda saklayacağın uygulama sayısı bellidir.Sonuçta hepsini kullanamazsın değil mi ?

• bende bir iphone kullanıcısıyım iphone 4 kullanıyorum iphone 4 mü abime verecem de yeni alacagım tel arasında kararsız kaldım sgs2 ve yeniden 4 mü alayım bilmiyorum sgs2 nin testerine baktım cihaz ekranıyla konusuyor resmen. büyük ama inceliği ve hafifliği büyüklüğünü kapatıyor yalnız şimdiye kadar hiç androidli cihaz kullanmadım çekincelerim var iphone 4 beyaz ve sgs2 arasında kaldım sgs2 kullanıcılarana soruyorum android konsunda sıkıntı yasarmıyım ve bazıları cihaz basta hosuma gitti ama kullandıkca büyük olması rahatsız ediyor demiş siz ne dersiniz
  • Genelde ip4 bırakıp sgs2 kullananlar çok memnun sgs2den androidde gerçek özgürlüğü tadarsın.ekran boyutuna gelince alışınca sgs2 nin ekranı küçük diyen bile var, bu saatten sonra ip4 almak pek mantıkli değil bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: geceleriişgören

bende bir iphone kullanıcısıyım iphone 4 kullanıyorum iphone 4 mü abime verecem de yeni alacagım tel arasında kararsız kaldım sgs2 ve yeniden 4 mü alayım bilmiyorum sgs2 nin testerine baktım cihaz ekranıyla konusuyor resmen. büyük ama inceliği ve hafifliği büyüklüğünü kapatıyor yalnız şimdiye kadar hiç androidli cihaz kullanmadım çekincelerim var iphone 4 beyaz ve sgs2 arasında kaldım sgs2 kullanıcılarana soruyorum android konsunda sıkıntı yasarmıyım ve bazıları cihaz basta hosuma gitti ama kullandıkca büyük olması rahatsız ediyor demiş siz ne dersiniz

Sgs 2 tabiki..büyük ekranı kullandikca ilerde gözüne daha küçük gelmeye başlayacak..Ayrıca sgs2 çok hafif ve ince.. cebinde olduğunu hissetmiyorsun..iphone 4 sgs2 ye göre daha küçük olmasına rağmen cepte fazlasıyla ağır ve kaba duruyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: engurlu

quote:

bende bir iphone kullanıcısıyım iphone 4 kullanıyorum iphone 4 mü abime verecem de yeni alacagım tel arasında kararsız kaldım sgs2 ve yeniden 4 mü alayım bilmiyorum sgs2 nin testerine baktım cihaz ekranıyla konusuyor resmen. büyük ama inceliği ve hafifliği büyüklüğünü kapatıyor yalnız şimdiye kadar hiç androidli cihaz kullanmadım çekincelerim var iphone 4 beyaz ve sgs2 arasında kaldım sgs2 kullanıcılarana soruyorum android konsunda sıkıntı yasarmıyım ve bazıları cihaz basta hosuma gitti ama kullandıkca büyük olması rahatsız ediyor demiş siz ne dersiniz

Sgs 2 tabiki..büyük ekranı kullandikca ilerde gözüne daha küçük gelmeye başlayacak..Ayrıca sgs2 çok hafif ve ince.. cebinde olduğunu hissetmiyorsun..iphone 4 sgs2 ye göre daha küçük olmasına rağmen cepte fazlasıyla ağır ve kaba duruyor..

Aynen.

• İphone4 kullanıcılarının 2 cihaz arasındaki 1 yıllık zaman farkını bir yana bırakıp,ios5'i ve yeni nesil iphone'u check etmelerini tavsiye ediyorum.Muhtemelen fikirler daha da netleşecektir.

Buarada dipnot bir soru sormak istiyorum;Yeniyılda Gen-Pa'dan aldığım bir iphone4'üm var.

1. Cihazımı bir GalaxyS2 ile takas etmek veya satıp GalaxyS2 almak ne kadar mantıklı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iphonella

İphone4 kullanıcılarının 2 cihaz arasındaki 1 yıllık zaman farkını bir yana bırakıp,ios5'i ve yeni nesil iphone'u check etmelerini tavsiye ediyorum.Muhtemelen fikirler daha da netleşecektir.

Buarada dipnot bir soru sormak istiyorum;Yeniyılda Gen-Pa'dan aldığım bir iphone4'üm var.

1. Cihazımı bir GalaxyS2 ile takas etmek veya satıp GalaxyS2 almak ne kadar mantıklı?

ip5 çıkmadan satın sgs2 alın bence ip5 çıkarsa fiyatı düşer ip4 ün, o zaman tam zarar, donanım bakımından sgs2 çok üstündür, ip4 ün tek üstün yanı appstoredir sgs2 yi elinize aldınız mı bırakamayacaksınız
  • kesinlikle sgs2 . insanların dilinde sürekli apple için " adı yeter " tabiri kullanıldı ama adının yeteceği dönemler android in yer aldığı son 3-4 telefona kadardı. artık apple androidle kafa tutmak istiyorsa arayüzüne yenilikler getirmeli " widget falan" . sgs 2 ekran , renk kalitesi , web browser , herhangi bir uygulama açılışı ( rehber, maps , ayarlar , oyun vs.. ) gözle görülür şekilde ip4 den üstün. ve bir çok arkadaş sgs2 ye desteğin kesileceği yönünde fakat arkadaşların atladıkları nokta var. artık samsung , htc , lg , motorola gibi ( androidli olanları için söylüyorm ) telefonların firma desteklerine ihtiyaçları yok. çünkü açık kodlu telefonlardır. geliştiriciler sürekli program üretmekte varolanları geliştirmektedrler. htc desire gingerbread with sense 3 kullanabiliyor sgs nin neler kullanabileceğini siz düşünün . uygulamalara gelince birçok otoritenin ortak görüşü uygulama açışısından 2015 te android marketin appstoreyi geçeceği yönünde. oyun derseniz gameloft un son çıkardığı oyunlara bakın. ben htc desirem de pes 11 ,gangstar , assasin creed altairs , nfs shift oynuyorum . sgs2 desireyi rahat 5 e katlayabilecek telefon.

Tartışmasız sgs2 derim. ayrıca herkes ip5 i bekle diyor fakat apple in sahibi jobsin açıklamasına göre ip5 için pek birşey beklemeyin asıl yenilikleri ip6 da yapacağız diyor. yani ip5 ip4 ün ekranı büyük hali olacak.

bu iki telefon arasından sgs 2 derim. ama bu ikisinden de iyi bir telefonu var htc nin. htc evo 3d. bence bunu almalısın !

• quote:

Orijinalden alıntı: senturk041

Bundan önceki telefonun samsung i900 omnia idi hayatımda bu kadar berbat bir telefon kullanmadım. Aldığım günden beri hep sorun çıkardı hatta samsung i 900 omnia başlığına bakın sayfalarca destek isteyen insanlar ile doldu taştı. ve win 6,1 ile çıktı öyle kaldı hiç bir güncelleme felan olmadı. şimdi iphone 4 kullanıyorum. tüm telefonlar bir yana iphone bir yana . şuan iphone 2g bile 300-400 tlye satıyorlar. samsunglara bakın galaxsy s yerlerde sürünüyor 1500 tl ile çıktı sıfırı şimdi 885 tl ye satılıyor. kafadan %50 zararla bir telefon almış olursun. ben 32 gb kullanıyorum şuan aldığım fiyata ve yukarsına rahat satıyorum. böyle birşey var mı soruyorum size. uygulamalar harika imkansız kimse iphone yaptığı işleri yapamaz her markanın iphone özel uygulaması var ve hatasız hepsi. interneti hızlı değilmiş yalan süper hızlı ve kopma yok. gs2 de 1080p video koymuş bir video çekin bakalım atlaya zıplayamı kayıt edecek iphone da 720 p mükemmel video çekimi var. işlemcileri desen birisi 1,2ghz diğeri 1 ghz android telefonların desteği şuan fazla gelişmiş değil. ben iphone istediğim kadar uygulama yüklüyorum şuan 145 uygulama var. Samsung android telefona en fazla kaç mb lık uygulama yükleniyor. Ben iphone 800 – 900 mb lık uygulamaları yüklüyorum. . İlk başlarda inanamamıştım o kadar hızlı yüklüyordu ki hayretler içindeydim şimdi hayranlıkla bakıyorum olaya. Bence andoir boş iş. Alırsan bu yazdıklarım aklından çıkmayacak. İphone kullanmayanlar sallama duyduklarını söylüyor. Bende önceden winmobile kullanıcısıydım ulaşamadığım için duyuduklarımı yazıp kendi kendime tatmin etme meselesiydi şimdi. O günler aklıma geldi siz galaxsy s 2 alınki iphone talep azalsın bizde rahatlayalım. Oh be. Tavsiyem samsung galaxsy s2 almam .

Nice fanboylar gördüm senin gibisini görmedim galaxys2 nin çektigi video kalitesini senin o küçük beynin kaldırmaz yani atlamalı zıplamalı görüntüler gayet akıcı senin beynin fatal eror veriyo ;) bir diger konu telefonun indirme hızı malesef ülkemizde bi fark yaratmıyo çünkü cogumuzun evinde 2ile8 mb arası internet var ki fark olucak olsa da sgs2 iphone a yine çakar. telefonu kaça alıp sattıgından kime ne millet bunu kullanmak için alıyo piyasa yapmak için değil amaç satınca alacagın fark değil kullanırken ihtiyacını görmesi. bir diğer konu web sayfalarını açma hızı emin ol şuan piyasada bu konuda 1numara sgs2dir iphone 1 sayfa açana kadar sgs2de 3 sayfa birden açarsın hem de flashları da görürsün ;) bir diğer konu da güncelleme android almanın en iyi yanlarından biri de sgs2 gibi populer telefonları kullandıgın sürece sonuna kadar güncelleme alırsın çünkü android açık bi platform ve bir sürü güncelleme ve özel romlar bulabiliyosun ;) yani o çok sevdiğin iphone maximum 3 yıl güncelleme alıcaksa internetten birazcık araştırmayla sgs2 ye 4 yıla kadar güncelleme alırsın. bir diğer konu ekran telefonun ekranı gorilla glass yani kırılmaz oldu da kırmayı becerdin sadece camı kırarsın super amoled plus ekran o kadar ince ki kırmak nerdeyse inkansız yani herhangi bir kazada minimum zarar uğrarsınız ;) uygulamalardan bahsediceksin şimdi bana ios te kullanıp ta androidde olmayan ve mutlaka kullanmanız gereken5 tane uygulama da söylerseniz çok sevinirim :) başka bi derdiniz varsa söyleyin seve seve çözelim ;)
    Not: Blacberry kullanıcısıyım. Ve babamda iphone4 var ancak telefon benimmiş gibi sabah akşam bende o yüzden bana iphone u anlatmaya kalkmayın 3gs e kadar piyasada liderdi ama artık eski ayrıcalıgı yok tamamen apaçi ve maganda telefonu olmuş durumda ;) bari iphone 5 in çıkmasını bekleyip öyle saldırsaydınız böyle çok komik oluyosunuz :D
    özet:samsung galaxy s2, iphone4 ü havda karada .......(gerisini hayal gücünüze bıraktım :D )

• quote:

Orijinalden alıntı: redhalil

Tabikide iphone4 ,samsung gibi berbat telefon mu kullanılır.SG2 aldım 2 gün sonra geri sattım berbat ve sarjları cok kısa iphone kullanıyorum çok güzel hemde su'da geçirmiyor,kolaycada cizilmiyor.Bence iphone4 samsunları hiçbir zaman sevmedım telefonlarda 1.iphone 2. nokia

senden bi ricam olucak iphone nunla beraber okyanusa atla hem biz kurtulalım hem iphone ;)
  • senturk041 sen yerlerde sürünüyor dediğin galaxys le kıyasla ip4 ünü :) galaxys2 yle değil . ayrıca gs2 nin dahili hafızası da 16 gb dikkatini çekerim :) video kaydına gelince de sgs2 yi dijital video kameralarla kıyaslasan daha iyi olur ip4 le değil .
  • gençler sgs2 ye tekrardan baktım cok güzel cihaz da büyük olması elimde durusu hosuma gitmedi ucuz garantili bi 4 buldum onu aldım ama bu yorumları görünce pişman oldum diyebilirim neyse kısmet 5 cıkarsa 5 alırım artık bu arada yardımlarınız için teşekkürler
  • Arkadaşlar,bende iphone 3g var.satacagım iphone 4 alacaktım ama samsungun özelliklerini görünce samsung galaksi s2 almaya karar verdim.fakat Samsung galaksi s2 'yi en uygun hangi elektronik magazasından alabilirim?yada kampanyaları mı takip edelim?bekleyelim mi?
  • modesit sana tavsiyem türkiyeden almamandır. eğer bir tanıdığın vs varsa yurtdığından almalısın. türkcellde gs2 2160 tl ye gelmektedir. yurtdığında ise kontratsız fiyatları 650-700 dolar arasında yani 1100-1200 tl arasında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UfukArat -- 25 Temmuz 2011; 19:12:52 >
  • quote:

gençler sgs2 ye tekrardan baktım cok güzel cihaz da büyük olması elimde durusu hosuma gitmedi ucuz garantili bi 4 buldum onu aldım ama bu yorumları görünce pişman oldum diyebilirim neyse kısmet 5 cıkarsa 5 alırım artık bu arada yardımlarınız için teşekkürler

SGS2 kullanmadan,farkı anlayamazsın rahat ol.1 Gün SGS2 kullan başka telefona dokunamazsın N8'de var bende onu kullanamıyorum
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.