Şimdi Ara

Bulduğum en ucuz çin sitesi tavsiye olunur (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.424
Cevap
35
Favori
149.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jyhun

bu gece ki siparişlerim

dealextreme den 3 parça
    buyincoins den 12 parça
    focalprice den 2 parça

biri beni durdursun :D

focalprice göndermiş bile
    dealextreme de paketliyor
    buyincoins den ses yok :P
    12 parça olunca uzun sürecek sanırım
  • aldığınız enteresan şeyleri burada paylaşın da biz de nasiplenelim :)

benim aldığım en güzel ve en enteresan şey elle çevrilince usb den şarj eden zımbırtı
  • arkadaşlar ray gözlükten aldım gayet güzel benim baya hoşuma gitti, özellikle güneşe felan baktığımda baya etkisi var. Bilmesem orjinal derim
  • quote:

quote:

bu gece ki siparişlerim

dealextreme den 3 parça
    buyincoins den 12 parça
    focalprice den 2 parça

biri beni durdursun :D

focalprice göndermiş bile
    dealextreme de paketliyor
    buyincoins den ses yok :P
    12 parça olunca uzun sürecek sanırım

quote:

Orijinalden alıntı: herseyguzelolacak

Merhabalar Arkadaşlar,

Yurtdısından alışveriş yapmak gerçekten cok guzel ama bir konu hakkında alışverişyapan arkadasların dikkat etmesi gereken bir konuyu yazmak istedim.
    ARTIK 19. Nisan itibariyle gümrük mevzuatı değişti, ve ülke ekonomsi acısından kayıt dısı alışverişleri ortadan kaldırabilmek için gümrük ile ilgili çok büyük kısıtlamalar konuldu. Bunların bazında kozmetik gelmekte.
    Bu konu çok canımı sıkıyor, sizlerin de öyle, eminim. Benim için Strawberry e, Ebay e bakmak, salt makyaj malzemesi değil, takı, kitap, ıvır zıvır almak, paket beklemek, gelince sevinmek terapi gibiydi. Bir yönden iyi, daha az para harcayabileceğiz, ikinci yönden kötü, bunun zorla olması çok can sıkıcı.
    bir arkadasım geçen yazılarından birinde yazmıştı, “Bu forumları alışveriş yapmadan nasıl sürdürebileceğiz, bilemiyorum” diye, hakikaten ben de bilemiyorum. Zaten görmekten sıkıldığım MAC ve NARS a mı kalacağız bir onların fiyatı kabul edilebilir ve kendileri ulaşılabilir diye? Adı malum ikilinin mağazalarına gidip, 5 cm kalınlığında fondötene bulanmış, makyaj yapmak budur sanan, ne ürünleri ne işlevleri hakkında hiç bir fikri olmayıp tek amacı mal satmak olan görevlilerle mi muhatap olacağız? Bizim için bir zevk olan yeni ürün denemek, tester karıştırmak bundan sonra eziyet olacak sanıyorum.
    Suistimalcilerin, ST den veya Ebay den 2 liraya aldığını 102 liraya satanların durdurulmasını isterim tabii, para kendi ülkemde kalsın, iç piyasa canlansın, çok isterim, ama bunun yolu bu mudur?
    Umarım hükümet de yanlışından bir an önce döner.

KOZMETİK ÜRÜNLER ÖZELLİKLE DİREK GÜMRÜKTE KALMAKTADIR. BİNZAT BASIMA GELMİŞTİR. Bundan sonra elektronik urunlerdede cok sıkı denetimler olacaktır. Gümrük memurları bundan sonra bir pakette 2 adetten fazla urun olmasıda sorun teşkil edeceğini belirttiler. 1 yılda en fazla 5 adet alışveriş yapılabilecek, buda 2-3 ay arayla olması gerekiyor, (yani 1 ayda toplam 5 adeti birden yapamıyorsunuz.) adres ve isim değiştirmeniz hiç birşey farkettirmiyor. Cunku kredikartı ekstresinden tespitleri yapılacak. Paranız boşa gitmesin arkadaslar. Cunku bu mevzuatla birlikte cok sıkı denetimler oldugu soylendi bana. Bunun nedenide ozellikle kozmetikte tekinacar gibi firmaların hükümeti sıkıstırmasından dolayı meydana gelmiştir.

Bütün arkadaşlarıma faydalı olması adına yazmak istedim.
    herkese kolay gelsin....

Böyle bir şey söylenmişti sizi etkilemedi mi ? yoksa böyle bir şey yok mu?

• çok şükür ben hiç sorun yaşamadım ayda en az 1 postası gelen birisi olarak. Ayda 3 defa gelmişliği olmuştur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: terbiyesüzcanavar

çok şükür ben hiç sorun yaşamadım ayda en az 1 postası gelen birisi olarak. Ayda 3 defa gelmişliği olmuştur.

bazen hızlı çalışmaları kötü oluyor...
    haziran 25 inde sipariş verdiğim kargo, temmuzun 1 inde adrese gelmiş ve beni bulamayınca geri göndermişler
    bakalım tekrar gönderecekler mi?
  • quote:

arkadaşlar ray gözlükten aldım gayet güzel benim baya hoşuma gitti, özellikle güneşe felan baktığımda baya etkisi var. Bilmesem orjinal derim

bende bi wayfarer düşünüyorum ama daha tam karar veremedim nasıl hocam sahte oldugu çok belli oluyor mu kaç günde geldi bilgilendiriver biraz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: SenSusLanKoylu

quote:

arkadaşlar ray gözlükten aldım gayet güzel benim baya hoşuma gitti, özellikle güneşe felan baktığımda baya etkisi var. Bilmesem orjinal derim

bende bi wayfarer düşünüyorum ama daha tam karar veremedim nasıl hocam sahte oldugu çok belli oluyor mu kaç günde geldi bilgilendiriver biraz :D

yani bukadar olmaz diyeyim size, orjinalini elime alıp birebir karşılaştırırsam bile çözemem herhalde, az önce 400e aldım diye arkadaşımı kandırdım. Kesinlikle belli olmuyor, ben orjinal gözüyle bakıyorum gerçekten. Buarada gözlük camı sanırım gerçekten cam ve gerçekten kaliteli, üzerinde numarası ve polarize olduğu yazıyor. numarası 3 ve kullanım kılavuzunda en üst seviye güneşe karşı koruma diyor. Güneşe bununla bakabiliyorum rahatlıkla ayrıca elinize aldığınızda ağırlığı hissediliyor. Boşuna buradan gözlük almışım. Gidip 400-500lük gözlük alamıyorduk 150-200lük alıyorduk dandik bişi oluyordu. Süper bence, hiç beklemiyordum çok şaşırdım

• şu usb den şarj olan zımbırtı dediğiniz nedir anlayamadım,bu arada gözlüğün linki varmıydı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

şu usb den şarj olan zımbırtı dediğiniz nedir anlayamadım,bu arada gözlüğün linki varmıydı?

http://www.buyincoins.com/details/oem-no-brand-3025-aviator-wayfarer-unisex-fashion-sunglasses-product-1612.html

http://www.buyincoins.com/details/usb-hand-power-dynamo-torch-charger-cellphone-mp3-pda-product-1398.html

• vaw benim kerdi kart yok banka kartıyla paypaldan ödeme yapamazmıyım nolur bi ardım edin
  • çakma raybanı bende almakk istiyorum ama banka kartı(visa) ile nasıl alabilirim Alabilirsem 3 tane alacağım rayban dan
  • arkadaşım şunu dillendirmeyin, özellikle marka vs yazıp başımıza iş açmayalım gözlük denirse bakan bilen bilir...
  • paypaldan banka hesabı ile hesap açtım ama içinde tl yüklü banka kartın dolar ile alışveriş nasıl olacak
  • kredi kartı oluyor sanırım sadece, bu konuda da konuşulmuştu diye hatırlıyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SenSusLanKoylu

quote:

yani bukadar olmaz diyeyim size, orjinalini elime alıp birebir karşılaştırırsam bile çözemem herhalde, az önce 400e aldım diye arkadaşımı kandırdım. Kesinlikle belli olmuyor, ben orjinal gözüyle bakıyorum gerçekten. Buarada gözlük camı sanırım gerçekten cam ve gerçekten kaliteli, üzerinde numarası ve polarize olduğu yazıyor. numarası 3 ve kullanım kılavuzunda en üst seviye güneşe karşı koruma diyor. Güneşe bununla bakabiliyorum rahatlıkla ayrıca elinize aldığınızda ağırlığı hissediliyor. Boşuna buradan gözlük almışım. Gidip 400-500lük gözlük alamıyorduk 150-200lük alıyorduk dandik bişi oluyordu. Süper bence, hiç beklemiyordum çok şaşırdım

tamam bende sipariş veriyorum o zaman o kadar kaliteli diyorsan kaç günde geldi peki tatile gitmeden ben yetişirmi acaba

• normal süresinde 3 hafta sonra geldi, hesap et artık. ben beğendim gerçekten. Buarada sahibindeni inceledim spot adı altında 2-3 katına satıyorlar Şuana kadar 3 gözlük kullanmışımdır, hepsi dediğim gibi 50-150 arası fiyatlarla optikçilerde satılan gözlükler ki bunlar rezaletmiş, kullandığımın en iyisi bence bu
  • şu gözlükten altın çerçevemi daha iyi yoksa gümüş çerçevemi alanlar hangi renk aldı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoNiCK_

Arkadaşlar sipariş veriyorum, ödeme kısmında parayı ödeye basıyorum anasayfaya yönlendiriyor otomatik. Bunun sebebi nedir?

yok mu arkadaşlar bu sorunun cevabını bilen
  • quote:

quote:

Arkadaşlar sipariş veriyorum, ödeme kısmında parayı ödeye basıyorum anasayfaya yönlendiriyor otomatik. Bunun sebebi nedir?

yok mu arkadaşlar bu sorunun cevabını bilen

Bende sipariş vemeye çalıştım aynı şey oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.