Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (838. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.864
Cevap
75
Favori
1.047.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 836837838839840
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haftaya West Bromwich Albion ile oynuyoruz, yine bu maç ayarında bir maç olacak gibi. Ama WBA muhtemelen United'dan daha tehlikeli olacaktır hücumlarda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Liverpol 1 puanı kurtardı bence şanslılar

• Şahin Abi yine senden on numara bir yorum. Zat-ı şaheneniz sayesinde artık maçlara daha farklı gözle bakıyorum. %34 topla oynayan rakibe karşı beraberliği kurtarmak da bir futbol başarısıdır değil mi abi? Bu arada hangi tutmaya başladın abi, takip etmek zor oluyor da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azor Ahai -- 18 Ekim 2016; 1:00:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azor Ahai

Şahin Abi yine senden on numara bir yorum. Zat-ı şaheneniz sayesinde artık maçlara daha farklı gözle bakıyorum. %34 topla oynayan rakibe karşı beraberliği kurtarmak da bir futbol başarısıdır değil mi abi? Bu arada hangi tutmaya başladın abi, takip etmek zor oluyor da.

Şunu adam yerine koyup cvp yazma dostum bırak kendi çapında eğlensin

• Firmino11 kullanıcısına yanıt
    Haklısın hocam da tutamıyorum kendimi bazen. Aslında fırsat kolluyor ama bulamıyor, çünkü Liverpool iyi oynuyor. Ama bu gereksiz ilk yenilgimizde konuya saldırmazsa ben de bir şey bilmiyorum. En iyisi dediğiniz gibi cevap yazmamak. Kendi kendine eğlensin işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: Azor Ahai

Haklısın hocam da tutamıyorum kendimi bazen. Aslında fırsat kolluyor ama bulamıyor, çünkü Liverpool iyi oynuyor. Ama bu gereksiz ilk yenilgimizde konuya saldırmazsa ben de bir şey bilmiyorum. En iyisi dediğiniz gibi cevap yazmamak. Kendi kendine eğlensin işte.

Hocam Liverpool forumunda takip ettiğim 1-2 kişiden birisiniz.Boşverin kimseyi takmayın.Ben mesela paylaşımımı yaparım , maçla ilgili yorumumu yazarım kimseyide takmam.Sonuçta biz bu renklere aşığız.Boşverelim millet ne yazarsa yazsın.
  • Hocam katılıyorum burdaki çoğu kişi zaten Liverpoolun Premier Lig şampiyonluğunu(En son 1990 35 yaşındaki abilerimiz felan hatırlıyodur belki) görmedi biz Liverpool u değişik bi şekilde seven büyülenen insanlarız o yüzden gereksiz yorumları takmamak gerek

• Ilk yari icin her iki taraf icinde net birsey soyleyemeyiz..

Fakat ikinci yari net olarak macin hakki tartismasiz Liverpool'undu.

Sturridge resmen sivadi batirdi. Cok etkisizdi.. Lallana girdikten sonra Klopp'un buyuk maclarda basarili oldugu 4 6 0 sisteminde cok iyi oynadik. Maci ManU sahasina domine ettik. De Gea net 3 gol cikardi. ManU'da oynayan tek isimdi..

Emre Can ve Matip cok iyiydi. Cok kritik hamlelerde bulundular. Mevkilerinde cok iyiydiler. Karius cok heyecanliydi. Cok kritik ve basit iki hatasi vardi. ManU'nun beceriksizligi sayesinde ucuz atlattik. Hendo, Mane sonuk kaldi biraz.. Coutinho ilk yari rezalet otesiydi..

Wijnaldum ve Lallana maca ilk 11 baslasaydi kesinlikle cok farkli konusuyor olurduk. Milli mac arasi sakatligindan cok cektik maalesef.

1 puana sevinmemeliyiz. 2 puan daha biraktik macta. Net galibiyeti kacirdik. Moraller yuksek, iyi oynuyoruz. Bu formumuzu korumamiz lazim. Devre arasinda kesinlikle Klopp'un takviye yapacagi birkac mevki olacaktir.

Liverpool passes 505
    ManU passes 257
    Liverpool possession %65
    ManU possession %35

Herkese iyi geceler.

• Yenilenen Anfield

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA

• Yokmu soyle palace gibi bir takim sturidge i 30 35 e alsin. Takimin en buuuk soruni bitirici oyuncunun olmamasi sanirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moral bozmak yok. Keyifler yerinde. İyi bir ritim yakaladık. Bu maç nazar boncuğu olsun. Sana inancımız ve güvenimiz tam.

• JÜRGEN KLOPP!

• 30 metreden Coutinho'nun muhteşem şutu.. Aynı güzellikte De Gea'dan mükemmel bir kurtarış.

• RESMİ: Jürgen Klopp, yarın Türkiye saati ile 16:30'da 'New Balance Football' Facebook sayfasında bir röportaj gerçekleştirecek. Ayrıca taraftarlardan gelen soruları canlı yayında yanıtlayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

Yokmu soyle palace gibi bir takim sturidge i 30 35 e alsin. Takimin en buuuk soruni bitirici oyuncunun olmamasi sanirim.

Palace felan almaz anca eplde crystal alabilir sturridgeyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Kral.

quote:

Yokmu soyle palace gibi bir takim sturidge i 30 35 e alsin. Takimin en buuuk soruni bitirici oyuncunun olmamasi sanirim.

güzeldi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kral.

quote:

güzeldi

Yav he he

• 7 maçlık zorlu lig fikstürü geride kaldı, şimdi nispeten kolay maçlar var. Bizim için asıl sınav burası. Bu süreci minimum puan kaybıyla atlatmak lazım.

WBA
    @Palace
    Watford
    @Southampton
    Sunderland
    @Bournemouth
    West Ham
    @Middlesbrough

• Sky Sports: Jürgen Klopp is keen to make Athletic Bilbao Forward Iñaki Williams who has a release clause of €50M, his next Aubameyang. #LFC

• Azor Ahai kullanıcısına yanıt
    Aynen, zorlu süreç geride kaldı kalmasına da hocam, biliyorsun bizim için asıl sıkıntı nispeten daha zayıf takımlara karşı yaptığımız puan kayıpları...
    hem sinir bozucu hem de umut kırıcı. İnşallah Klopp reis bunu değiştirecektir, ama insanın aklına geliyor işte. Bu sezonun başında da öyle bir durum yaşayınca.

ama bu takım için şu söylenebilir. OLACAK.
  • 
Sayfa: önceki 836837838839840
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.