Şimdi Ara

22.000 biri Ege Tıpa Girebilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
5.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar çok iğrenç bir sınav sonu ama 22 binici kişi ege tıpa gidebilir mi ?

• seneye :D :D :D :D
  • netler nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrix999

seneye :D :D :D :D

çok komiğine gitti heralde....... ne insanlar var ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrix999

seneye :D :D :D :D

dalga geçilecek bir durum mu ? benim hayatımdan 1 sene gitti sen dalga geçiyorsun ne haldeyim biliyormusun ?
  • bu konu bi şaka olsa gerek 22.000 girip ege tıpın kaçtan aldığını bilmiyor musun ???? acı ama gerçek.....
  • netlerin nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shimasu

netlerin nasıl ?

418 küsür birşey almışım netlere bakmadım direk sıralamama baktım daha da açmadım szaten sinirden siteyi ....... amacım cerrahpaşaydı tüm yıl içinde yaptığım en kötü denemeydi

birazdan olmassa ss koyayım
  • Geçen sene YGS 20.000 iken, LYS'de 3000'e çıkabilenler olduğunu duydum etraftan(ege tıp ta 2900 küsürlerden almış sonuncuyu geçen sene); niye olmasın seninki de ama çok zor ve bayağı çalışman lazım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMoE -- 28 Nisan 2011; 21:01:22 >
  • inşallah ya benim tek hedefim var aslında cerrahpaşa seneye birdaha girmeyi düşünüyorum şu an
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knight7Cydonia

inşallah ya benim tek hedefim var aslında cerrahpaşa seneye birdaha girmeyi düşünüyorum şu an

İnşallah hedefini tutturursun, bu sene Ege'yi olmassa seneye Cerrahpaşa'yı; vallahi benim bir yıl çalışmayı daha gözüm almadığından bu yıl biryere gidicem ya da gidicem :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMoE -- 28 Nisan 2011; 21:05:36 >
  • bozma moralini lys de fulle yakın yaparsan ve okul puanın iyi ise olur
    Düz mantık => ygs 420 .%40 + lys 500 . %60 +75 =543 ege tıp geçen yıl 538 ile kapatmıştı galiba yanlış hatırlamıyorsam bu yıl puan düşüşünü hesaba katarsak 530 diyelim yani olabilir çalış
  • okul 75 üzerinde 69 veriyor 2. sınıavı full ypasma tam puan veriyor ama kendime güvenemiyorum son demelerim çok iyiydi 70-80 arası şoklardayım şuan biraz ailevi baskıda var biz o kadar uğraştık özel ders felan millete biraz daha yüksek aldım de iyice sinirim bozuluyor ya
  • seneye bırakma olayını iyi düşün derim sonuçta tıp tıptır 10 bin e kadar birçok tıp fakültesi var
  • la ben anlamyorum ha cerrahpaşa ha 19 mayıs tıp tıp tıp arkadaşım sen o 1 seneyi şimdi değil" tus'a hazırlanırken" harcarsın rahat ol ;)
  • ben de alpmuhid'e katılıyorum, şehir sorunun yoksa farklı üniversiteleri de düşünmelisin. İkinci sınavın çok iyi geçerse başka bir tıp fakültesine girebilirsin bence
  • Kardeş Çalıştıktan Sonra herşey olur Umudunu Kaybetme Hedefine doğru emin adımlarla yürü
  • sorunun cevabını sendebiliyorsun aslında. lys yi full e yakın yaptın mı gidersin tabi... ege olmassa uludağ, ondokuz mayıs olur...sana 19 mayısı tavsiye ederim. Samsun yaşanacak yer...
  • Ege tıp için ümitlerini kaybetme ama bence kendini egeyede şartlama.Ege zor biraz
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.