Şimdi Ara

gece iş bankası atm den yapılan havale anında hesaba geçer mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
47.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar , benim arkadaşa gece iş bankası atm sinden para yollayacam hemen o an hesabına yansır mı yoksa mesai saatin de mi yatırmamız gerekiyor , kusura bakmayın pek anlamıyorum bu banka işlerinden ondan sordum haa birde ne kadar havale ücreti keser iş bankası atm si , teşekkürler

• up
  • Eğer zarf ile yatırmanı gerektiren ATM'lerden değilse anında geçer.
  • İş Bankası'nda durum nedir bilmiyorum ancak Yapı Kredi'nin bazı ATM'lerinde hala zarf kullanılıyor.
  • Havale ise anında gerçekleşir.

EFT ise mesai saatleri içinde olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jake LaMotta

quote:

Orijinalden alıntı: SSH

Eğer zarf ile yatırmanı gerektiren ATM'lerden değilse anında geçer.

bu saçma uygulama kaldı mı artık?

teb de mevcut halen.atm lerini gördükçe boş zarf alıyorum evde üstünde soru felan çözüyorum.
  • peki arkadaşlar hafta sonu havale yapsam iş bankası atm sinden yine sorun olmaz değil mi anında geçer diyorsunuz ?
  • hafta sonu geçmeyebilir.Mesai saatleri içerisinde geçiyor diye biliyorum ben
  • saolun arkadaşlar
  • havale yapacağın hesap iş bankası ise fark etmez bayram tatilide olsa saniyesinde geçer. Başka bankaysa mesai saatlerini beklersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IgorStravinsky -- 28 Nisan 2011; 2:12:57 >
  • Havale yapacaksanız eğer anında geçer. İşlem ücreti 3 liraydı diye hatırlıyorum ama emin değilim.
  • atmden yapılan havaleyi bayram günü yapsanız yine geçer hiç farketmez. hafta sonu mesai saati dışı olayları interaktif bankacılık için geçerlidir. eft akşam 5 havale akşam 7ye kadar diye hatırlıyorum yanlışlık olabilir. ama bankamatikte pazar günü sabaha karşı 3te yapsan farketmez. para hesaba gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selçuk GÜMÜŞ

atmden yapılan havaleyi bayram günü yapsanız yine geçer hiç farketmez. hafta sonu mesai saati dışı olayları interaktif bankacılık için geçerlidir. eft akşam 5 havale akşam 7ye kadar diye hatırlıyorum yanlışlık olabilir. ama bankamatikte pazar günü sabaha karşı 3te yapsan farketmez. para hesaba gider.

peki hocam bu sadece iş bankası için mi geçerli yoksa gece 3 te yapı kredi atm sinden yapı kredi hesabı olan birine havale yapabilir miyim ve o an geçer mi hesabına ? yoksa havaleyi yaptıktan sonra hesaba geçmesi için mesai saatini mi beklemek zorundayım ?
  • buyuk bankalarda oyle hocam.yapi kredide yapar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.