Şimdi Ara

IPHONE'DA FILM NASIL IZLEYEBILIRIM ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
5.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iPhone 4' üm var yeni aldım fakat nasıl film izleyeceğimi bilmiyorum hangi program ile film izleyebilirim ? iPhone formatına uygun filmleri nerden bulabilirim ? Yardımlarınızı bekliyorum

• Avplayer var her formati oynatiyof ben genelde netten izliyorumhttp://www.idizi.tv/dizi/tv-showlari/film bu site iyi
  • tamam teşekkürler Ben de idizi.net i biliyorum fakat internetten izlemesi sorun oluyor . avplayeri indirdikten sonra filmleri nasıl iphohe'a atabilirim peki?
  • avplayer indirdikten sonra internet üzerinden bir ip adresi veriyor size. programın içinde mevcut. FTP adresi diyelim. onu internet explorer çubuguna yazip enter'a basip baglanıyorsunuz. oraya filmleri yüklediğiniz anda (telefonunuz wifi açık olacak program açık olacak) telefonunuza yükleniyor. yine programın içindeki Media explorerdan filmlerinizi izleyebiliyorsunuz
  • her formatı oynatıyor av player. bir de mp4 oynatan ipod var tabiki. google mp4 filmler diye yazip aratırsanız indirdiğiniz filmleri telefonun/movies kısmına sürükle bırak olayı ile sorunsuzca iphona yükler izlersiniz. ben bazen wmv avi gibi formatlı filmleri konserleri converter programı ile mp4'e çevirip yüklüyorum. ipod oynatıyor. mkv uzantıları avplayer da oynatıyorum.
  • filmleri iphone dönüştürmek için internetten DVDVideoSoft Free Studio programını indir.İndirdiğin filmleri bu program aracılığı ile rahatlıkla dönüştürüp izleyebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: elcompany

avplayer indirdikten sonra internet üzerinden bir ip adresi veriyor size. programın içinde mevcut. FTP adresi diyelim. onu internet explorer çubuguna yazip enter'a basip baglanıyorsunuz. oraya filmleri yüklediğiniz anda (telefonunuz wifi açık olacak program açık olacak) telefonunuza yükleniyor. yine programın içindeki Media explorerdan filmlerinizi izleyebiliyorsunuz

Bende avplayer a nasıl atılacağını arıyordum öğrenmiş oldum sağol
  • Oplayer Kurun İtunes üzerindende her formatı telefonunuza atabilirsiniz. alt yazı desteğide mevcut.
  • Tamam arkadaslar cok tesekkurler yardimci oldugunuz icin :)
  • skatyiphone.net de de bolca film bulabilirsiniz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skaty. -- 27 Nisan 2011; 10:56:11 >
  • Adult nasil izleye biliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackOssi55

Adult nasil izleye biliriz?

• quote:

:D:D:D:D ayyybhic gulcegim yoktu ya :D:D
  • quote:

işin buraya varacağını tahmin etmiştim
  • :D:D kimse sormamis , hic bununla ilgili konuda yok sorim dedim belki bakan vardir hahahaha pm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.