Şimdi Ara

BRC LDI'li MONTAJ RESİMLERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.236
Cevap
27
Favori
309.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BRC NİN AR-GE MERKEZİNDE LDI MONTAJI YAPILMIŞ,
    SGI, FSI, TSİ ARAÇ FOTOLARI.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruksevgili -- 1 Şubat 2012; 17:11:51 >

• Volkswagen TOURAN fsi montajı Resimleri :http://goo.gl/T20nZ

Benzinli tüm araçlara uygulanabiliyor, dieseller de uygulanmıyor.
    Benzin yanmalı bir yakıttır, diesel patlamalı bir yakıt :))
    Tiguana taktık 1.4 122 hp TFSI kitimizden takıldı.
    LPI henüz Türkiyeye gelmedi (BRC olarak)

Herkesin mutlu olacağından emin olabilirsiniz. Biz yapamayacağımız işe söz vermeyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: faruksevgili

Volkswagen TOURAN fsi montajı Resimleri :http://goo.gl/T20nZ

Herkesin mutlu olacağından emin olabilirsiniz. Biz yapamayacağımız işe söz vermeyiz

Tiguana takılan kitte benzinden de tüketim oluyormuş yüksek hızda...doğru mudur abi bu haber?

• Hayır Müşterilerimden böyle bir şikayet almadım
    quote:

Orijinalden alıntı: bistroman

quote:

Tiguana takılan kitte benzinden de tüketim oluyormuş yüksek hızda...doğru mudur abi bu haber?

• quote:

Hayır Müşterilerimden böyle bir şikayet almadım
    quote:

quote:

Faruk abi

TIGUANA TAKTIĞINIZ SİSTEM LPI miydi yoksa LPG 'mi? emin olup aracı öyle almak istiyorum, hyundai ix35'de alsak sportagelar ile aynı motor.gdi. onlara da olur demi abi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bistroman -- 2 Haziran 2011; 9:06:41 >

• quote:

quote:

Hayır Müşterilerimden böyle bir şikayet almadım
    quote:

quote:

Faruk abi

TIGUANA TAKTIĞINIZ SİSTEM LPI miydi yoksa LPG 'mi? emin olup aracı öyle almak istiyorum, hyundai ix35'de alsak sportagelar ile aynı motor.gdi. onlara da olur demi abi

Arkadaşlar önce şu konuya bir açıklık getirelim.

1- Normal sıralı sistemler SGI (Sequantal Gas Injection) dir,
    2- Normal direct injeksiyonlu araçlara şuan takılan sistem SDI (Sequantal Direct injection) dur,
    3- Yeni çıkan sistem-1- LPI (Liquided Patrol injection) dur,
    4- Yeni çıkan sistem-2- LPDI (Liquided Patrol Direct Infection) dur.

Bu sistemlerin hepsi LPG ile çalışıyor.
    Sorular birbirine karışıyor :)

Tiguan'a takılan sistem SDI idi :)
    Bilgi paylaşıldıkça değer kazanır.
    Saygılarımla.

• quote:

Orijinalden alıntı: SeKSandDoRT

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: drakyuz

takip.....

14 ekimde BRC nin sahibi Türkiyedeydi arkadaşlar.
    Çok büyük bir otomobil fabrikası ile BRC anlaştı ve imzalar atıldı, yakında bu otomobil markasını basın aracılığıyla duyuracaklar şimdilik açıklayamıyoruz.

LPI ve LPDI kitlerle ilgili;
    Kendileri bu ay içinde demo kitlerimizi göndereceğini söyledi ve takip eden kısa zamanda halka montaja başlayabileceğiz inşallah.
    Ekim ayı içinde demo kitlerin gelmesi bile beni kurtardı arkadaşlar, walla size mahcub olmaktan çok korkuyordum
    Saygılar

Valla ekim ayında yine Türkiyede bu işin montajı yapılıp fotoğraflanırsa daha da bir şey demeyecem söz

BRC nin anlaştığı firma fabrika diyorsunuz Türkiyede üretim diyorsunuz, demekki dizeli yokki benzinli isteniyor, cevap HONDA olmasın

on puan

Açıklandı zaten
    sanırım duymadınız.

http://forum.donanimhaber.com/m_53717713/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: onteo

quote:

quote:

quote:

quote:

performansýmý ve arac kalitesini minimuma düþürmek istiyorum " dan kasit nedir acaba ?

Herkez yazar değildir dostum :)
    Klavye sürşmesi olabilir

Gerçekten anlamadığım için sordum
    Bu arada Faruk bey bende bu hafta Honda Civic 2010' uma kavuşuyorum inşallah
    sormak istediğim şey LPi yi bekleyelimmi yoksa zaten Honda BRC ye garanti veriyor
    normal LPG taktıralımmı ?

Hondanın anlaşması MY-11 ile
    Hiç bekleme bana göre MY-11 i tak ve bana dua et

Teşekkür ederim Faruk bey MY11 de motor deliniyor mu ve
    istanbul avrupa yakasında önerebileceğiniz bir montaj yeri
    varmı ?

Hayır manifold delinmiyor, pipo kullanıyoruz.
    www.2a-lpg.com adresinden bayi listesine bakarak size en yakın bayimizle irtibata geçebilirsiniz, Bayilerimizin tümüne referans veriyorum :)
    İyi bayramlar

• quote:

Orijinalden alıntı: hbsc

Faruk Hoca'm
    İmzamdaki aracım için yetkili servis Ville dışındaki hiç bir sistemi tavsiye etmiyor, sorun subap erimesi tehlikesiymiş, bana servsin tespiti oldukça ticari geliyor. Zamanında yeni sistem için TOP10 ve 20 için birkaç kez mail attım ama bu sistem bana gereksiz mi, şart mı? Ankaradayım ama sistem çıkar ve fiyat iyi olursa artık gelip taktıracağım. LPG'sizlik tak etti canıma. :)
    Hayırlı işler.

ASX montajı
    http://www.****.com/viewtopic.php?f=48&t=2388

Lancer montajı
    http://www.****.com/viewtopic.php?f=12&t=2986

Colt resmi çekmemişiz ama bu verdiğim liklerdeki bilgiler size ışık tutacaktır.

Saygılarımla.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mybestfriendim

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emre356

lpi 102 hp lik vw motoruna takılabilecek dediniz.bu motora sıralı sistem lpg de takılabiliyor.lpg ile lpi nin farkı nedir?

SGI kitler önce benzinle çalışır ve motor suyu sıcaklığı set edilen değere geldiğinde gaz a geçer, bu kışın benzin tüketiminizi ciddi oranda artırır.
    LPI kitler sürekli LPG ile start alarak çalışır böylece benzin tüketiminiz sıfıra inmiş olur.
    Performans artışı olacağı söylemi var ancak bunu kullanmadan önce vurgulamak istemiyorum. Hep birlikte göreceğiz. (Aracın kendi ecu sunu ve enjektörlerini kullanacağı için banada mantıklı geliyor)

Faruk Bey acaba brc vialle deki sistemin aynısını mı kullanacak lpdi sisteminde

Viallenin ''Takılabilen araç takılamayan araç'' listesi vardı.

Bizim kitimiz tamamen özgün bir kit. Tüm araçlara takılabilecek.

http://www.vialle.nl/producten/lpdi.html?L=1 burada hollandadaki sitesinde brc deki aynı sistem lpdi sistemi anlatılmakta ondan dolayı kafam karıştı..Ben brc bu teknolojiyi vialle yi satın aldı buna sahip oldu diye tahmin etmiştim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mybestfriendim

Arkadaşlar prins ankara bayinin yazdıgı yazıyı yayınlıyorum..

Prins Direct liqui max eğitimleri ve montajından tüketicilerden uzak kaldık kusura bakmasınlar,
    ilk Direct liqui max montajı,Türkiye'deki yetkili ve Hollanda'dan gelen arkadaşlarla beraber ,

İpragaz'ın 2011 model VW passat 1.4 TSI 'na İstanbul'da yapıldı ,

sırada VW grubundan sonra ,BMW 'lerdeki direk enjeksiyonlu motorlar ,ve Kia 1.6 GDI ve Ford ecoboost'lar var...

Prins Direct liquui max TSI ve benzeri motorlarda %100 sıvı LPG kullanıyor,

motorun kendi benzin enjektörlerini kullanıyor,

manifolt delinmiyor,

reglatöre(lpg'yi buharlaştıran ve basıncını ayarlayan parçaya) ihtiyacı olmadan çalışıyor,

sabah ilk çalıştırmada yani soğuk çalıştırmada dahi lpg kullanıyor...

benzin hiç kullanmıyor

tüketicilerin bilgisine saygılarımızla,

BRC ne alemde acaba ...onları da bekliyorum dörtgözle bir an önce biz de taktıralım artık kitleri :)

Fiyat yayınladılarmı ?

Fiyat 4.500 Bekleniyorwww.lpgotogaz34.com

• quote:

Orijinalden alıntı: cemali06

iyi günler. BRC ustalarına iki sorum olacak. aracım toyota 2010 otomatik ve tüp taktıracağım. 1. soru: bu modellerin subapları çelikmi alüminyum alaşımlımı, yani lpg de deformasyon olurmu. 2. sorum ise: BRC ustasının dediğine göre BRC de bilmem ne bağlantısını yapamadıkları için motor arıza lanması yanabiliyormuş . onun için tartarin tavsiye etti. ve istanbulda nerede lpg taktırabilirim. avrupada. teşekkürler

Merhaba ;
    1) Toyota araclarında subab sorunu yoktur
    2) Gorustugunuz fırma BRC yetkılı servısı degıl , arıza lambası yanarmıs...! tamamen SACMALAMIS.Sırf musterı kacmasın dıye tıcarı kazanc elde etmek ıcın soylenmıs yanlıs bır cumle degıl YALAN YANLIS bır acıklama yapmıs, lutfen boyle kısılere ıtıbar etmeyın...
    3)Yetkılı BRC servıslerı ıcın lutfenwww.2a-lpg.com adresıne bakın. Istanbul ıcın tavsıyem AYAR OTO - Taner Beydır.

• 6 yıllık olayı sen attın ortaya benim 6 yıldan 1 yıldan haberim yok, okuduklarımdan ilk aklıma gelen oydu onu yazdım tek savunman bumu,
    Tebrik ederim merak edenler yazıyı okusunlar kendileri karar versinler

http://forum.donanimhaber.com/m_13650398/mpage_54/tm.htm

Dediğim gibi size bu sayfada başka yanıt vermeyeceğim bu başlığı KİRLETİYORSUNUZ elimdeki diğer verileri ve fotoğrafları sizin sayfanızda 01-01-2012 tarihinden itibaren yayınlamaya başlamamı istemiyorsan benim sayfamı terket.

Olacaklardan sorumlu değilim. Buna yanan araba da dahildir ona göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruksevgili -- 30 Aralık 2011; 22:37:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PRINS ANKARA

quote:

6 yıllık olayı sen attın ortaya benim 6 yıldan 1 yıldan haberim yok, okuduklarımdan ilk aklıma gelen oydu onu yazdım tek savunman bumu,
    Tebrik ederim kalbim hala iyimser olduğundan yanlış araba adı verdim,
    Dediğim gibi size bu sayfada başka yanıt vermeyeceğim bu başlığı KİRLETİYORSUNUZ elimdeki diğer verileri ve fotoğrafları sizin sayfanızda 01-01-2012 tarihinden itibaren yayınlamaya başlamamı istemiyorsan benim sayfamı terket.

Olacaklardan sorumlu değilim. Buna yanan araba da dahildir ona göre.

senin haberin yokçok komiksiniz...

istediğin herşeyi yazabilirsin memleketimde demokrasi var...

bizim korkumuz yok

size çok söylediler, tehdit etmeyin diye ama anlmıyorsunuz

buralar tapulu malınız mı? hocam yok oraya girme şuraya gir ,başlığından çıkma

Bu yanıtınızın açıklaması ve haklılığınız burada kanıtlıdır, okurlarımız karar versin,
    Kim müşterisinin yanında kim dışında.
    takdir okurların.

http://forum.donanimhaber.com/m_13650398/mpage_54/tm.htm

• quote:

quote:

quote:

quote:

BİLGİLENDİRME :

LPI : Likid petrol injeksiyon. (Yakıt emme manifoldundaki benzin enjektörlerinden verilir)
    LPDI : Likid petrol direk injeksiyondur. (Yakıt yanma odasındaki benzin enjektörlerinden verilir)

BRC LPI ve LPDI sistemlerinde, Aracınızın ECU sunu ve benzin enjektörlerini kullanama prensibiyle çalışır.

Bu yüzden benzin enjektörleri için her marka ve varyant a ''E'' belgesi çıkartmaya çalışmaktadır, Vialle prensibiyle (Enjektörlü) çalışsa idi tüm bu belge ve mevzuat işlerine gerek kalmıyacaktı.

SAYGILARIMLA İYİ FORUMLAR.

Bilgilendirme için teşekkürler

LPI : Likid petrol injeksiyon. (Yakıt emme manifoldundaki benzin enjektörlerinden verilir),

LPI sistemde sıvı lpg 'yi benzin enjektörlerine verirken nasıl bir tadilat yapıyorsunuz?
    emme supaplarına sıvı lpg vermek faydalımıdır ,değilmidir?

LPDI : Likid petrol direk injeksiyondur. (Yakıt yanma odasındaki benzin enjektörlerinden verilir)

LPDI sistemde sıvı lpg 'yi benzin enjektörlerine verirken nasıl bir tadilat yapıyorsunuz?

tavsiye :sistem adlandırmalarınız ,bu ad'ları sizden önce kullanan vialle ile aynı olmasa daha az kafa karışıklığı yaratırdı

saygılarımızla,

Nasıl tadilat yaptığınıza cevap veremediniz!

onun için bir düzeltme yapalım,

"petrol" deyince ingilizce olarak lpg sektöründe "benzin "anlaşılır,

LPI : Likid petrol injeksiyon, derken ,petrol yani benzin zaten sıvıdır,bu terimi kullanım ifadeniz yanlış,

doğrusu,

LPI : Likid propan enjeksiyon'dur.yani sıvı lpg veya propan enjeksiyonu ,

bence terimlerde dahi hata yapıyorsunuz!

saygılarımızla,

Ufuk bey,
    Öncelikle soru ve cevap yazılarınızda hitab ınızı yumuşattığınız için teşekkürler.
    Sırf bu yumuşak üslubunuz için yanıt vereceğim, geç yanıt verişimiz nedenlerinden biriside Bu güzel kar yağışının keyfini çıkartmak için kendime küçük bir tatil izni vermiştim o nedenle forumlardan bir kaç gündür uzağım bu gözünüzden kaçmış olabilir.

Öncelikle petrol demek benzin demek değildir petrolün tüm türevlerini içeren genel bir terimdir.
    Sıvı LPG veya propan enjeksiyonu demişsiniz
    LPG ile propan aynı şey midir?
    LPG Bütan ve Propan gazlarından oluşan karışıma verilen isimdir.
    Yazın %70 bütan - %30 propan karışımından oluşur (Otogaz olarak)
    Kışın ise %60 Bütan - %40 Propandan oluşur.
    Yani bu LPI sistemleri sadece Likit propanla mı çalışıyor demek istiyorsunuz. Avrupa’ da belki öyledir. Ama Türkiyede Bütan-propan karışımı kullanılıyor. Yani sadece propan gazı yok ..
    O zaman ne olacak?
    LPG’ mizin içinde %40 bütan var. (Bazı firmalar %50 nin üzerine bile çıkabiliyor) Sizin deyiminizle ''Likid propan injeksiyon'' demekse sizin kitiniz Türkiyedeki LPG ile çalışacakmı, yada özel olarak istasyonlarda propan satılmasınımı sağlayacaksınız.
    İyi forumlar.

Sayın Faruk bey,

ismini kullandığınız Lpi ve lpdi'nin açılımını ,aşağıdaki vialle'nin linklerinde bulabilirsiniz,
    http://www.vialle.nl/producten/lpi.html?L=1&cHash=42f430268f,
    http://www.vialle.nl/producten/lpdi.html?L=1,
    bu arada lpi ve lpdi terimleri vialle'nin özgün terimleridir,

Prins'in "direct liqui max"' ı gibi,

linklerin detaylarını okumakta fayda var,bizim anlayabildiğimiz lpi ve lpdi hep propan enjeksiyonundan bahsediyor ,

EN589 standardına göre Türkiyemiz'de yaz döneminde otogaz %30 propan %70 bütan,kış döneminde %50 propan %50 bütan karışımıdır,
    propan bir lpg çeşididir,
    lpg,petrolden üretilen gazların genel adı 'dır;bu propan'da olsa bütan'da olsa ...

lpg sektöründe yurtdışında petrol deyince benzin anlaşılır bu italyan brc sitesinde de aynıdır,petrol 'ün italyancası da benzina 'dır.

brc link'i,
    http://www.brc.it/getcontent.aspx?t=1&nid=189&lang=en

özeti:
    Sequent Plug&Drive

Sequent Plug&Drive is the LPG conversion system developed by BRC. It grows out of the basis of Sequent Systems experience, but it is characterized by a completely innovative approach able to simply manage both LPG, for supplying engines with controlled starting.
    ...
    In order to assure a higher integration with the petrol engine control satisfying OBD requirements, Sequent Plug & Drive has an update diagnostic on the gas system and allows communicating with the vehicle original OBD system. Download the brochure

saygılarımızla,

• quote:

quote:

Pardon ''tadilat'' sorunuzu yanıtlamayı unutmuşum.
    Montaj kitinin resimlerini ve montaj şeklini şimdilik gizli tutmaya çalışıyoruz bu gizlilik konusunda bizi anlayacağınızı umuyorum.
    Saygılar.

Kusura bakmayın ancak bu konuda sizi pek anlayamıyoruz,bizi mazur görün,

biz bilgiyi forumlarda ,sitelerimizde tüketicilerle ve sizlerle paylaşmakta bir sakınca görmüyoruz.

www.brc.it sitesinde 'anlattığınız lpi veya lpdi ile ilgili hiçbir bilgi yok ,

www.2a.com.tr sitesinde 'anlattığınız lpi veya lpdi ile ilgili hiçbir bilgi yok ,

sizlerin brc'de çekildiğini iddea ettiğiniz fotoğraflardan başka hiçbir bilgi yok gibi...

acaba biz mi bulamadık,

hatta italyan forumlarında dahi brc'nin sıvı sistemi ile ilgili maalesef bir bilgi bulamadık,
    italya'nın önde gelen dönüşüm firmalarından baldie govoni dahil (www.baldiegovoni.it ) direk enjeksiyonlu araç dönüşümlerinde ,

Prins ve vialle kullanıyor (www.baldiegovoni.it )...

Zaten Prins'in ve vialle'nin sitelerinde sıvı sistemleri ile ilgili bilgi var,

www.prinsautogas.com/en/products/directliquimax_system/directliquimax_system.html

www.prins.com.tr

www.prins-tr.com

neden italya'da veya sizin sitelerde böyle bir bilgi yok?

forumda yazan brc'cilerden başka bu sistemden bilgisi olan var mı?

Şu günlerdeki zor hava şartlarına rağmen Türkiyemizin 'nin dörtbiryanını gezip direct liqui max'la tüketicileri ve montajlarımızı tanıştırıyoruz,

brc bayileri de çok ilgileniyorlar ,çektikleri fotoğraflarları sizlerle de paylaşacaklardır...

gizli sisteminizde de en kısa zamanda size başarılar dileriz,

saygılarımızla,

Bulamazsınız, bunun nedeni LPI'nin 2005 yılından beri HMC patenti altında olmasıdır. Daha detaylı bilgi için Hyundai Sonata NF N20 modelini araştırabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mscsi

quote:

quote:

Pardon ''tadilat'' sorunuzu yanıtlamayı unutmuşum.
    Montaj kitinin resimlerini ve montaj şeklini şimdilik gizli tutmaya çalışıyoruz bu gizlilik konusunda bizi anlayacağınızı umuyorum.
    Saygılar.

Kusura bakmayın ancak bu konuda sizi pek anlayamıyoruz,bizi mazur görün,

biz bilgiyi forumlarda ,sitelerimizde tüketicilerle ve sizlerle paylaşmakta bir sakınca görmüyoruz.

www.brc.it sitesinde 'anlattığınız lpi veya lpdi ile ilgili hiçbir bilgi yok ,

www.2a.com.tr sitesinde 'anlattığınız lpi veya lpdi ile ilgili hiçbir bilgi yok ,

sizlerin brc'de çekildiğini iddea ettiğiniz fotoğraflardan başka hiçbir bilgi yok gibi...

acaba biz mi bulamadık,

hatta italyan forumlarında dahi brc'nin sıvı sistemi ile ilgili maalesef bir bilgi bulamadık,
    italya'nın önde gelen dönüşüm firmalarından baldie govoni dahil (www.baldiegovoni.it ) direk enjeksiyonlu araç dönüşümlerinde ,

Prins ve vialle kullanıyor (www.baldiegovoni.it )...

Zaten Prins'in ve vialle'nin sitelerinde sıvı sistemleri ile ilgili bilgi var,

www.prinsautogas.com/en/products/directliquimax_system/directliquimax_system.html

www.prins.com.tr

www.prins-tr.com

neden italya'da veya sizin sitelerde böyle bir bilgi yok?

forumda yazan brc'cilerden başka bu sistemden bilgisi olan var mı?

Şu günlerdeki zor hava şartlarına rağmen Türkiyemizin 'nin dörtbiryanını gezip direct liqui max'la tüketicileri ve montajlarımızı tanıştırıyoruz,

brc bayileri de çok ilgileniyorlar ,çektikleri fotoğraflarları sizlerle de paylaşacaklardır...

gizli sisteminizde de en kısa zamanda size başarılar dileriz,

saygılarımızla,

Bulamazsınız, bunun nedeni LPI'nin 2005 yılından beri HMC patenti altında olmasıdır. Daha detaylı bilgi için Hyundai Sonata NF N20 modelini araştırabilirsiniz.

Kısaca bilgi verim. Forumlarda uzun zaman giremiyorum ve cevabı bir bayii arkadaş ricası ile yazıyorum .
    Sitelerimizde bilgi yok.
    Gerek de duymıyoruz. 50 den fazla bayii geçen sene Italyada BRC ziyareti esnasında hem yarış arabalarda hem test sürüşü arabalar üstünde baktılar ,dokundular sisteminin fotorafını çektiler.
    Forumda paylaşmak konusunda .Belki bu bilgiler haklısınız paylaşmalıyız ama zaten bayii bu ürünü dokunmuş ve bilir paylaşmaya sadece reklama girer başka bir işe yaramaz.
    Yinede birkaç resim eklemeye çalışacam .Sadece bu forumu kullanmaya bilmiyorum sadece bir fotoraf yükleyebiliyorsun diyor uyarısı .
    Diğer fotoraflar ayrı ayrı yükleyecem zaneddiyorum .
    Peugeot 308 Power testi var.Bunun gibi Mazda,Kia,Hundai,VW vs arabalarımız resmiler de var ama çok olur. Becerebilirsem birkaç tane yüklemeye calışacam.
    Eğitim de tanıtıma gerek duymıyoruz.BRC bayiilerimiz teknik donanımı çok yüksek ürünün içinde olan kılavuzu bakarak monte ederler.Ürünümüz piyasadaki olanlardan farklıdır ( Ne kadar benzerse de fonksiyonel ,ürün ve software olarak çok farkı var).Montajı kolay,fiyatı uygun,programlaması otomatik.Yinede gerekirse eğitim de yaparız.
    Eğitim daha çok piyasada yeni giren markalar için geçerlidır. (bayiiler ürünleri tanımaz nerede nasıl takıcağı bilmez) Allah şükür biz 95 ten beri bu piyasanın içindeyiz bayii tecrübesi fazla.
    Sadece belirli model ve belirli yıll sonra arabalarda değil hepsinde uygulanır.
    Lpi değil biz Ldi çağıryoruz.
    Patenti kim olursa olsun ürünümüz farklıdır kendi patenti başvurusunu geçen yıl yapılmış.
    Biz patentsel olarak,eğitim (gerek varsa) olarak hazır olduğumuz anda ve gerek duyduğumuz anda ürünün tanıtımını daha detaylı yaparız. Niye yapmıyoruz bizde var mı yok mı tartışmaya girmeyecem( 50 nin üstünde şahidim var ve bu ürünü kendi gözleri ile baktılar ) . Tamamen bizim ilgelenen bir konu
    Yinede biz ne yaptık ,ne ediyoruz ,nasıl olacak fazla açıklamalarda bulunmicam. Biz kim ne yaptığı ne ettiği de hesabını tuttamayız. Başka markalar ister dolaşsın ,ister bizden ilerde olsun ,ister bayilerle fotoraf çeksin,ister bizden teknolojik üstün olsun. Bencede herkes kendi markasına ne yaptığı bakmalıdır. Ben herkesin ürünlerin özellikleri ve bizim ürünün farkları bilirim ama kimse için konuşmayacam. Herkesin ticareti ayrı. Alan memnun ise bize bize başka markalar kütülemeye yakışmaz.
    Saygılarımızla

• Slm.. Siz forumlarda brc ldi sistemini çıkartacak yakında montajlara başlayacak diyorsunuz ama emer gaz diye bir firma italyan sanırım bu montajlara çoktan başlamış ..

http://emerotogaz.com/Uygulamalarimiz.asp

Anlamadığım için yazayım ustalarımın fikrini alayım dedim .. Benim araca da takmışlar ix35 1.6 gdi.. Benzin gaz karışımı çalışıyor sanırım..
  • Saygıdeğer ve bilinçli tüketiçiler.

System JTG - Icom MPI Motor araçlarda Problemsiz çalışmakda!! icom-Jtg ( siemens enjektörler kullanmakta )

Almanya'nın Berlin kentinde Arkadaşlarım ayda 60 takım System JTG Icom takıyorlar ( %80 90 propan şartlarında çalışmakta ) bende türkiye'de çalışmasını test etmiştim italyanlarla.

( Fiyatı yüksek oldu için disbiritörlük de anlaşamadık ) ( tarih 18 Ocak 2012 Çarşamba 11:55:22 )

System JTG - Icom sorularınız varsa ( MR.Simona görüşebilirsiniz uff.clienti@igapsrl.it )

Saygılarla..

( Ticari kural olarak yayınlamak YASAKTIR bilgilendirden sonra kaldıracaktır )

İcom Jtg İcom Jtguff.clienti@igapsrl.it

E-posta gönder
    E-postayı bul
    Ayrıntıları görüntüleKime: 'Özsoy Mühendislik Lpg', 'Francesco Serra', 'Luciano Cippitani', 'Alessandro Ruggeri'
    Kimden: Simona Campo (uff.clienti@igapsrl.it)
    Gönderme tarihi: 18 Ocak 2012 Çarşamba 11:55:22
    Kime: 'Özsoy Mühendislik Lpg' (prins-recep@hotmail.com)
    Bilgi: 'Francesco Serra' (serra@igapsrl.it); 'Luciano Cippitani' (cippitani@icomitalia.it); 'Alessandro Ruggeri' (ruggeri@igapsrl.it)

I told you that if you do not know the system then a training and a specific course is required to be held here, in our facility in Latina, along with a commercial discussion.

Our Directors are out for business, we will contact you once they come back, consider that the first useful period is end of February.

Thanks.

Simona Campo

Ufficio Marketing & Vendite Estero

IGAP Srl

Via Appia 32/b 04012 Cisterna di Latina (LT) Italy

Tel.: +39.(0).6.968.11.74

Fax: +39.(0).6.968.11.40

e mail: uff.clienti@igapsrl.it

Il contenuto di questo messaggio elettronico è riservato e tutelato dal segreto professionale ed è rivolto esclusivamente al/ai destinatario/i identificato/i. Pertanto è proibito leggerlo, copiarlo, divulgarlo o utilizzarlo da parte di chiunque salvo il/i destinatario/i.

Se non siete il destinatario, vi invitiamo a cancellare il messaggio ed eventuali allegati dandocene immediatamente comunicazione scritta a mezzo posta elettronica.

THE INFORMATION CONTAINED IN THIS ELECTRONIC MESSAGE IS CONFIDENTIAL INFORMATION INTENDED ONLY FOR THE PERSONAL USE OF THE INDIVIDUAL OR ENTITY NAMED ABOVE.

This electronic transmission may also be an Icom/client communication, which is privileged and confidential. If the reader of this message is not the intended recipient, you are hereby notified that any distribution or copying of this communication is strictly prohibited

--------------------------------------------------------------------------------

Da: Özsoy Mühendislik Lpg [mailto:prins-recep@hotmail.com]
    Inviato: mercoledì 18 gennaio 2012 10.52
    A: uff.clienti@igapsrl.it
    Oggetto: RE: I: Türkey Recep

Hello Sir,

Icom JTG system, I do not know.

Prins And I know Vialle!! Education do I get from icom Jtg system.

What is the price Icom JTG system??

I deal with you according to the price

Regards sir,

Özsoy Mühendislik Prins Lovato Atiker Lpg Montaj Servisi

Wep:www.lpgotogaz34.com
    Mail : Prins-recep@hotmail.com
    Cep : 0531 929 54 51

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prinsson-Wolf -- 15 Mart 2012; 19:10:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Prinsson-Wolf

Saygıdeğer ve bilinçli tüketiçiler.

System JTG - Icom MPI Motor araçlarda Problemsiz çalışmakda!! icom-Jtg ( siemens enjektörler kullanmakta )

Almanya'nın Berlin kentinde Arkadaşlarım ayda 60 takım System JTG Icom takıyorlar ( %80 90 propan şartlarında çalışmakta ) bende türkiye'de çalışmasını test etmiştim italyanlarla.

( Fiyatı yüksek oldu için disbiritörlük de anlaşamadık ) ( tarih 18 Ocak 2012 Çarşamba 11:55:22 )

System JTG - Icom sorularınız varsa ( MR.Simona görüşebilirsiniz uff.clienti@igapsrl.it )

Saygılarla..

İcom Jtg İcom Jtguff.clienti@igapsrl.it

E-posta gönder
    E-postayı bul
    Ayrıntıları görüntüleKime: 'Özsoy Mühendislik Lpg', 'Francesco Serra', 'Luciano Cippitani', 'Alessandro Ruggeri'
    Kimden: Simona Campo (uff.clienti@igapsrl.it)
    Gönderme tarihi: 18 Ocak 2012 Çarşamba 11:55:22
    Kime: 'Özsoy Mühendislik Lpg' (prins-recep@hotmail.com)
    Bilgi: 'Francesco Serra' (serra@igapsrl.it); 'Luciano Cippitani' (cippitani@icomitalia.it); 'Alessandro Ruggeri' (ruggeri@igapsrl.it)

I told you that if you do not know the system then a training and a specific course is required to be held here, in our facility in Latina, along with a commercial discussion.

Our Directors are out for business, we will contact you once they come back, consider that the first useful period is end of February.

Thanks.

Simona Campo

Ufficio Marketing & Vendite Estero

IGAP Srl

Via Appia 32/b 04012 Cisterna di Latina (LT) Italy

Tel.: +39.(0).6.968.11.74

Fax: +39.(0).6.968.11.40

e mail: uff.clienti@igapsrl.it

Il contenuto di questo messaggio elettronico è riservato e tutelato dal segreto professionale ed è rivolto esclusivamente al/ai destinatario/i identificato/i. Pertanto è proibito leggerlo, copiarlo, divulgarlo o utilizzarlo da parte di chiunque salvo il/i destinatario/i.

Se non siete il destinatario, vi invitiamo a cancellare il messaggio ed eventuali allegati dandocene immediatamente comunicazione scritta a mezzo posta elettronica.

THE INFORMATION CONTAINED IN THIS ELECTRONIC MESSAGE IS CONFIDENTIAL INFORMATION INTENDED ONLY FOR THE PERSONAL USE OF THE INDIVIDUAL OR ENTITY NAMED ABOVE.

This electronic transmission may also be an Icom/client communication, which is privileged and confidential. If the reader of this message is not the intended recipient, you are hereby notified that any distribution or copying of this communication is strictly prohibited

--------------------------------------------------------------------------------

Da: Özsoy Mühendislik Lpg [mailto:prins-recep@hotmail.com]
    Inviato: mercoledì 18 gennaio 2012 10.52
    A: uff.clienti@igapsrl.it
    Oggetto: RE: I: Türkey Recep

Hello Sir,

Icom JTG system, I do not know.

Prins And I know Vialle!! Education do I get from icom Jtg system.

What is the price Icom JTG system??

I deal with you according to the price

Regards sir,

Özsoy Mühendislik Prins Lovato Atiker Lpg Montaj Servisi

Wep:www.lpgotogaz34.com
    Mail : Prins-recep@hotmail.com
    Cep : 0531 929 54 51

oncelikle durstlugunuz ve dogrulugunuz icin biz son kulanicilari bilgilendirdiginiz icin tesekurler. burada dogrulari soyleyen arkadaslarin mesajlari siliniyor. simdi bu bilgileride silerler ama burda yapmadiklari islerl yapmis gibi lanse edenleri silmezler brc ustalari bu konuda haksiz benim bildigim kadariyla boyle. bir sistem var. ise takarsiniz ve herkezi bilgilendirirsiniz yok ise. burada insanlara bu konuda bilgi vermeye hakiniz yok. bizleri tam bir yildir bekletiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.