Şimdi Ara

Amerika vatandaşlığına geçiş

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
4.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet en büyük isteğim bu Aranızda daha önce gitmiş veya bu konuyu iyi bilenlenler anlatırsa çok sevinirim.Abuk subuk şeyler yazıcak olanlar gitsin.Yok ne duruyosun gitsene vs.vs. zaten artık hiçbirşeyi umursamıyorum.Tek isteğim güzel bi hayat.Orada vs. bulabilirim bilgisayar teknisliği bitirdim.

şimdiden teşekkürler....

• www.dvlottery.state.gov

Bu site Amerika birleşik devletlerinin green card çekilişi için resmi sitesidir.Buradan başvurunuzu yaparsınız eğer çıkarsa ne ala.2007 de bizde başvurduk ama milyonlarca başvuran var.Gitmek öyle kolay değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MalcolM-X-

oyle dusunmeyin basvurununda bir şekli var 4 senedir gitmek istiyorum artik tecrube olmus
    1 lise mezunu olcan en az
    2 formu hatasiz dolduracaksin yalan soylemeyecksin cunku kazandiginda gene soracaklar ve seni arastiracaklar(Yapilan arastirmaya gore yapilan basvurularin %70 lik bolumu yanlis bilgilerden dolayi iptal ediliyor fotograi bile ozel cekim olacak pasaport fotografi)
    3 lise mezunu degilsen verecegim siteden çifçi veya mandraci veya baska bisey goster kendini
    4 her sene katil en fazla 3 sene icinde cikar ama orda bi tanidiginin olmasi lazim sana referans verecek bunuda en genis bilgi katalogu olan Mezunusa.com dan ogrenebilirsin 9 senedir uyeyim amcam o siteden gitti isteyen olursa resmi siteyide verebilirim usa resmi sitesinini

www.usa-turkey.com benim arkadaş buradan kazandı beraber başvuru yapmıştık henüz gitmedi ama 1 yıl içerisinde giriş çıkış yapması gerektiğinden şimdiden hazırlanmaya başladı bile

bazı şirketler gönderilen zarfları almayınca baş ağrısı yapıyor dikkatlerini çekerim eğer yapmak isteyen varsa lütfen önce ilgili şirketlerle yüz yüze görüşsünler kiminin ofisi bile olmadan milletin parasını alıp iş çeviriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

quote:

Orijinalden alıntı: MalcolM-X-

oyle dusunmeyin basvurununda bir şekli var 4 senedir gitmek istiyorum artik tecrube olmus
    1 lise mezunu olcan en az
    2 formu hatasiz dolduracaksin yalan soylemeyecksin cunku kazandiginda gene soracaklar ve seni arastiracaklar(Yapilan arastirmaya gore yapilan basvurularin %70 lik bolumu yanlis bilgilerden dolayi iptal ediliyor fotograi bile ozel cekim olacak pasaport fotografi)
    3 lise mezunu degilsen verecegim siteden çifçi veya mandraci veya baska bisey goster kendini
    4 her sene katil en fazla 3 sene icinde cikar ama orda bi tanidiginin olmasi lazim sana referans verecek bunuda en genis bilgi katalogu olan Mezunusa.com dan ogrenebilirsin 9 senedir uyeyim amcam o siteden gitti isteyen olursa resmi siteyide verebilirim usa resmi sitesinini

www.usa-turkey.com benim arkadaş buradan kazandı beraber başvuru yapmıştık henüz gitmedi ama 1 yıl içerisinde giriş çıkış yapması gerektiğinden şimdiden hazırlanmaya başladı bile

bazı şirketler gönderilen zarfları almayınca baş ağrısı yapıyor dikkatlerini çekerim eğer yapmak isteyen varsa lütfen önce ilgili şirketlerle yüz yüze görüşsünler kiminin ofisi bile olmadan milletin parasını alıp iş çeviriyor

olnar dumen sen bilgilerini veriyosun onlar senin adina basvuruyor kazanirsan yuksek bi mebla aliyolar hatta bunun uckagitciligi bile var isim olmasaydi bana gelen e maili gonderiridim gercek adres Bu
    www.dvlottery.state.gov baska sitesi yoktur bilginize baska siteler dolandirici siteleridir formu doldurdugunda sana bi sifre ve giris ismi veriliyor onu sakla eger kazanirsan sana zarf gondeririler arayip sormazlar veya mail atmazlar zarf var icinde gene bi forum olak onu da doldurup gene gonderecen uzun bi surec 6 veya 7 aylik
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.