- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]
Bu konudaki kullanıcılar:

52476
Cevap
917
Favori
2735889
Tıklama
Sayfaya git: Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Giriş

9228 Mesaj
25 Nisan 2011; 14:14:43 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Güncel Migroskop : http://www.migros.com.t...es/migroskopInsert.aspx

Sık Sorulan Sorular:

Money Clup kart nedir?
Money Clup kart, Migros ve Tanşaş’larda geçen bir sadakat kartıdır. Kişiye özel bir karttır, indirimli ürünleri indirimli fiyatından satın alabilmek için alışveriş öncesi kasiyere verilmesi, yada Money Clup kartınıza tanımlı olan cep telefonu numarasını söylemeniz gerekmektedir. 1 lira karşılığında kasalardan satın alınabilir. 1 Money = 1 TL
2) Tam Bana Göre kampanyası nedir?(TBG)
Money kartınızla yaptığınız alışverişleri kayıt altına alıp en çok aldığınız ürünlere göre size özel indirim sağlayan bir sistemdir. “Ör: 20 liralık paketli peynir alımına 8 Money hediye”
3) Gördüğünüze Duyduğunuza İnanın nedir?
Belirli zamanlarda 60 liralık alışverişlerde özel fiyatıyla almaya hak kazandığınız ürünlerdir. Özel fiyatından satın almak için en az 60 lira alışveriş yapılmalıdır. Elektronik, tütün, alkol ve bahçe mobilyası alışveriş limitine dahil değildir. Örneğin tek seferde 180 liralık alışveriş yaparsanız 3 adet ürün alabilirsiniz.
4) Kampanyları kartıma eklemek için ne yapmalıyım?
Tam Bana Göre ve Money kampanyalarından yararlanmak için öncelikle kampanyaları kartınıza eklemelisiniz. Money kampanyaları için her insert dönenimde "MONEY" yazarak 5818 e mesaj atabilir, Tam bana göre için de "TAMBANAGORE yazıp 5818 e mesaj atabilirsiniz. Tambanagöre için bir kere mesaj atarsanız yıl sonuna kadar mesaj atmanıza gerek yoktur.
5) Kampanyaları karta eklemek için başka seçenek yok mu?
Var. Mağazalarda bulunan kiosk cihazından, yada akıllı telefonunuza indireceğiniz MİGROS uygulamasından kampanyaları kartınıza ekleyebilirsiniz. Ayrıca bu uygulama ile, güncel money miktarınızı, alışveriş geçmişinizi, güncel insert ü görebilir, salla kazan kampanyasına katılabilirsiniz.

Hopi & Migros İşbirliği

1) Hopi hesabıma Money kartımı nasıl ekleyebilirim?
Hopi uygulamasını telefonunuza kurun, kartlarım kısmından Money Clup kartı bulup kart numaranızı yazarak ekleyin.
2) Money kartımı ekleyemiyorum, neden?
Money Clup kartınıza kaydettiğiniz telefon numarası ile hopinizin kayıtlı olduğu telefon numarası aynı olmalıdır.
3) Money kartın veri paylaşım izni yok diye hata veriyor, ne yapmalıyım?
Müşteri hizmetlerini arayıp, Money kartınızı veri paylaşımına açtırmalısınız. 444 10 44
4) Alışveriş öncesi hopi kimliğimi göstermelimiyim?
Eğer Money Clup kartınız ile hopi hesabınızı eşleştirdiyseniz, alışveriş öncesi Money Clup kartınızı göstermeniz yeterlidir. Bu durumda alışveriş hem Money Clup’a hemde Hopi hesabınıza yansıyacak, Money indirimleri ve hopi avantajlarından yararlanabileceksiniz.
5) Paracıkları Migros’ta kullanabilir miyim?
Evet, başka mağazalarda kazandığınız paracıkları Migros’ta alt limitsiz olarak kullanabilirsiniz.
6) Sanalmarkette geçerli midir?
Kampanya şartlarında Sanalmarket yazmamasına rağmen paracık yüklenmektedir, yüklenmezse kişinin sorumluluğundadır.

Migros Uygulaması

Play Store : https://play.google.com...ls?id=com.migrosmagazam

App Store : https://itunes.apple.co...f-rsat/id529488079?mt=8

bilgilim2012 arkadaştan alıntıdır

quote:

Soru: Hopi kullanarak alışveriş yapınca gdi den ve money kazandıran kampanyalardan faydalanabiliyor muyum.

Cevap: Evet. Hopi ile ödemek kredi kartı ile ödemek gibi değerlendiriliyor. (Forumda bir arkadaş yazmıştı)

Soru: HOPİ kullanarak ödeme yapsam ve kullandığım Hopi hariç 100 TL nin üzerinde alışveriş yapsam 100/10 Hopi kampanyasından faydalanabilir miyim.

Cevap: Evet (Forumda bir arkadaş yazmıştı)

Soru: Money kullanarak tbg ürünü alsam tbg kapsamında money yatar mı?

Cevap: Evet ( dün denedim tüm alışverişimi money kullanarak yaptım 2 tbg kampanyası kapsamında 7 money 1 gün sonra kartıma yattı)

Soru: Tbg ürünü alışverişinde money kazandığımı Nasıl öğrenirim

Cevap: alışveriş fişinde tbg nin tanımlandığı kampanya döneminde ne kadar tbg money kazandığın yazıyor veya 1 gün sonra kartına yükleniyor. akıllı telefon uygulamalarından takip edebilirsiniz.

Petrol ofisinde money puan kullanim kodlari

@belo3 den alintidir

10 TL İÇİN 50510
20 TL İÇİN 50505
50 TL İÇİN 50050
100 TL İÇİN 50100
200 TL İÇİN 50200

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 23 Temmuz 2016; 21:56:46 >

Hp G62-B01ET
Huawei Ascend G7
Sony Smartwatch 2

kampanyalar ve tarihleri

29 eylül - 2 ekim

>tüm bakliyat-bulgur-pirinç çeşitlerinde aynı ürünün 2.si %50 indirimli
>tüm makarna çeşitlerinde aynı ürünün 2.si %50 indirimli
>t...
Yoruma Git
Yorumun Devamı
+60 | jimmymcnulty - 6 gün önce
18-31 Ağustos genel money kampanyaları.

Tek seferde 40 TL ve üzeri finish alışverişlerine 8 money

Tek seferde 9 TL ve üzeri tüm ekmek alışverişlerine 3 money.

Tek seferde 30 TL ve üz...
Yoruma Git
Yorumun Devamı
+14 | KARACABEYY - 2 ay önce
arkadaşlar yeni katolog GDİ'ler.

19-20 Ağustos Coca-Cola çeşitleri 12*250 ml 5 TL

19-20 Ağustos Fuse Tea 12*330 ml 5 TL

19-20 Ağustos Selpak tuvalet kağıdı 12'li 5 TL
...
Yoruma Git
Yorumun Devamı
+14 | KARACABEYY - 2 ay önce
Konuda boş muhabbetler yapmayan,millete gereksiz saçmalıklar yerine faydalı bilgiler veren kişiler olsa ne kadar güzel olur.Ama her yerde olduğu gibi burada da ne yazık ki mevcut bu tarz şahıslar.....
Yoruma Git
Yorumun Devamı
+11 | hafiz83 - 4 ay önce
Yoruma Git
Migros migros olali boyle Vedat Milor görmedi.

+11 | scopiora - 3 ay önce
yine bizim mesajlar silinmiş..Neden acaba bi anlasak?
millete faydalı sepet örnekleri attığımız için mi acaba bu tavır? ortalığı trollemeye çalışsak daha mı yararlı olacağız?

tam böyle az uz...
Yoruma Git
Yorumun Devamı
+10 | hafiz83 - bir ay önce
sanalmarket çalışanıyım sanalmarketten alışveriş yapan müşteri herşeyi yapabilir herhangi bir koşul öne sürmenize gerek yok... bunu 50 lira altı olayı için çok yapıyolar ama ne olur saçma saçma şik...
Yoruma Git
Yorumun Devamı
+9 | larenuf - 29 gün önce
Yoruma Git
bitiremediğin.
+8 | Ölüncek Adam - bir ay önce
Evka 1 İzmir MM Migros
Bu mesaja eklenen görseller:

(Görsel)
Yoruma Git
Yorumun Devamı
+8 | emrebelci - 7 gün önce

2545 Mesaj
25 Nisan 2011; 15:00:17 

bebek ten bende bi prima premium kazandım. ama stokta 5 numara bulamadığım için hala alamadım
üsttekilere bir de cips ve kuruyemişlerdeki %20 yi de ekleyebiliriz

3062 Mesaj
25 Nisan 2011; 15:23:01 

Wal-Mart'ın geleceğini sanmıyorum...
Çünkü yakın zamanda şirket (Migros) yönetimi elinde toplu halde duran hisse senetlerinden bir kısmını piyasaya sattı...
Hatta satmaya devam ediyorlar...Eğer Wal-Mart gibi bir şirkete satılacak olsaydı hisseleri piyasaya satılmazdı...
Ama belli de olmaz tabii...

Geleceğinizi şekillendiren kurum---Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi

125 Mesaj
25 Nisan 2011; 15:27:42 

Promosyon Adı : Thomas Pyrex %70 indirim devam
Açıklama : Thomas tencere ve pyrex ürünlerinde Money cardla %70 indirim

bu güzel bir indirime benziyor.. tarihi ne zamana kadar acaba ?

2311 Mesaj
25 Nisan 2011; 15:28:06 

Cips ve kuruyemişlerdeki %20 indirim ne zamana kadar geçerli arkadaşlar,bilen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZarakiKenpachi -- 25 Nisan 2011; 15:28:46 >

PSN: MuzuYiyeJacks0n

1134 Mesaj
25 Nisan 2011; 15:53:44 

sanalmarkette konserveler bir alana bir bedava olmuyor

ElectroTech

1052 Mesaj
25 Nisan 2011; 15:59:35 

quote:

Orijinalden alıntı: ZarakiKenpachi

Cips ve kuruyemişlerdeki %20 indirim ne zamana kadar geçerli arkadaşlar,bilen var mı ?

muhtemelen bugün sondur. hiçbir yerde tarih yazmıyor..

@instructor12345, açıkcası o indirimin ayrıntısını bilmiyorum. sanalmarkette thomas adında bir ürün de bulamadım. bu kampanyanın tansaşa özel ve alış-verişlerden sticker toplayarak alınan bir indirim olduğunu tahmin ediyorum..

@yedikeresekiz, ekleyeyim hocam. ama sanırım bugün son ve gün bitiyor..:)

TRIDONIC - Balast Uzmanı

3062 Mesaj
25 Nisan 2011; 16:02:28 

quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

muhtemelen bugün sondur. hiçbir yerde tarih yazmıyor..

@instructor12345, açıkcası o indirimin ayrıntısını bilmiyorum. sanalmarkette thomas adında bir ürün de bulamadım. bu kampanyanın tansaşa özel ve alış-verişlerden sticker toplayarak alınan bir indirim olduğunu tahmin ediyorum..

@yedikeresekiz, ekleyeyim hocam. ama sanırım bugün son ve gün bitiyor..:)

Haklısınız...Bu Thomas ürünleri Tansaş zamanında sticker toplanarak ücretsiz verilen ürünler...
Elde kalanları da bu şekilde satmaya çalışıyorlar...Zaten dikkat edilirse bu ürünler genellikle eskiden Tansaş olan marketlerde bulunuyor...

1052 Mesaj
25 Nisan 2011; 16:06:25 

quote:

Orijinalden alıntı: ElectroTech

sanalmarkette konserveler bir alana bir bedava olmuyor

oluyor, verdiğim linki kullanın ve ödeme sayfasında "dip indirim" olarak kontrol edin...

TRIDONIC - Balast Uzmanı

3846 Mesaj
25 Nisan 2011; 18:28:43 

ümraniyedeki tansaş 30 unda kapanacak,tamamen kapanacak yani,migros olmayacak,
nerdeyse her üründe indirim var,salam sosis manav reyonu zeytin beyaz peynir,extra diğer kampanlarda var,gidip görmede fayda var bence

312 Mesaj
25 Nisan 2011; 20:20:58 

Bana mı özel bilmiyorum,100 tl üzeri alışverişe 10 tl anında indirim çeki verdi bugun
edit:Kontrol ettim herkese var .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi polyo -- 25 Nisan 2011; 20:39:12 >

1097 Mesaj
25 Nisan 2011; 20:21:52 

DH daki daha önce açılan bir konuda da salata sosları indirimli denmişti, cumartesi günü salata malzemelerine baktım, herhangi bir indirim yoktu, belki de pazar günü itibariyle kampanya başlamıştır.

quote:

Migros son zamanlarda çok agresif. Wall-Mart' a mı satılacak nedir bilmiyorum ama Genel bir konuyu hakediyor diye düşünüyorum.

İçinize doğmuş galiba, ana hisse sahibi migrostan çıkıyor, wall mart benzeri bir zincire ya da girişim sermayesine satılacak kısa zamanda

3062 Mesaj
25 Nisan 2011; 23:04:50 

Salata sosları,sirkeler,nar ekşileri v.b. 25-29 Nisan arası % 50 indirimli...

215 Mesaj
25 Nisan 2011; 23:09:01 

quote:

oluyor, verdiğim linki kullanın ve ödeme sayfasında "dip indirim" olarak kontrol edin...

Bahsettiğiniz ürünler sadece konserve grubundakiler mi? Deniz ürünleri konserveleri grubu da kampanyaya dahil mi?

316 Mesaj
25 Nisan 2011; 23:19:29 

quote:

Orijinalden alıntı: polyo

Bana mı özel bilmiyorum,100 tl üzeri alışverişe 10 tl anında indirim çeki verdi bugun
edit:Kontrol ettim herkese var .....

bana vermedi. 126-TL alışveriş yaptım bugün.çeki sms ile mi gönderdi?

435 Mesaj
26 Nisan 2011; 0:03:05 

wallmart bile olmasa bir durum var migrosta arkadaş haklı bence migros böyle değildi son 6ayda şu puan verme muhabbettinden sonra uçtu adamlar tansaşlar da migros oluyor bir şeyler olduğu kesin yakında çıkar kokusu

119 Mesaj
26 Nisan 2011; 0:22:36 

quote:

Orijinalden alıntı: TheEvent

Arkadaşlar money visa kredi kartı ile yaptığımız alışverişlerden %1 oranında money kazanılıyordu. Kredi kartı slibinde bunları görüyorduk . Son bir kaç gündür yaptığım alışverişlerde bu puanları göremiyorum. Sadece şukadar bonus kazandınız diyor. Hatta kredi kartında 24 tl money var onuda kullanamıyorum. Sizlerde de böylemi?

evet malesef bende de öyle
3 gün öncesine kadar "Tebrikler %1 MONEY KAZANDINIZ" yazardı Migros alışveriş siliplerimizde.Küçük küçük kuruş kuruş "Moneyin güccüğünü" kazanırdık
Yüzde bir olunca bile yine de birikiyordu damlaya damlaya göl oluyordu zira verdikleri bonus %0,5 bonus pek birikmiyordu çünkü yüzde yarımdı
şimdi bu güccük Moneylerden de olduk artık silipte görünmüyorlar,kasada alışverişte de görünmüyorlar
bende biriken güccük 3 Money vardı kasada kasiyer göremedi: "Yok görünmüyor" dedi ama garanti web şubesinde dün baktım görünüyordu ama moneylerin küçüğü harcanılamıyor artık

garanti Money kart yaptı yapacağını güccük moneylerimize de el koydu ya vermezse haram olsun!
Buna gelen 2 yanıtı gör.

mutlu günler iyi forumlar

1052 Mesaj
26 Nisan 2011; 13:48:18 

quote:

Orijinalden alıntı: wayofway

Bahsettiğiniz ürünler sadece konserve grubundakiler mi? Deniz ürünleri konserveleri grubu da kampanyaya dahil mi?

Dostum verdigim linktekiler yuzde50 yani konserve grubu. Ama bu grupta bulunan dardanel ton posetlerine indirim vermiyor nedense. Bende ilk ona bakmistim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

8727 Mesaj
26 Nisan 2011; 14:38:15 

Sanirim bu money ve puan lardan 1 tek ben kazaniyorum.

Gecen 22 tl verdi birde + 22 tl de hedef puan dan geldi buna EK olarak 8 tl de baska puanlar geldi. Hatta gecen 70 tl de shell puan kullandim ( 600 puan yerine 400 puan a 10tl akaryakit kampanyasi )

Eger katilimimda sorun yok, bankanin aciklamayi iyi yapmadigi bir kampanya yoksa iyi takip ve zamanlama ile ( migros 50 tl ye +5 tl ile verilen urun vb gibi. ) kazanmamaniz imkansiz.

Ben yetisemiyorum diye bir cok kampanya ya katilamiyorum bile:(( ( ykb play , ing vb gibi )

26 Mesaj
26 Nisan 2011; 15:19:19 

Migros 23 Nisan'da 320GB PS3'ü garanti money kartla 599TL'ye verdi. Peşin alımda birde birşeyler veriyormuş satın alan adam 550'ye geldi dedi. Bence iyi fiyat.

24 Mesaj
26 Nisan 2011; 16:03:42 

quote:

Orijinalden alıntı: wayofway

5M deki afişte yazdığına göre konservelerde sınırlama var ve şu şekilde:
sebze konserve-garnitür, meyve konserve, haşlanmış konserve ve mantar konserve ürünlerinde.
yani maalesef balık grubunda yok

321 Mesaj
26 Nisan 2011; 16:22:38 

Money Visa ile tek seferde 100 TL ve üzeri harcayın, 1 TL ödeyerek Yumoş kazanın!

26 Nisan-26 Mayıs 2011 tarihleri arasında Money Visa ile Migros Sanal Market'te tek seferde 100 TL ve üzeri harcayın, 1 TL ödeyerek Yumoş kazanın.

Kampanya Detayı

•Kampanya 26 Nisan- 26 Mayıs 2011 tarihleri arasında Migros Sanal Market’te yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
•Kampanyadan yararlanmak için Yumoş Extra Doğanın Özü 720 Ml., Yumoş Extra Lav.Man. 720 Ml., Yumoş Extra Lilyum&Lotus Cic.720 Ml., Yumoş Extra Yabani Orkide&Yasemin 720 Ml., Yumoş Extra Fiesta Nilyas 720 Ml., Yumoş Extra Fiesta Sikmuge 720 Ml. ürünlerinden birini alışveriş sepetinize eklemeniz gerekmektedir.
•Kampanyadan yararlanmak için yapacağınız alışverişlerde üyelik bilgilerinizde Money Visa MIN numaranızın kayıtlı olması, yeni üye girişi sırasında ise üyelik bilgilerinize Money Visa MIN numaranızın eklenmesi gerekmektedir.
•Kampanyaya, operatör TL yükleme ürün satışları, elektrikli ve elektronik ürünler, kurban satışları, puan kullanımları, alışverişte kazanılan anında indirimler ve yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil değildir.
•Kampanyadan, Money Visa sahibi en fazla 5 kere yararlanabilir.
•Kampanyada, Yumoş 5000 adet stokla sınırlıdır.

4523 Mesaj
26 Nisan 2011; 16:24:52 

Yemek konservelerinde varmı acaba? Hazır yemek konservelerinde?

• Asrock N68C-GS FX AMD DDR2 DDR3 1066MHz Soket AM3 AM2 AM2, Amd FX-4100 X4 3.6 Ghz Soket AM3, MSI N9600 GT, 320 GB WD Harddisk, 2x2 Gb 1333 Mhz DDR3 Kingston Ram, LG Dvd-RW, Everest 460W Kasa
  • 13" MacBook 2.4 GHz Retina 2.4 GHz çift çekirdekli Intel Core i5 2.9 GHz'e kadar Turbo Boost 8 GB 1600 MHz bellek 256 GB PCIe tabanlı flash depolama Intel Iris Graphics 9 saat pil

2 Mesaj
26 Nisan 2011; 16:55:52 

Bugün İstanbul Fest'e özel Saat 21:00 sonrası Migros'larda 50 tl ve üzeri alışverişlerde %20 indirim varmış. Maltepe Sahil Migros saat 24:00'a kadar açıkmış. Tekel, kontör ve elektronik dahil değil. Kazanım için üst limit yokmuş.

15 Mesaj
26 Nisan 2011; 17:46:33 

Bütün migroslardamı yoksa belirli migroslardamı %20 indirim var..

1052 Mesaj
26 Nisan 2011; 17:48:06 

quote:

Orijinalden alıntı: yakuperd
Bugün İstanbul Fest'e özel Saat 21:00 sonrası Migros'larda 50 tl ve üzeri alışverişlerde %20 indirim varmış. Maltepe Sahil Migros saat 24:00'a kadar açıkmış. Tekel, kontör ve elektronik dahil değil. Kazanım için üst limit yokmuş.

Super haber, tesekkurler.

rasnolnikov dostum maalesef yok.

Neden kimse verdigim konserve linkini kullanmiyor :), sadece oradaki urunlerde var yuzde50

1052 Mesaj
26 Nisan 2011; 17:55:55 

quote:

Orijinalden alıntı: manyax

Money Visa ile tek seferde 100 TL ve üzeri harcayın, 1 TL ödeyerek Yumoş kazanın!

26 Nisan-26 Mayıs 2011 tarihleri arasında Money Visa ile Migros Sanal Market'te tek seferde 100 TL ve üzeri harcayın, 1 TL ödeyerek Yumoş kazanın.

Kampanya Detayı

•Kampanya 26 Nisan- 26 Mayıs 2011 tarihleri arasında Migros Sanal Market’te yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
•Kampanyadan yararlanmak için Yumoş Extra Doğanın Özü 720 Ml., Yumoş Extra Lav.Man. 720 Ml., Yumoş Extra Lilyum&Lotus Cic.720 Ml., Yumoş Extra Yabani Orkide&Yasemin 720 Ml., Yumoş Extra Fiesta Nilyas 720 Ml., Yumoş Extra Fiesta Sikmuge 720 Ml. ürünlerinden birini alışveriş sepetinize eklemeniz gerekmektedir.
•Kampanyadan yararlanmak için yapacağınız alışverişlerde üyelik bilgilerinizde Money Visa MIN numaranızın kayıtlı olması, yeni üye girişi sırasında ise üyelik bilgilerinize Money Visa MIN numaranızın eklenmesi gerekmektedir.
•Kampanyaya, operatör TL yükleme ürün satışları, elektrikli ve elektronik ürünler, kurban satışları, puan kullanımları, alışverişte kazanılan anında indirimler ve yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil değildir.
•Kampanyadan, Money Visa sahibi en fazla 5 kere yararlanabilir.
•Kampanyada, Yumoş 5000 adet stokla sınırlıdır.

ben buna kampanya demem, siz ne dersiniz bilmiyorum ama ilk mesaja eklemeyeceğim.

ancak şu shopping fest kampanyası güzelmiş, onu ekleyeyim...

TRIDONIC - Balast Uzmanı

8727 Mesaj
26 Nisan 2011; 17:56:05 

quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov77
Yemek konservelerinde varmı acaba? Hazır yemek konservelerinde?

Ornegin;

Misir ve patlican kozlenmis KONSERVE de yok.

Bezelye, garnitur, nohut , kurufasulye vb de var.

Bugune ozel SEBZE urunlerinde ve ET reyonunda indirim var. Tavuk baget 4.99tl ayrica 50 TL lik et ve tavuk urunu alana ( hazir / islenmis dahil degil ! ) 10tl lik hazir piknik MANGAL bedava.

Bugun magaza ve stoga bagli 50tl ustu alis verise + 5 tl ye 2.5kg sezon PİRİNC veya 6 kg YUMUSATİCİ verilmekte.

2 Mesaj
26 Nisan 2011; 17:56:40 

quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

Sanirim bu money ve puan lardan 1 tek ben ****.

Gecen 22 tl verdi birde + 22 tl de hedef puan dan geldi buna EK olarak 8 tl de baska puanlar geldi. Hatta gecen 70 tl de shell puan kullandim ( 600 puan yerine 400 puan a 10tl akaryakit kampanyasi )

Eger katilimimda sorun yok, bankanin aciklamayi iyi yapmadigi bir kampanya yoksa iyi takip ve zamanlama ile ( migros 50 tl ye +5 tl ile verilen urun vb gibi. ) kazanmamaniz imkansiz.

Ben yetisemiyorum diye bir cok kampanya ya katilamiyorum bile:(( ( ykb play , ing vb gibi )

takiple iyi kazanılıyor hocam..dün 6 kartıma 1200 tl money hesaba geçmiş..saolsun migros:)))

4523 Mesaj
26 Nisan 2011; 20:40:59 

Hocam haklısın da bugun mağazaya ğradım tam yemek konservelerinin üstüne yapıştırmışlar konservelerde indirim diye.. sordum indirim varmı diye, var ama sistem görmüyor bugun dediler.. kendileri de bilmiyor galiba kampanyanın içeriğini..

quote:

Super haber, tesekkurler.

rasnolnikov dostum maalesef yok.

Neden kimse verdigim konserve linkini kullanmiyor :), sadece oradaki urunlerde var yuzde50

• Asrock N68C-GS FX AMD DDR2 DDR3 1066MHz Soket AM3 AM2 AM2, Amd FX-4100 X4 3.6 Ghz Soket AM3, MSI N9600 GT, 320 GB WD Harddisk, 2x2 Gb 1333 Mhz DDR3 Kingston Ram, LG Dvd-RW, Everest 460W Kasa
  • 13" MacBook 2.4 GHz Retina 2.4 GHz çift çekirdekli Intel Core i5 2.9 GHz'e kadar Turbo Boost 8 GB 1600 MHz bellek 256 GB PCIe tabanlı flash depolama Intel Iris Graphics 9 saat pil

1052 Mesaj
26 Nisan 2011; 20:50:57 

quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

Hocam haklısın da bugun mağazaya ğradım tam yemek konservelerinin üstüne yapıştırmışlar konservelerde indirim diye.. sordum indirim varmı diye, var ama sistem görmüyor bugun dediler.. kendileri de bilmiyor galiba kampanyanın içeriğini..

işte bu dediğin doğru olabilir ama olmayabilirde.

konservelerde indirim var diyor, eğer sanal markette konserve kısmına girersen orada hepsi 1+1 görnüyor. ama mantıken, konserve diyince buna barbunya pilaki, fasulye..vb gıdalarda girmeli. ama bunları sanal markette konserve kısmına almamışlar???

TRIDONIC - Balast Uzmanı

1872 Mesaj
26 Nisan 2011; 20:54:31 

üniversitelerde migros indirimleri anabilim dalı kurulmalı.
hatta ilköğretimde zorunlu ders konulmalı.
nedir bu bilmece gibi kampanyalar.
kafamı bile yormuyorum.
insanı gereksiz tüketime zorluyor....

101 Mesaj
26 Nisan 2011; 21:11:50 

Bu %20 lik indirim online alışveriştede geçerlimi acaba?

506 Mesaj
26 Nisan 2011; 23:25:39 

çok güzel derlenmiş. umarım devamı olur

8727 Mesaj
26 Nisan 2011; 23:31:51 

quote:

Orijinalden alıntı: Qantas
üniversitelerde migros indirimleri anabilim dalı kurulmalı.
hatta ilköğretimde zorunlu ders konulmalı.
nedir bu bilmece gibi kampanyalar.
kafamı bile yormuyorum.
insanı gereksiz tüketime zorluyor....

Tamamen hatalisiniz. Nerden? Nasil? Neyle alis veris yapiyorsunuz bilemem ama!?

Kazancli cikmamaniz imkansiz, bakis aciniz ve yorumunuz gercekci olmamis.

2yildir migros ve tansas tan gida ve temizlik urunu aliyorum, gercekten cok fazla memnunum.

1374 Mesaj
26 Nisan 2011; 23:38:39 

Çok faydalı bir konu, özellikle de yeni Money Visa kart almışken.. emeğinize sağlık..

Airbus 340-300, Airbus 330-300, Airbus 330-200, Airbus 330-200F, Airbus 321-200, Airbus 320-200, Airbus 319-132/100, Boeing 737-900ER, Boeing 737-800, Boeing 737-700, Boeing 737-400

1052 Mesaj
26 Nisan 2011; 23:39:32 

az önce geldim shopping fest %20 kampanyasından..

money kazandıran ürünler %20 kazandırıyor ama money kazandırmıyor bence. zira afişlerde karınca duası gibi yazmışlar.. ayrıca money kazandıran 5lt aymar aldım ama fişte görünmedi kazanılan money. umarım yine de money verir.

ancak konservelerde 1+1 devam ediyordu. üstüne birde %20 eklendi, balkaymak oldu..

tat meyva sularından depoladım. fiyatlar süperdi.

@Szolnok, merak etme devamlı buradayım, açtığım konular hep günceldir, yeterli kampanyaların devamı olsun:)

@Qantas, bende katılmıyorum sana. o kadar bilmece değil kampanyalar. benim gördüğüm tek sorun yüklenmeyen money, düşmeyen indirim gibi nadir olaylar. sen garanti bonuscard kampanyalarına hiç yaklaşma o zamanç zira 2-3 ay geçse bile adamların kampanyaları anlaşılamıyor :)

TRIDONIC - Balast Uzmanı

321 Mesaj
27 Nisan 2011; 0:15:52 

27-28 NİSAN

Gördüğünüze Duyduğunuza İnanın!

Alkollü içecekler,sigara ve tütün ürünleri,cep telefonu kontörü satışları,elektrikli ve elektronik ürünler hariç 50 TL ve üzeri alışverişinizde aşağıdaki ürünler 5TL!Toplam alışveriş tutarınızın her 50 TL'si için 1 adet indirimli ürün satın alabilirsiniz.Hakedilen indirimli ürün adetinden daha fazla eklenen ürünler için indirim uygulanamamaktadır.Money kullanılarak yapılan ödemelerde,Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir.

ÇAYKUR RİZE TURİST ÇAY 1000 GR
PINAR SÜT 6*1 LT.

119 Mesaj
27 Nisan 2011; 0:20:38 

quote:

Money kullanılarak yapılan ödemelerde,Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir.

önceden dahildi galiba,şimdi ne değişti
50 lira üstü alışverişlerimde biriken X2 Money ile ödemelerde gerek 1 TL ye gerek 5 TL.ye almıştık GDİ ürünlerden

mutlu günler iyi forumlar

1052 Mesaj
27 Nisan 2011; 0:22:16 

quote:

27-28 NİSAN

Gördüğünüze Duyduğunuza İnanın!

Alkollü içecekler,sigara ve tütün ürünleri,cep telefonu kontörü satışları,elektrikli ve elektronik ürünler hariç 50 TL ve üzeri alışverişinizde aşağıdaki ürünler 5TL!Toplam alışveriş tutarınızın her 50 TL'si için 1 adet indirimli ürün satın alabilirsiniz.Hakedilen indirimli ürün adetinden daha fazla eklenen ürünler için indirim uygulanamamaktadır.Money kullanılarak yapılan ödemelerde,Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir.

ÇAYKUR RİZE TURİST ÇAY 1000 GR
PINAR SÜT 6*1 LT.

aynı anda yazmışız dostum :)

ilk mesaja ekledim..

TRIDONIC - Balast Uzmanı

45 Mesaj
27 Nisan 2011; 2:13:43 

arkadaşlar kasiyere sordum moneyler yine gelir problem olma dedi

321 Mesaj
27 Nisan 2011; 11:53:10 

Sanalmarketten alıp kapıda ödeme yaptım

TEBRİKLER %1 MONEY KAZANDINIZ yazısı mevcuttu.

1052 Mesaj
27 Nisan 2011; 23:18:03 

quote:

Sanalmarketten alıp kapıda ödeme yaptım

TEBRİKLER %1 MONEY KAZANDINIZ yazısı mevcuttu.

%1 money nedir dostum? nereden geldi?

TRIDONIC - Balast Uzmanı

321 Mesaj
27 Nisan 2011; 23:52:53 

quote:

başka bir mesaja yanıt verecektim buraya düşmüş mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

evet malesef bende de öyle

3 gün öncesi Tebrikler %1 MONEY KAZANDINIZ yazardı Migros alışverişi siliplerde.Küçük küçük kuruş kuruş Moneyin güccüğünü kazanırdık
Yüzde bir olunca yine de birikiyor damlaya damlaya göl oluyordu zira verdikleri bonus %0,5 bonus paek birikmiyordu çünkü yüzde yarımdı

şimdi bu güccük Moneylerden de olduk artık silipte görünmüyorlar,kasada alışverişte de görünmüyorlar
bende biriken güccük 3 Money vardı kasada kasiyer göremedi Yok görünmüyor dedi ama garanti web şubesinde dün baktım görünüyordu ama harcanılamıyor artık

garanti Money kart yaptı yapacağını güccük moneylerimize de göz dikti haram olsun!

1739 Mesaj
28 Nisan 2011; 0:03:07 

Hocam bu money kartı nasıl temın edebılırız 2. soru ben bu urunu almak ıstıyorum 1 +1 kampanyasına dahıl olup olmadıgını nasıl anlayacam

http://www.kangurum.com...2BTON+FLETO+HED%C4%B0YE

1052 Mesaj
28 Nisan 2011; 0:04:01 

olsun sen yine nasıl kazanıldığını söylesen..

TRIDONIC - Balast Uzmanı

1052 Mesaj
28 Nisan 2011; 0:08:26 

quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

Hocam bu money kartı nasıl temın edebılırız 2. soru ben bu urunu almak ıstıyorum 1 +1 kampanyasına dahıl olup olmadıgını nasıl anlayacam

money kart için garanti müşteri hizmetlerini arayabilirsin...

sorduğun ürün 1+1' e dahil değil, zaten internet stokta görünmüyor...

TRIDONIC - Balast Uzmanı

506 Mesaj
28 Nisan 2011; 0:24:13 

quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

http://www.money.com.tr/ dan başvurabilirsin

321 Mesaj