Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.423
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    o çalışan sallamış yoldaş ,insert başına 100+100 money hakkın var sabittir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaptan69 -- 8 Mart 2012; 12:14:09 >
  • benim anlamadığım 2,05TL olan ve 2TL money vererek 5 kuruşa gelen elit' i mi 2+1 yapmaya çalışıyorsunuz :)

kaçırdığım birşey mi var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TWiST_oF_FaCe -- 8 Mart 2012; 12:12:48 >
  • ankara'da elit draje gören var mı, geçen reyona bakınırken vatandaşın biri aldı topladı gitti ama aldıkları 4 tl lik elitlerdendi, demeye fırsat kalmadan gitti vatandaş
  • Elit draje aldım. 2 alana 1 bedava verdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: impossiblems

Anakra'da tansaş mağazası kalmadı mı? Tansaş'ın sitesinde bulamadımda.

Tansaş küçülmeye gitti. İstanbul,Ankara vb. tüm Tansaşlar Migros oldu. Tansaş yalnızca Ege Bölgesi'nde kaldı.
    Yukarıdaki Tansaş fiyatlarını gördüm de şok oldum. Keşke Ege Bölgesi'nde olsaymışız.
    Resmen Sezen Aksu'nun dediği gibi kalbim Ege'de kaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kampanyacı

quote:

Orijinalden alıntı: impossiblems

Anakra'da tansaş mağazası kalmadı mı? Tansaş'ın sitesinde bulamadımda.

Tansaş küçülmeye gitti. İstanbul,Ankara vb. tüm Tansaşlar Migros oldu. Tansaş yalnızca Ege Bölgesi'nde kaldı.
    Yukarıdaki Tansaş fiyatlarını gördüm de şok oldum. Keşke Ege Bölgesi'nde olsaymışız.
    Resmen Sezen Aksu'nun dediği gibi kalbim Ege'de kaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozkukya

quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

bugün çikolatalarda 3 al 2 öde kampanyası var. Money visa kartı olanlar, 2 money veren ELIT draje çikolata almayı denesinler. Iki Kampanyanın birleşmesine engel bir durum gözükmüyor

engel durum var hocam..dün sordum..katalog ürünleri dahil değil çikolatalarda...zaten çikolata kampanyası altında da yazıyor bu ibare..bar tipi çikolatalar dahil değil..ama gofret çikolatalar dahil..mesela 10 lu ülker gofret 4.75 tl. 3 adet alınca gofretin tanesi 31.6 krş geliyor...iyi bi rakam... 5 li nestle gofret 1.95 tl 3 lü alınca gofret tanesi 26 kuruşa geliyor..metro dahil değil çokonat dahil..

sıkıntı yok. Alanlar olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: cruise06

Arkadaşlar money visa için 200 money 1 migroskop dönemi için değil miydi?
    Bugün garanti bankasının bir çalışanı ile görüştüm o kişi 200 money bir migroskop dönemi için değil bir ay için geçerli olan maksimum money tutarı bilgisini verdi,bu doğru mudur?
    Misal olarak bir ayda iki migroskop çıkıyorsa money hakkımızın 400 olmasa gerekmez mi?

Her migroskop kataloğu için 200 money
    Migros 100 Garanti 100 yatırıyor.

Tekil Garanti'den bilgi aldığınız için böyle cevap vermiş olabilirler. Migros çalışanları bile doğru dürüst bilmiyor, dolayısıyla Garanti çalışanının bilmesini beklemiyoruz artık.
  • arkadaşlar bu migroskop'ta yer alan Niğde Gazozu diye bir ürün var. bir yerden duymuştum bu gazozu daha önce... nasıldır, alıp deneyenler oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

arkadaşlar bu migroskop'ta yer alan Niğde Gazozu diye bir ürün var. bir yerden duymuştum bu gazozu daha önce... nasıldır, alıp deneyenler oldu mu?

Ben 2 paket olarak aldim farklilik olsun diye tadii gayet guzel ve hafif baymiyor sonucta anadolu lezzeti :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: arif32

Elit draje aldım. 2 alana 1 bedava verdi.

ben de aldım öğlen, oluyo yalnız 3 er 3er geçirmek gerekiyo dedi, allahtan çok almamıştım epey kuyruk vardı millet homurdanıyodu:)
  • quote:

arkadaşlar bu migroskop'ta yer alan Niğde Gazozu diye bir ürün var. bir yerden duymuştum bu gazozu daha önce... nasıldır, alıp deneyenler oldu mu?

Fruktoz şurubu içermeyen,frambuaz aromalı bence oldukça lezzetli bir ürün.
    Bir ara sırf bu gazoz için çevre illerdeki insanlar niğdeye giderlerdi,kasa kasa alıp evlerine götürürlerdi.
    Şimdi dağıtım ağı genişledi çoğu yerde var artık.
  • migros bir kez daha kalitesini(!) gösterdi ... cumartesi akşamı stokta olmasına rağmen kapıda ödeme ile istediğim moova 1.lt tam yağlı 1 alana 1 bedava sütler ertesi gün mağazadan aranarak stoklarımızda yok diye iptal edildi ... birde mağaza elemanı çarşamba günü stoklarımıza girer , ayrıca mart sonuna kadar kampanya devam ediyor , sütler stoğumuza gelince sizi ararız dedi ... şu ana kadar ne arayan ne soran oldu ... migros müşteri hizmetlerine durumla ilgili mail attım ve yarım saat içerisinde aradılar ... efendim stoklarımızda o üründen kalmadı ayrıca gelecek ürün yok dedi ... mağaza elemanının , kampanyanın mart sonuna kadar devam ettiğini söylediğini hatırlattığımda da öyle birşeyin olmadığını söylediler ... bende ağzıma geleni saydım , utanmadan bu geri bildirimlerinizi ilgili birimlere aktaracağız dediler ... alelade bir market bunu yapsa umruma takmam ama migros yapıyorsa ciddi bir sorun var demektir ...

• DALBUDAK 3ÆLÜ DESENLİ BAYAN ÇOR. 5,99 yerine 3,99 tl görünüyor
    +4 money veriyor visa ile yani bedava

bilgilerinize
  • quote:

Orijinalden alıntı: manyax

DALBUDAK 3ÆLÜ DESENLİ BAYAN ÇOR. 5,99 yerine 3,99 tl görünüyor

bilgilerinize

neredeymiş 3,99? hocam yanlışın var sanırım, kangurum'dan baktım, 5.99 money visa ile alınca 4 money veriyor, 2 TL.ye geliyor..
    ben mağazada az daha alıyordum bugün bu çoraptan.. money visa ile ilk 100 TL. lik alışverişimi yapıp %20 indirim almak için elite çikolatalar, vs.. ürünlerle 100 TL.yi doldurdum.. Ancak kasaya gidince tüm çikolatalar ve diğer 3 al 2 öde ürünlerin hepsinin kasadan tek tek geçmesi gerektiği söylendi... tabi bir de 3 ve katları şeklinde almak gerekiyor.. mesela fıstıklı elite 6 adet alınca 8.20TL okuyor.. portakallısını ayrı, fıstıklısını ayrı vs... hatta hero bebek maması almıştım 3 al 2 öde.. onda da durum aynı...
    bu saçma sapan sistem yüzünden çikolata ve birkaç ürün haricinde diğerlerini almadan bıraktım ben de...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 8 Mart 2012; 18:48:07 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: manyax

DALBUDAK 3ÆLÜ DESENLİ BAYAN ÇOR. 5,99 yerine 3,99 tl görünüyor

bilgilerinize

neredeymiş 3,99? hocam yanlışın var sanırım, kangurum'dan baktım, 5.99 money visa ile alınca 4 money veriyor, 2 TL.ye geliyor..
    ben mağazada az daha alıyordum bugün bu çoraptan.. money visa ile ilk 100 TL. lik alışverişimi yapıp %20 indirim almak için elite çikolatalar, vs.. ürünlerle 100 TL.yi doldurdum.. Ancak kasaya gidince tüm çikolatalar ve diğer 3 al 2 öde ürünlerin hepsinin kasadan tek tek geçmesi gerektiği söylendi... tabi bir de 3 ve katları şeklinde almak gerekiyor.. mesela fıstıklı elite 6 adet alınca 8.20TL okuyor.. portakallısını ayrı, fıstıklısını ayrı vs... hatta hero bebek maması almıştım 3 al 2 öde.. onda da durum aynı...
    bu saçma sapan sistem yüzünden çikolata ve birkaç ürün haricinde diğerlerini almadan bıraktım ben de...

Sanırım sanalmarkete özel bir fiyat

• Garantj bonuslari mı siliniyor Migros'un bonuslari mı. Acil cevap lazım.kartta money birikti hangisini önce harcamaliyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu anadolu konsepti tuutu galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahane06

Garantj bonuslari mı siliniyor Migros'un bonuslari mı. Acil cevap lazım.kartta money birikti hangisini önce harcamaliyim

Önemli olan Garanti veya Migros money puanları olması değil, hangi insertten kazanıldıysa son kullanma tarihi
    ona göre belirleniyor. Genelde uygulanan sistem, insertin tarih aralığına göre ertesi ayın son gününe kadar
    puanların kullanılması gerekiyor. Önceki 2 insertte bu tarih 31 Mart 2012 idi. Mevcut insertte ise 30 Nisan 2012.
    Ben genelde Migros money puanlarını Shell benzin için kullanıyorum,ama aylık 70 TL sınırı var.
  • Moova sütlerden koli koli gelmiş ancak bir alana bir bedava sadece 2.75 TL'lik light ve %50 light'larda geçerli.
    Şu ukela kasiyerlere de bir çare bulsa migros.
    "Katalog ürünü bu çikolata, kampanyaya dahil değil." diyor, "Katalog ürünleri dahildir yazıyor" diyorum, hala ukela ukela dudağını büzmüş, başını iki yana sallıyor. Kestanemin kenarı.
  • 
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.