Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (2707. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
931
Favori
6.206.053
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27052706270727082709
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emrebelci

62. Yıla özel 25 TL ve üzeri alışverişlerde favori kategoride %25 Money Kampanyası
    27 Ekim-9 Kasım 2016 tarihleri arasında Migros ve Sanal Market ten kayıtlı Money Club özellikli kartlar veya Money Bonus kredi kartı ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kampanya Migros, 5M, Migrosjet ve Sanal Market’te geçerlidir. Tek seferde 25 TL’lik alışverişe alkol,sigara,TL yükleme dahil değildir. Toplamda en fazla 10 Money kazanılabilir. Kazanılan Moneyler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2016 ya kadar kullanılabilecektir. Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya katılmak için, TAMBANAGORE yazıp, 5818 e SMS gönderilmesi ya da kasiyere kampanya kayıt talebinin iletilmesi gerekmektedir. Migros Mobil uygulaması ile de kayıt yapılabilir. SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

Arkadaslar bu 25 tllik alışveriş şartı gdi,sinema bileti,damacana kampanyalarındaki gibi alt limit alışveriş yapılma şartı gibi,yani 25 tllik limiti şartlardaki her zamanki kategoriler dışındaki (alkol,sigara,TL yükleme) bütün kategorilerden alışveriş yaparak doldurabilir size özel tbgden en fazla 10 money olmak üzere %25 money kazanabilirsiniz. Anladığım kadarıyla tamamı tbg kategorisindeki ürünler olan 40 tllik alışveriş yapılırsa örneğin 10 money gelir (en uç örnek). Farklı alışveriş senaryoları da oluşturulabilir. 25 tl alışverişin içinde 4 tl tbg ürün kategorisi alışverişi yapılırsa 1 tl gelir. Şartlarda 1 defa katılma limiti de yok insert boyunca geçerli sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 27 Ekim 2016; 8:54:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanal market de açılmış ama henüz indirimler düşmemiş.

10.03 sanalmarket açılmış ve indirimler yansımış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 27 Ekim 2016; 10:05:14 >
  • Kampanya ile money kart sonbahar kampanyası ile birleşir mi?4x100'e 95 TL gelir mi?
  • Salla kazandan kartı tanımlanan dixi almadığım halde silinmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bhtyrmtl

Salla kazandan kartı tanımlanan dixi almadığım halde silinmiş.

Bende de öyle muhtemelen herkeste öyledir. Yeni insert olduğu için bazı şeyleri güncelliyorlar,geri gelir.

• Karali Tiryaki 1kg. %25

25TL uzeri alkolsuz icecek %25 Money

gelmis.

Ilk kez isime yarayan iki indirim ya da money gelmis, hayret.
  • Yalnız değilmişiz buna gördüğüme sevindim

2 katalog önce de 33 olmasa da 48 Adet ile katılmıştım (2 koli).Bakkala tabi o kadar çay normal insan napsın :))

Şimdi arkadaşlar katalog hediyeli olunca ve GDI de olunca efsane oldu.Ama gdiler az..Teneke yağ olsaydı mükemmel olurdu.
    gdi kasmal isteyenler hediyeli ürünleri değerlendirsin özellikle 1 alana 1 bedavaları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guzelyali

Karali Tiryaki 1kg. %25

gelmis.

25 tl içecek alışverişini bölmeden tek seferde mi yapacağız acaba?25 tl nin üstüne sonra 15 tl daha yapsak buna da money gelir mi sizce?
  • %25 favori ürünlerde olacaktı sözde
    Harcama dağılımın sebze meyve % 5,29

Kırmızı et % 48

Sebze meyveye gelmiş %25 tbg

• migrostan aldığımız bir ürünü en geç ne kadar süre sonra iade edebiliriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ssmm

yüzde 25 süt :)))))) yaw 25 liralık sütü napım ben poku çıktı işin

aynen banda 25 tl süt denk gelmiş...)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: bhtyrmtl

quote:

Orijinalden alıntı: Guzelyali

Karali Tiryaki 1kg. %25

gelmis.

25 tl içecek alışverişini bölmeden tek seferde mi yapacağız acaba?25 tl nin üstüne sonra 15 tl daha yapsak buna da money gelir mi sizce?

tek seferde 25TL ve uzeri diye belirtmis uygulamada yaziyor.
  • Kuseyr kullanıcısına yanıt
    Otuz gun diye biliyorum.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam.

bu arada çok merak ediyorum bu %25 kampanyasında hiç kırmızı et tanımlanan olacak mı.
    hep saçma sapan şeylere yapmışlar anlaşılan. benim 1 kartıma da 25 sebze meyve tanımlanmış, diğer kartlara bakmadım.

• Kuseyr kullanıcısına yanıt
    Hocam genelde herkese benzeri kampanyalar eklemisler.

genelde su urunleri eklemisler.

25 tl ve uzeri cay, sebze, dondurma gruplarina yuzde 25 money eklemisler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 27 Ekim 2016; 11:17:55 >
  • Arkadaşlar, Duracell Led ampüllerde %40 indirim yapmışlar. Tavsiye var mıdır?
  • 24 karta bakabildim şimdiye kadar en az 16-17 tanesinde meyve sebze tanımlı %25 bi kaç çay bi kaç süt tam rezalet manav dükkanı hayri abi zannettiler bizi galiba saçma bir kampanya madem 62. Yıl kutlayacan müşteriye bırakacaktı seçimi müşteri seçecekti kategoriyi zaten bu yönetim anlayışı ile bi 62 yıl daha göremezler son zamanlarda çok geriye gitti kampanyalar falan

Bu arada konunun üstadı uzmanı olarak şöyle bir detay var

Miles smiles müşterileri 3 tane 100 tl harcar ise 1000 mil kazanacaklarmış miles hesabınız tanımlı ise money hesabınıza şu kombini yapın

3 gün 100 tl hediyem karta yükleyin money bonus kredi kartınız ile 45 money gelir ordan

Sonra 100 tl lik alışveriş yapın mağazadan miles smiles tanımlı money kartınızla başlatın alışverişi ödemeyi de hediyem kart ile tamamlayın böyle 3 kez işlemi yapın 45 money puan üzerine 1000 mil cepde ilgilenlere ilanen duyrulur...🐎

• quote:

Orijinalden alıntı: Kampanyaavcı

quote:

Orijinalden alıntı: emrebelci

62. Yıla özel 25 TL ve üzeri alışverişlerde favori kategoride %25 Money Kampanyası
    27 Ekim-9 Kasım 2016 tarihleri arasında Migros ve Sanal Market ten kayıtlı Money Club özellikli kartlar veya Money Bonus kredi kartı ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kampanya Migros, 5M, Migrosjet ve Sanal Market’te geçerlidir. Tek seferde 25 TL’lik alışverişe alkol,sigara,TL yükleme dahil değildir. Toplamda en fazla 10 Money kazanılabilir. Kazanılan Moneyler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2016 ya kadar kullanılabilecektir. Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya katılmak için, TAMBANAGORE yazıp, 5818 e SMS gönderilmesi ya da kasiyere kampanya kayıt talebinin iletilmesi gerekmektedir. Migros Mobil uygulaması ile de kayıt yapılabilir. SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

Arkadaslar bu 25 tllik alışveriş şartı gdi,sinema bileti,damacana kampanyalarındaki gibi alt limit alışveriş yapılma şartı gibi,yani 25 tllik limiti şartlardaki her zamanki kategoriler dışındaki (alkol,sigara,TL yükleme) bütün kategorilerden alışveriş yaparak doldurabilir size özel tbgden en fazla 10 money olmak üzere %25 money kazanabilirsiniz. Anladığım kadarıyla tamamı tbg kategorisindeki ürünler olan 40 tllik alışveriş yapılırsa örneğin 10 money gelir (en uç örnek). Farklı alışveriş senaryoları da oluşturulabilir. 25 tl alışverişin içinde 4 tl tbg ürün kategorisi alışverişi yapılırsa 1 tl gelir. Şartlarda 1 defa katılma limiti de yok insert boyunca geçerli sanırım.

Arkadaşlar kampanya şartlarını ben mi yanlış anlıyorum, 25 tl şartı genel alışveriş şartı değil mi,tamamı tbg olmak zorunda değil alışveriş tutarının.

• Migrosu aradim dixi kanpanyasi 25-26 ekimdi bitti diyor

• travegostar kullanıcısına yanıt
    4 x 100 e bonusun sonbahar kampanyası arada kaynamasın 50 bonus
  • 
Sayfa: önceki 27052706270727082709
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.