Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (2620. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.517
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26182619262026212622
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu spectre nin barkodu veya linki varmı ben bulamadım bir türlü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sakurek kullanıcısına yanıt
    mersinli demek ki :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: dextrr

Makarna alacak arkadaslar, barillanin integrale serisi tam buğday unundan yapılan makarnası 2,10 tl şu an, normalde 5 lira civarı, 2. ye %50 ile cok iyi fiyata geliyor.

Hocam ailemde genetik şeker hastalığı var, bende de var. Çok sevmeme rağmen makarna yememeye gayret ediyorum. Bundan 2-3 sene önce bu tam buğday makarnalarını görünce paket paket almıştım ama sonuç hayalkırıklığı. Buda şekeri birden çok yükseltiyor. Bence pazarlama amaçlı bir ürün, diğer markalarda da var aynı tam buğday makarnaları ucuza.

Zaten uzmanların dediğine sorun artık buğdayın kendisinde. İster tam buğday, ister öğütülmüş olsun yemeyin deniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vanity Fair

quote:

Makarna alacak arkadaslar, barillanin integrale serisi tam buğday unundan yapılan makarnası 2,10 tl şu an, normalde 5 lira civarı, 2. ye %50 ile cok iyi fiyata geliyor.

Hocam ailemde genetik şeker hastalığı var, bende de var. Çok sevmeme rağmen makarna yememeye gayret ediyorum. Bundan 2-3 sene önce bu tam buğday makarnalarını görünce paket paket almıştım ama sonuç hayalkırıklığı. Buda şekeri birden çok yükseltiyor. Bence pazarlama amaçlı bir ürün, diğer markalarda da var aynı tam buğday makarnaları ucuza.

Zaten uzmanların dediğine sorun artık buğdayın kendisinde. İster tam buğday, ister öğütülmüş olsun yemeyin deniyor.

Tüm makarnaların aynı olduğuna inanıyorum isim değiştirerek de satmaya çalışsalarda hep aynı satış pisikolojisi genel olarak

Şeker varsa dikkat etmek gerek sadece ilaçla tedavi oluyorsanız yine bir nebze olumlu arada tüketebilirseniz ama insülin tedavisi uyguluyorsanız kesinlikle tüketmemeniz sizin sağlığınız için daha yararlı

• petrol ofisi kampanyasından faydalanmak istiyorum ama...
    Money kartımı nasıl petrol ofisi sistemine kayıt edeceğim onu anlamadım...
    birde anlaşmalı petrol ofisleri demiş...
    anlaşmalı petrol ofislerinide yayınlamamışlar heralde...
    nasıl olacak anlamadım..
  • ser_kan55 kullanıcısına yanıt
    Kartınızı aktive etmek için mesajınızın başına "AKTIF" yazın, bir boşluk bıraktıktan sonra moneyclub Card üzerinde yer alan 16 haneli kart numarasını yazın, bir boşluk bırakarak ADINIZI ve yine bir boşluk bırakarak SOYADINIZI yazıp 7627'ye kısa mesaj gönderin.

Bu arada money club card cep telefonun ile poasdaki numaran aynı olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PARAFESOR -- 1 Ekim 2016; 23:14:29 >
  • Delist
    Satış Fiyatı: 12,90 TL
    Delist Fiyat: 2,00 TL
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Bulaşık, temizlim vs için eldiven ihtiyacı olan varsa parex 100luk latex eldiven 7tl. 2tlik sünger bez vs alın 9tl ye tamamlayin 4money gelsin..

• Vanity Fair kullanıcısına yanıt
    bence sorun buğdayda değil, tam buğday diye piyasada satılan ürünlerin neredeyse tamamı beyaz un ile harman, buna ekmek, makarna da dahil. evde bile tam buğday unu ile ekmek yapmaya kalksan tam olmuyor, kabarmıyor, mecbur katıyorsun. ana yemek olarak değil ama arada az miktarlarda tüketilebilir, tabi kişinin değerlerine göre değişir
  • Hoops!! Bugün telefonuma gelen mesajda Birde ne göreyim aynı karta aynı dakika aynı saniye ile 2kere 100 e 20 indirim geldi. Hemen verdim kışlık 10adet barilla renkli ufo ve 20adet mezeroni denilen kalin çaplı makarnasindan. 1.10krş felan denk geliyor.Şahane ötesi Kupon kullanma 16sına kadar. 20 lira için 100 tl lik ürün alınır mı diyen biri var idi buralarda

• Bloklayın geçin arkadaşlar fazlada ciddiye almayın bencede bu arada bu kısaltmalar ne anlama geliyor arkadaşlar gdi ve tbg daha yeni yeni migros konusuna giriyorumda kombo felan nasıl yapıyorsun püf noktalar nelerdir yardımcı olurmusunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: SeFfAh-1903

quote:

Orijinalden alıntı: Vanity Fair

quote:

Tüm makarnaların aynı olduğuna inanıyorum isim değiştirerek de satmaya çalışsalarda hep aynı satış pisikolojisi genel olarak

Şeker varsa dikkat etmek gerek sadece ilaçla tedavi oluyorsanız yine bir nebze olumlu arada tüketebilirseniz ama insülin tedavisi uyguluyorsanız kesinlikle tüketmemeniz sizin sağlığınız için daha yararlı

hocam çok makarna tüketmiyoruz, ayda bir iki kere filan yiyoruz, onda da bu dediğim ürünü alıyorum,
    buğday olayı dediğiniz gibi karışık ama mecbur alıyoruz artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tugayy

Bloklayın geçin arkadaşlar fazlada ciddiye almayın bencede bu arada bu kısaltmalar ne anlama geliyor arkadaşlar gdi ve tbg daha yeni yeni migros konusuna giriyorumda kombo felan nasıl yapıyorsun püf noktalar nelerdir yardımcı olurmusunuz

Gdi : Gördüğüne Duyduğuna İnan
    Tbg : Tam Bana Göre

Çeşitli kampanyalarla birleştirerek kombolor yapılıyor o gün ne kampanyası varsa

Şuan makarnalarda 2ncisini alana %50 var mesela bu tarz kampanyaları değerlendirerek çeşitli kombolar oluyor ihtiyaç durumuna göre tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: mavi_des

Evet dahil oluyor bana %60 çıkmıştı dün sanaldan sipariş verdim bugün 4 money yüklenmiş.

Bendede %80 var parex alsam 4 money gelirmi sizce yanina birsey ekliyeyimmi ?

Bilgili arkadaslar cevaplar ise sevinirim bugunku hopi kampanyasi ve bende akrabalarimda biriken hopileri tek hesapta topladim bavullarda indirim vardi aldim ama daha saglami odeme sonrasi disariya koymuslar gorduk iade edip almak istedik ama miktar hopide buyuk diye iade etmede sorun olur dediler baska magazada sansimi denesem iadeyi nakit verirlermi ? Arada 10 tl fark var digerini alicaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gül_ym -- 2 Ekim 2016; 0:21:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

bence sorun buğdayda değil, tam buğday diye piyasada satılan ürünlerin neredeyse tamamı beyaz un ile harman, buna ekmek, makarna da dahil. evde bile tam buğday unu ile ekmek yapmaya kalksan tam olmuyor, kabarmıyor, mecbur katıyorsun. ana yemek olarak değil ama arada az miktarlarda tüketilebilir, tabi kişinin değerlerine göre değişir

Yillardir ihe tam bugday organik aliyoruz piyasadan uygun kek pasta tatli herseyde kullandim sorun olmadi kabarmasinda tabi yinede hakiki tam bugday unmu piyasada hersey gercekmi firma vicdanina.. ruseym bugdayin ozu cocuklara cok saglam besin diye aliyoruz migrosta delist gibi mubarek bulmak icin market geziyoruz kimisi ayni urunu 10 tl sariyor migros 5 tl

Makarna icin en iyisi makarnalutfen diye bir yer var fiyatlar cok uc ama malarnalarin arasinda en sagliklisi ve sebzeli.. piyasadakiler bana gore fabrikadan cikanlarda besin degeri yazdiklari gibi degil kesinlikle

• Bana yattı size niye yatmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: mavi_des

Bana yattı size niye yatmasın.

Yarin deniyeyim
    cp pilic oda 80 gelmisti unutmusum onuda alayim tabi bulabilirsem parex iki magazada bulamamistim

• DeliSt ürün ve barkod olayını birisi bana anlatabilir mi acaba özelden o kadar takip etmeme rağmen kacirmisim

• quote:

Orijinalden alıntı: edsamu

DeliSt ürün ve barkod olayını birisi bana anlatabilir mi acaba özelden o kadar takip etmeme rağmen kacirmisim

Aynen stok sorgusu nasil yapiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün ne oldu yaw bir sürü alıntı olmuş mesajıma bşr sürü bildirim var en sonunda da silinmiş tüm mesajlar şimdi girince farkettim :) anlamadım ama hayırlısı

• 
Sayfa: önceki 26182619262026212622
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.