Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (2542. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.450
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25402541254225432544
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam rica ederim
  • Sallakazanda ayni kartta cp pilic icin 100 luk ve 80 lik indirimim var. Bir adet cp pilic alsam ve yaninda ek biseyler alsam 80 lik indirim nasil duscek? Nakit indirimi gibi yansir mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    cp çıtırım aldığınızda 100 ve 80 kazandıysanız hem ürünü bedava alacaksınız ve aynı sepete 4-4,5 tl arası başka ürün ekleyin onun içinde ücret ödemeyeceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 23 Ağustos 2016; 13:15:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

cp çıtırım aldığınızda 100 ve 80 kazandıysanız hem ürünü bedava alacaksınız ve aynı sepete 4-4,5 tl arası ürün ekleyin onun içinde ücret ödemeyeceksiniz.

Ayni sekilde kasada da duser dimi hocam?

hocam düşer sizin yapmanız gereken kasadan geçerken cp çıtırım ve 5 tl başka ürün alıp ikisini aynı anda okutmak, sonuç olarak hem cp çıtırım bedava olacak hemde 4-4,5 tl arası diğer ürünler için ücret ödemeyeceksiniz, önemli koşul hem cp çıtırım hemde 5 tl başka ürünü aynı seferde kasadan geçmek.
  • quote:

hocam düşer sizin yapmanız gereken kasadan geçerken cp çıtırım ve 5 tl başka ürün alıp ikisini aynı anda okutmak, sonuç olarak hem cp çıtırım bedava olacak hemde 4-4,5 tl arası diğer ürünler için ücret ödemeyeceksiniz, önemli koşul hem cp çıtırım hemde 5 tl başka ürünü aynı seferde kasadan geçmek.

Tamamdir hocam bu iyiliginizin karsiligini vericem.

hocam çok teşekkür ederim iyi niyetiniz için, önemli olan yardımcı olmak, keyifli alışverişler
  • Sipariş Toplamı 262,69 TL
    Migros İndirimleri 69,30 TL
    Dip İndirimleri 72,81 TL
    İndirim Çek Tutarı 15,00 TL
    Sipariş Tutarı 105,58 TL

Bende bu şekilde tamamladım alışverişimi. Forumdan bir arkadaş saolsun ücretsiz kod verdi. Bu formu bu yüzden seviyorum. Bazı insanlar, sadece yardımlaşma amacı ile kullanıyorlar.

Banka kampanyası ve Hopi kampanyası ile çok daha iyi bir kampanya oldu.
  • Migrosta 60tlüzeri alisveriste
    5lt salat yag 9 tl ye dusuyor.

Siz Piliç in yanına 4 5 tl lik bişileer ALIN 3 4 tl indirim olacaktır kalanı ödersiniz

• Salla kazandaki indirimleri aynı gün mü kullanmak gerekiyor?
  • eserdar E kullanıcısına yanıt
    Hayır son zamanlarda verilenlerin süresi 1 ay öncekiler Ağustos 31

• sanalmarketten 75/15 kod kullanılarak alısveriş yapıldıgında, sipariş, stok yok diye iptal edilirse, 75/15 indirim çeki ne oluyor. onu tekrar kullanabiliyormuyuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • burjuvazi B kullanıcısına yanıt
    kodunuzu tekrardan son kullanım tarihine kadar kullanabilirsiniz.
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: codred

2lt tariş yanına direk gdi ise dediğin olmuyor. yanına hediyeli bişey ekledin heralde. yada bi resim koyda şu komboyu görelim hocam. 26 sında zeytinyağı kombosu yapmam lazım

Gece 2 lerde Sisteme Henüz İndirim Yansıtılmadığından Arkadaşların Dediğiniz Farklı Şekilde Uygulayarak Yazmıştım. Ama Bugün Bakınca Bu Şekilde Olmadığını Gördüm. Yani Kart İndirimi ile Bu Durum Olmuyor. GDİ Önerisi Zaten Çıkıyormuş. Arkadaşların Dediği Gibi 1+1 vb. Kampanyalarda Yararlanabilirsiniz. Üsteki Mesajlarda Persil 1+1 i Örnek Vermiş Arkadaş. 42 TL ye GDİ Gibi. Migros İşine Yeni Girdik. Yavaş Yavaş Öğreniyoruz;)

Bu Arada Bende 138 TL lik Alışveriş Yaptım. ( 2 şer Litrelik Tariş Ege Sızma, Kristal Natural Sızma, Bebeğe 27 TL lik Malzeme, Makarnalar ve 2,5 Kg Prinç.) 120 TL si Benim Aldıklarım. 2 Adet Salat GDİ den Ekledim. Çekim Maalesef Yoktu:( Hopi Kimliğimi Girerek Hopi Kullandım. Hopide Money Club Eklenmemişti. İnşAllah Hopi Geliyordur. Banka Puanım ve Hopi Puanım Vardı Ama Başka Seferlere Saklıyorum. Herkese Keyifli Alışverişler...

• Geçen migrostan 100 tl ve üzeri alışverişte hopi girişi yapmayı unuttum daha doğrusu kampanyayı unuttum ama kartıma hopi tanımlıydı, ertesi gün 10 hopi yattı bildirisi geldi şaşırdım, demekki hopi gelmesi için hopi girişi gerekmiyor heralde

• mavisim_ M kullanıcısına yanıt
    hocam money kartınız hopi programına kayıtlı olması yetiyor, tekrar hopi kimliğe gerek yok, sadece hopi puan harcamak için hopi kimliğe gerek duyuluyor.
  • Arkadaşlar birazdan bi alışverişim olacak ama çek bölümünde satıldığı iddia edilen 15 tl indirim sağlayan kod diye bir şey var mı, yoksa kod adı altında hesap mı satılıyor.
  • quote:

hocam money kartınız hopi programına kayıtlı olması yetiyor, tekrar hopi kimliğe gerek yok, sadece hopi puan harcamak için hopi kimliğe gerek duyuluyor.

Benim Hopi Kart Eklemede Sıkıntı Çıkmıştı. Ekleyemedim. Alışverişte Sadece Hopi Kimliğimi Girdim. Puan Gelmesi Lazım Di mi? Migrosta Sorun Olmuyordur Herhalde.
  • 
Sayfa: önceki 25402541254225432544
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.