Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (2512. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.517
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25102511251225132514
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • başka cihazda oturum açılmış hatası veriyor. 7 kez giriş yaptım aynı hata veriyor. yüzde 20 için değmez diye bırakıverdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yumruyen -- 2 Ağustos 2016; 11:43:36 >
  • Banada 20 düştü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: belo3

2001111530156

İstanbulda zor gül hanım

Sizlerden kaldi ise bir umut :)

• quote:

Orijinalden alıntı: gül_mcd

quote:

2001111530156

İstanbulda zor gül hanım

İstanbulda ben ancak 6 tane bulabildim oda çok sotede kalan bir mağazaydı. Onlarda depodan çıkarmadıkları için öyle olmuştu. İstanbuldakileri hep personeller götürmüştü, beylikdüzünde 60 adete yakın gözüken stok yoktu. Sırf bu yüzden ordaki müdür yardımcısı ile kavga etmiştim. Kutuları açıp kategorisine göre ürünleri reyonlara koyduğunu söylemişti. Bende inat ettim o zaman sizi yormam ben kutu içeriklerini reyonlardan tek tek toplarım 9 tane alıcam kasada barkod olarak 9X sınav paketi barkodu geçirin dedim. Köşeye sıkıştı yüzü bozuldu bi sn dedi sormam lazım dedi. Sonrada başka bahane söyledi. Yok diğerlerine stok eklenmiş filan. Bende ......... Versin dedim. Atıştık filan. Çıktım mağazadan.

• Pepsi ve yedigün 1 L içecekler şu anda migroskop indirimiyle 1.95 tl. Salla kazan indirimleri indirimli fiyata mı uygulanıyor indirimsiz mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • +1
  • quote:

quote:

quote:

2001111530156

İstanbulda zor gül hanım

İstanbulda ben ancak 6 tane bulabildim oda çok sotede kalan bir mağazaydı. Onlarda depodan çıkarmadıkları için öyle olmuştu. İstanbuldakileri hep personeller götürmüştü, beylikdüzünde 60 adete yakın gözüken stok yoktu. Sırf bu yüzden ordaki müdür yardımcısı ile kavga etmiştim. Kutuları açıp kategorisine göre ürünleri reyonlara koyduğunu söylemişti. Bende inat ettim o zaman sizi yormam ben kutu içeriklerini reyonlardan tek tek toplarım 9 tane alıcam kasada barkod olarak 9X sınav paketi barkodu geçirin dedim. Köşeye sıkıştı yüzü bozuldu bi sn dedi sormam lazım dedi. Sonrada başka bahane söyledi. Yok diğerlerine stok eklenmiş filan. Bende ......... Versin dedim. Atıştık filan. Çıktım mağazadan.

Aynisi sepetto urununde yasadim stokta yok dediler ama orta reyonda.%50 indirimde urunler sepette fakli yerdeydi sizin adiniza sevindim teknosada oldugu gibi alanlara bakmakla yetinebiliyorum bulabilenlere Helal olsun karaborsa gibi urunler

• quote:

Orijinalden alıntı: elelce

quote:

Orijinalden alıntı: dermani06

Bu 19.90 a düşen peynirlerden önerisi olan var mı?Hangisi bu fiyata alınabilecek en iyi peynirdir sizce

F.G. güzel indirimsiz haliyle bile alıyordum ben.

FG 3-4 sefer aldım, ilk aldıklarımdan sonra nedense daha acı çıktılar sonra bir daha almadım. Yavaş yavaşta fiyatını yükseltmişlerdi zaten.
    Tenekeye göre değişebiliyor sanırım.
  • Aylar sonra ilk salla kazan... Gerçi yine %20 düştü ama olsun bu da olumlu
  • Yeni insert den bilgisi olan, yeni olacak kampanyalar hakkında bilgi verebilir mi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unsalmert75 -- 2 Ağustos 2016; 15:50:45 >
  • Buildex cırcırlı tornavida 49.90 liradan 25.90 liraya düşmüş.
    http://www.sanalmarket.com.tr/mobile_v1/android/showProductDetail.do?psi=48463851&shopCategoryId=&mainShopCategoryId=&shopCode=44011247&name=BUILDEX+ALET+SET%c4%b0+26+PAR%c3%87A

• 2tlye domınos kuponu ıyıymıs buyuk boy pızza 15tlye ınıyor.
  • Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    1.95 üzerinden düşer.

• Önümüzdeki insert için bilgisi olan var mı arkadaşlar?

• 4Marilyn kullanıcısına yanıt
    Hiçbir işe yaramıyor. Yatağın ucunda olmasına rağmen bizim bebek de ben de halen ısırık içindeyiz. Üstelik aynısı gearbest aliexpress vs 1.5dolar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ekrem54

Hiçbir işe yaramıyor. Yatağın ucunda olmasına rağmen bizim bebek de ben de halen ısırık içindeyiz. Üstelik aynısı gearbest aliexpress vs 1.5dolar.

Bunun değişik modelini a101'den 14 TL'ye almıştım.
    Gerçekten hiçbir işe yaramıyor, sivrisineğin çözümünü bulamadım.
    Bulunduğunuz konumdaki belediye özellikle larva mücadelesini sonra da uçgun mücadelesi yapmadığı sürece pencereye takılan sineklikten başka çare yok gibi duruyor hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForzAras

quote:

Orijinalden alıntı: ekrem54

Bunun değişik modelini a101'den 14 TL'ye almıştım.
    Gerçekten hiçbir işe yaramıyor, sivrisineğin çözümünü bulamadım.
    Bulunduğunuz konumdaki belediye özellikle larva mücadelesini sonra da uçgun mücadelesi yapmadığı sürece pencereye takılan sineklikten başka çare yok gibi duruyor hocam.

Sizi bu bilgiyle belediye işe almak lazım. Belediye ilgilileri bilmiyordur

• Koftelere zam gelmis nazar degdirdim :(
    Dun 9.99 olan urunler 14 tl olmus o fiyat uzerinden %25 indirimle aldim

• quote:

Koftelere zam gelmis nazar degdirdim :(
    Dun 9.99 olan urunler 14 tl olmus o fiyat uzerinden %25 indirimle aldim

hocam sanalmarkette örneğin kasap köfte 12,99 olarak gözüküyor. Mağazada bu fiyat üzerinden %25 indirim mi düşüyor?
  • 
Sayfa: önceki 25102511251225132514
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.