Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (2506. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.466
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25042505250625072508
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bisküvi ve çikolatalarda 3 al 2 öde de sıkıntı var. ürünleri ayrı yrı geçin kasadan yoksa en ucuz ürünleri bedava sayıyor. 3,25 den 3 çokoprens ve 5,5dan 3 oreo aldım.8,75 indirim düşmesi gberekirken 6,5 indirim düştü. iptal edip ayrı ayrı geçtim
  • Birisi söylesin yahu mesela bu çikolata 3 al 2 öde indirimi sadece sanal markette mi yoksa mağazadada geçerli mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ma_gic

Birisi söylesin yahu mesela bu çikolata 3 al 2 öde indirimi sadece sanal markette mi yoksa mağazadada geçerli mi ?

Mağazada geçerli.

• Delist
    Bu mesaja eklenen görseller:

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

• Delist

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

• Delist

• Delist

• Delist

• Delist

• Delist

• Hocam delist ne demek?sanalda hiçbirinde stok göstermiyor mağazaya gitsek bulabilir miyiz ki?

• Mağazaya gidip sistemden stok sorgulatabilirsin.

• Bu delistleri nasil anlayip buluyorsunuz sasiyorum cidden :) hepsini not aldim sadece bir urunun barkodu zom yapsamda cozemedim :) bakalim migros jetlerde varmi vileda setini orda bulmustum 3adet kapmistik
    Paylasim icin tesekkurler

• MİGROSTA TÜM PAKETLİ 700 GR KAŞARLAR 12,90 TL
    ONLARCA MARKA VE ÇEŞİT VAR

Kahvaltınızın baş tacı olacak kaşar peynirleri iyi fiyatlarıyla Migros’ta 12.90 TL
  • Dün gdi den Touch me 4" mini vantilatör aldım fakat beğenmedim iade edeceğim. Parasını almak istesem 9 tl mi verirler. Yada dünkü gdi de bulunan Polonez kangal sucuğu alabilir miyim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SeFfAh-1903 kullanıcısına yanıt
    Kampanya: Money Dostu, bu firsat kacmaz! Tum paketli 700g kasar peyniri cesitleri 12.90 TL ve servis reyonu tum klasik inek peynirleri 19.90 TL/kg! 30 Temmuz -1 Agustos'ta tum Migroslarda gecerlidir. Bilgi: 4441044.SMS almak istemiyorsan IPTAL yaz 7447ye ucretsiz gonder. MERSIS: 0622052951300016

• pikachugo kullanıcısına yanıt
    hnagiler isıcak
  • Kaşarlar için marka önerebilecek olan varmı
  • SeFfAh-1903 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben pınar kahvaltılık kasarı begeniyorum fakat dıger arkadasların fıkırlerınıde almak lazım.

Not: denediğim kaşar markaları, sütaş, ülker içim, bahçivan ve pınar kahvaltılık kaşar bana tadı en güzel gelen pınar kahvaltılık kaşar oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 30 Temmuz 2016; 15:25:00 >
  • Beyaz peynir ve kaşar peynirinde çok uzun zamandır yörsan dan başka tüketmiyoruz, denemenizi tavsiye ederim...
    Hatta şu an migrosta kampanyalı olarak 12.90 ₺ ye satılan kaşar peyniri carrefour da 9.90 ₺..

• 
Sayfa: önceki 25042505250625072508
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.