Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.511
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: srkncal

quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

bu peynir güzel mi yaw? hep kampanyada görüyorum ama tahsildaroğlu ezine ile fiyat farkı olduğu için bunu hiç deneme isteği uyanmadı bende?

tahsildaroğlu ezine hastasıyım, bu peynir nasıl arkadaşlar?

sürekli tahsildaroğlu ezine tüketen ve her ikisini de denemiş birisi olarak görüş belirtecek olursam.
    Benim damak zevkime tahsildaroğlu ezine daha uygun. taciroğlunun adı geçen özel üretimi de lezzetli olmakla birlikte ezinin yanında biraz daha yumuşak. Diğer taraftan koyun ve keçi sütünden yapıldığı için koyun kokusunu sevmeyenler biraz yadırgayabilir. tahsildaroğlunun koyun-keçi ezine si biraz daha hafif. Aslında çok kıyaslancak tarafları da yok. Zira biri ezine, biri beyaz peynir. Kısaca özetleyecek olursak (kişisel zevlerin herkese göre değişebileceğini de dikkate alarak) belirtilen ürün beyaz koyun peyniri olarak başarılı. Ama ben tahsildaroğlu ezine çeşitlerini tercih ederim.

teşekkürler,

ben yağlı peynir severim. hangisi daha yağlı geliyor size.

• malesef bu Tacirin özel yapım peyniri bana güzel gelmedi.çok ağır ve yağlı
    ağır keçi kokulu vakum ambalaj.üstelik vakumu açınca sanki kokuşmuş gibi geldi.vakum kalıbı düzgün değil karton siyah kutu güzel ama
    açıkçası hoşuma gitmedi
    4,90 TL.ye 600 gr ama yiyemdikten sonra ne yapıcaz
    bu üründe saatlik %10 9-12 indirimi de olmadı.bazı arkadaşlar 3,70 TL.ye filan almış anlayamadım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: srkncal

quote:

bu peynir güzel mi yaw? hep kampanyada görüyorum ama tahsildaroğlu ezine ile fiyat farkı olduğu için bunu hiç deneme isteği uyanmadı bende?

tahsildaroğlu ezine hastasıyım, bu peynir nasıl arkadaşlar?

sürekli tahsildaroğlu ezine tüketen ve her ikisini de denemiş birisi olarak görüş belirtecek olursam.
    Benim damak zevkime tahsildaroğlu ezine daha uygun. taciroğlunun adı geçen özel üretimi de lezzetli olmakla birlikte ezinin yanında biraz daha yumuşak. Diğer taraftan koyun ve keçi sütünden yapıldığı için koyun kokusunu sevmeyenler biraz yadırgayabilir. tahsildaroğlunun koyun-keçi ezine si biraz daha hafif. Aslında çok kıyaslancak tarafları da yok. Zira biri ezine, biri beyaz peynir. Kısaca özetleyecek olursak (kişisel zevlerin herkese göre değişebileceğini de dikkate alarak) belirtilen ürün beyaz koyun peyniri olarak başarılı. Ama ben tahsildaroğlu ezine çeşitlerini tercih ederim.

teşekkürler,

ben yağlı peynir severim. hangisi daha yağlı geliyor size.

peysan üretimi taciroğlu daha yağlı. ancak tahminim siz de tahsildaroğlu ezineyi tercih edersiniz

• merhaba,
    migroskopta sayfa 35 te bulunan "money clubtan kadınlara özel tazelik paketi" kampanyasından her 25 tl lik meyve suyu,müsli,süt,meyve-sebze,diyet bisküvi ürünlerinden 5TL ve toplamda en cok 20 TL money almak icin money musteri hizmetlerine kart sahibi bilgisinin bayan olarak mı tanımlanması gerekiyor? deneyen, bilgi alan var mıdır?
  • Arkadaşlar bu hafta GİB 50 tl ve üzeri alışveriş kampanyası var mı duyum alan oldumu ?
  • @lacinalper,
    dostum yanlış anlama ama neden böyle bir sınırlama getirsinler ki? sonuçta eşime, sevgilime, kızıma alıyorum...:)

@manyax,
    GDİ kampanyası her ayın ilk haftası olmuyor muydu? artık zaman geçti, olmaz sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lacinalper

merhaba,
    migroskopta sayfa 35 te bulunan "money clubtan kadınlara özel tazelik paketi" kampanyasından her 25 tl lik meyve suyu,müsli,süt,meyve-sebze,diyet bisküvi ürünlerinden 5TL ve toplamda en cok 20 TL money almak icin money musteri hizmetlerine kart sahibi bilgisinin bayan olarak mı tanımlanması gerekiyor? deneyen, bilgi alan var mıdır?

ben denedim ve aldım. herhangi bir sınırlama yok. erkekler de kazanabiliyor
  • quote:

@lacinalper,
    dostum yanlış anlama ama neden böyle bir sınırlama getirsinler ki? sonuçta eşime, sevgilime, kızıma alıyorum...:)

@manyax,
    GDİ kampanyası her ayın ilk haftası olmuyor muydu? artık zaman geçti, olmaz sanırım.

herkes icin gecerli olmasina sevindim, tesekkurler deneyen ve gorus bildiren arkadaslara.

gdi kampanyasi icin, bir migros kasiyeri her ayin son haftasinda oluyor demisti. son hafta disinda da yaptilar ama gecen hafta oldugu gibi.
  • arkadaşlar kartı geçen ay almıştım ve 60 TL civarı money puan kazanmıştım. müşteri hizmetlerini aradım
    money lerim ile money kazandıran ürünlerden alıp money kazanabilir miyim diye sordum?
    money kazanabilirsiniz ancak money visa ile bile alsanız tek kat money kazanabilirsiniz. 2 kat money kazanamazsınız denildi.

bazıları moneyleri ile tekrar 2 kat money kazanabildiğini söylemiş burada. onlar nasıl yapıyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SzolnoK

arkadaşlar kartı geçen ay almıştım ve 60 TL civarı money puan kazanmıştım. müşteri hizmetlerini aradım
    money lerim ile money kazandıran ürünlerden alıp money kazanabilir miyim diye sordum?
    money kazanabilirsiniz ancak money visa ile bile alsanız tek kat money kazanabilirsiniz. 2 kat money kazanamazsınız denildi.

bazıları moneyleri ile tekrar 2 kat money kazanabildiğini söylemiş burada. onlar nasıl yapıyor acaba?

migrosmoney+ visamoney+ bonus bile kullansan 4-5 tl bırakarak moneyvisa kartından ödersen sorun olmuyor.
  • yaw bu sabah 9-12 saatleri arası olan %10 indirim olayı internette 12 mayısa kadar diyor, bana sms geldi dün 13 mayısa kadar diyor...

hangisi doğru? yarın var mı acaba?
  • quote:

yaw bu sabah 9-12 saatleri arası olan %10 indirim olayı internette 12 mayısa kadar diyor, bana sms geldi dün 13 mayısa kadar diyor...

Gazete ilanına baktım...9-12 Mayıs diyor...
  • quote:

yaw bu sabah 9-12 saatleri arası olan %10 indirim olayı internette 12 mayısa kadar diyor, bana sms geldi dün 13 mayısa kadar diyor...

bilen yoksa , tlf açıp gitmek lazım :)) yada müşteri hizmetleri. başlık içinde 12 mayıs diyor ama uzatılırsa ( pazar ı kapsayan ) süper olur. bu hafta hiç gidemedim. HAPPY CENTER MARKET lerine takıldık :))
  • evet az önce migrosclub sitesinden bu ilan kaldırıldı.

yarın gidecektim sabah %10 için ama yattı bizim iş...
  • Migros cıvıttı bu aralar son 2 alışverişin moneypuanları eksik yattı

şeker tanesi toz şeker için puanları tamamlananlar varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: manyax

Migros cıvıttı bu aralar son 2 alışverişin moneypuanları eksik yattı

evet eksik money veriyorlar artık

dikkat ettim bende artık bol money vermedikleri gibi eksik money yüklüyorlar

gelecek insert hiç cazip money ürün olmaz artık

hala Torku 3 kg toz şeker migrosa gelmedi neden? en karlı toz şeker bu insertte. kg=1,5 TL geliyor
  • Benim puanlar eksik yatmaya başladı. Dikkat etmek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

quote:

Orijinalden alıntı: manyax

Migros cıvıttı bu aralar son 2 alışverişin moneypuanları eksik yattı

evet eksik money veriyorlar artık

dikkat ettim bende artık bol money vermedikleri gibi eksik money yüklüyorlar

gelecek insert hiç cazip money ürün olmaz artık

hala Torku 3 kg toz şeker migrosa gelmedi neden? en karlı toz şeker bu insertte. kg=1,5 TL geliyor

torkunun gelmesini beklemeyin. 5m ise 5m-migros.com diğer migroslar içinde migros.com.tr
    dilek-şikayetten mağaza seçerek neden stoklarda olmadığını belirtin;
    ilgili kişiler arayarak bilgi veriyor, varsa getirtiyorlar

• bir de "50 liralık alışveriş yapan şu ürün 1 lira 5 lira" gibi kampanyaları buraya yazar mısınız?
    ben money sitesinden takip edemiyorum, ama burdan görebilirim

geçenlerde bal vermişler 5 liraya, çocuklar için alayım dedim, son günün son saatinde gitmişim meğerse, kalmamıştı...
  • torku bugün itibariyle denizli stoklarında var.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.