Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.511
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kazandığımız money visa puanlarımı harcama sürem ne zaman sona eriyor. Mevcut broşür yayından kalkana kadar mı yoksa belli bir gün sayısı mı ? Mesela yarın yeni broşür çıkıyor. Benim ilk alışverişim 21 nisanda olmuştu. Bu moneyler uçmadan en son ne zaman kullanmalıyım ?

Ayrıca şunu da öğrenebilir miyiz ; nisan ayı kataloğundan aldığım moneyler ile mayısta çıkacak olan katalogtan aldığım ürünlerin moneyleri birleşir mi ?
  • paylaşıldımı bilmiyorum ama 5m eryaman sinbo kablosuz su ısıtıcısı 9,75tl
  • Migros kampanyaları bu başlıkta mı birleştirildi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kampanyafiyati.com

Migros kampanyaları bu başlıkta mı birleştirildi?

elimden geldiğince genel bir başlık yapmaya çalışıyorum

Güncel Katalog:http://www.migros.com.tr/upload/migroskop.pdf
  • quote:

Orijinalden alıntı: manyax

quote:

Orijinalden alıntı: Denetleme.1314

MIN numarayı müşteri hizmetleri kayıt edemiyor bir türlü dolaysıyla MONEY avantajı yok GARANTİ BANKASI işte

Nasıl kayıt edemiyor ?

sanal markette MIN kayıt yaptırın uyarısı geliyor arıyorum migrosu garanti bankasını arayın diyor.G aranti müşteri hizmetleri bir hafta oldu 2 defa aardım hala MIN kayıt edmediler...
  • Arkadaşlar merak ettim:diyelim 1 alana 1 bedava kampanyası var ve normal fiyatı 30tl olan bir ürün aldık,2 tanesi 60 tl ediyor ama biz 1 alana 1 bedava olduğundan 30tl ödüyoruz,peki 30tl ödememize rağmen normalde fiyatı 60tl olduğundan ''50tl ve üstü alışveriş yapmış sayılıyormuyuz?''.Çünkü bildiğiniz gibi 50tl ve üzeri alışveriş yapanlara bazı ürünler çok ucuza satılıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: satem

Arkadaşlar merak ettim:diyelim 1 alana 1 bedava kampanyası var ve normal fiyatı 30tl olan bir ürün aldık,2 tanesi 60 tl ediyor ama biz 1 alana 1 bedava olduğundan 30tl ödüyoruz,peki 30tl ödememize rağmen normalde fiyatı 60tl olduğundan ''50tl ve üstü alışveriş yapmış sayılıyormuyuz?''.Çünkü bildiğiniz gibi 50tl ve üzeri alışveriş yapanlara bazı ürünler çok ucuza satılıyor...

MONEY kazandıranlarda sorun yok ancak , 1 alana / 1 bedava olunca TOPLAM yekünden düşüyor ve fiş tutarı EN SON rakam çekiliyor , bununda +50 üstü alış verişe 1 / 5 tl lik ürün alımını etkisi olmuyor.

SONUÇ OLUMSUZ

• KOZMETIK KAMPANYASI

Tek seferde yapılan 30 TL ve üzeri kozmetik ürünü alışverişinde Sinbo Saç Kurutma Makinesi hediye!

5-18 Mayıs 2011 tarihleri arasında Migros veya Sanal Market'ten Money Club Kart, Money Visa yada Money Club Kart özellikli kartlar ile yapacağınız 30 TL ve üzeri kozmetik ürünleri alışverislerinize Sinbo Saç Kurutma Makinesi (SHD2639-SHD2671) anında hediye edilecektir. Kampanyaya diş macunları, diş fırçaları, bebek şampuanları ve kozmetikleri, vücut şampuanları, güneş yağı, losyon ve kremleri, tüm deodorantlar ve parfümler, makyaj malzemeleri ve aksesuarları, saç bakım ve şekillendirici ürünleri ile saç boyaları, tüm tıraş ürünleri, tüm yüz, vücut, el bakım krem ve losyonları ile ilk yardım malzemeleri, sağlık takviyeleri ve prezervatif ürünleri dahildir. Tek seferde yapılacak 30 TL ve üzeri kozmetik alışverişlerinizde hediye Sinbo Saç Kurutma Makinesi (SHD2639-SHD2671) ürünün aynı alışverişte bulunması durumunda Sinbo Saç Kurutma Makinesi (SHD2639-SHD2671) ürünü bedelsiz olarak verilecektir. Sanal Market'ten alışverişler yapan müşterilerin içinde 30 TL kozmetik alışverişi bulunan sepetlerine hediye ürün eklemeleri gerekmektedir. Alışveriş sırasında teknik nedenlerden dolayı hediye ürün tutarı düşmediği takdirde, ürün tutarı 2 gün içinde kartınıza tanımlanacak ve ilk alışverişinize indirim olarak yansıtılacaktır.

• quote:

quote:

quote:

MIN numarayı müşteri hizmetleri kayıt edemiyor bir türlü dolaysıyla MONEY avantajı yok GARANTİ BANKASI işte

Nasıl kayıt edemiyor ?

sanal markette MIN kayıt yaptırın uyarısı geliyor arıyorum migrosu garanti bankasını arayın diyor.G aranti müşteri hizmetleri bir hafta oldu 2 defa aardım hala MIN kayıt edmediler...

Migros sanalmarkete üye girişi yaptıktan sonra üyelik işlemleri menüsünde üyelik güncellemeye tıklayıp indirim kartı olarak moneyvisa numaranızı giriş yaptınızmı ?

bence garanti bankası değilde sanalmarketteki sorunlara migros bakması lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: awakado

Arkadaşlar kazandığımız money visa puanlarımı harcama sürem ne zaman sona eriyor. Mevcut broşür yayından kalkana kadar mı yoksa belli bir gün sayısı mı ? Mesela yarın yeni broşür çıkıyor. Benim ilk alışverişim 21 nisanda olmuştu. Bu moneyler uçmadan en son ne zaman kullanmalıyım ?

Ayrıca şunu da öğrenebilir miyiz ; nisan ayı kataloğundan aldığım moneyler ile mayısta çıkacak olan katalogtan aldığım ürünlerin moneyleri birleşir mi ?

7 Nisan-20 Nisan broşüründen kazanılan money puanlar Mayıs sonuna kadar, 21 Nisan-4 Mayıs broşüründen kazanılan puanlar ise
    Haziran sonuna kadar kullanılabiliyor. Yani broşürün son geçerlilik tarihini göz önünde tutarak genelde ertesi ay sonuna kadar kullanılabilir
    şeklinde bir uygulama var. Money puanların hepsi birleşir. Mağazalardaki kiosklarda herbir alışverişten kazanılan puanların dökümü görülebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kampanyacı -- 6 Mayıs 2011; 1:42:08 >

• sanal markette bu model saç kurutma bulamadım. sepete eklemesek faydalanamayız haliyle .....

yada varmı bi çözüm. bide bölgeye göre içerik değişiyo sanırım ben mersindeyim.
    quote:

KOZMETIK KAMPANYASI

Tek seferde yapılan 30 TL ve üzeri kozmetik ürünü alışverişinde Sinbo Saç Kurutma Makinesi hediye!

5-18 Mayıs 2011 tarihleri arasında Migros veya Sanal Market'ten Money Club Kart, Money Visa yada Money Club Kart özellikli kartlar ile yapacağınız 30 TL ve üzeri kozmetik ürünleri alışverislerinize Sinbo Saç Kurutma Makinesi (SHD2639-SHD2671) anında hediye edilecektir. Kampanyaya diş macunları, diş fırçaları, bebek şampuanları ve kozmetikleri, vücut şampuanları, güneş yağı, losyon ve kremleri, tüm deodorantlar ve parfümler, makyaj malzemeleri ve aksesuarları, saç bakım ve şekillendirici ürünleri ile saç boyaları, tüm tıraş ürünleri, tüm yüz, vücut, el bakım krem ve losyonları ile ilk yardım malzemeleri, sağlık takviyeleri ve prezervatif ürünleri dahildir. Tek seferde yapılacak 30 TL ve üzeri kozmetik alışverişlerinizde hediye Sinbo Saç Kurutma Makinesi (SHD2639-SHD2671) ürünün aynı alışverişte bulunması durumunda Sinbo Saç Kurutma Makinesi (SHD2639-SHD2671) ürünü bedelsiz olarak verilecektir. Sanal Market'ten alışverişler yapan müşterilerin içinde 30 TL kozmetik alışverişi bulunan sepetlerine hediye ürün eklemeleri gerekmektedir. Alışveriş sırasında teknik nedenlerden dolayı hediye ürün tutarı düşmediği takdirde, ürün tutarı 2 gün içinde kartınıza tanımlanacak ve ilk alışverişinize indirim olarak yansıtılacaktır.

• Bu katalog fos çıktı bana göre....
  • quote:

KOZMETIK KAMPANYASI

ekliyorum, teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: @rkadas

Bu katalog fos çıktı bana göre....

katılıyorum..

zaten herkes aynı şeyi söylüyor. money card ilk çıktığında herkese kart aldırdılar (şimdi yine faydalanan çoktur, birşey demiyorum) ama artık iyi olduğunu düşünmüyorum. sanki money kazanmak için gereksiz ürünleri aldırmaya çalışıyorlar gibime geliyor (tüketime özendirme)?
  • tuketime ozendirme yeni bir olay degil ki.

migros-advantage kart anlasmasinin bittigini soyledi kasiyer. dogru mudur?
  • @fusem, doğrudur. Ben de HSBC Advantage puanlarımı harcamak istediğimde aynı yanıtı aldım.
  • ben de harcayamadim. advantage ile finansbank in ortak posu olurdu lacivert-turuncu renkli, kaldirmislar. garantinin tek, akbank, ykb, isbank ortak posu var.

carrefour da advantage var miydi?
    yada advantage puan gecen baska market bilen?
  • ankamall 9.75 tl ye kettle var sinbo
    39a cay makinesi sinbo.
    40 kusur e king var o daha iyi.
    Küçük ev alevi alacaklar bir ugrasin
  • züccaciye' de %40 indirim varmış galiba 6 - 8 Mayıs arası..

teflon tava fiyatlarından haberi olan paylaşabilir mi?
  • Teflon olarak tefalde ne alakaysa yüzde 20 vardı indirim..bir iki modelinde 50 den 39 a mı ne düşmüştü.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.