Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.497
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu ay migrosdan 247 tl money kazandım ancak az önce mh aradım
    maximum 200 tl kazanabiliyormuşuz insert lerde yazıyor diyo az önce baktım ancak öyle bir acıklama yok
    sizinde böyle bişey başınıza geldimi konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: abizer

arkadaşlar bu ay migrosdan 247 tl money kazandım ancak az önce mh aradım
    maximum 200 tl kazanabiliyormuşuz insert lerde yazıyor diyo az önce baktım ancak öyle bir acıklama yok

maalesef bu durum money visa çıktığından beri böyle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

şu tıkla kazandan aldığımız erşan sosis' ten mağazada bulabilen var mı?

akşam balçova 5m aldım.
    bugün yedik süpermiş yani kaliteli sosis deye buna derim
  • quote:

kaç liralık harcamaya 247 money kazandınız.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

akşam balçova 5m aldım.

şu 5M' in nimetlerinden faydalanamıyorum, yanarım yanarım buna yanarım.

2M migroslarla kazınıyoruz, ürün arıyoruz....

• quote:

quote:

quote:

akşam balçova 5m aldım.

şu 5M' in nimetlerinden faydalanamıyorum, yanarım yanarım buna yanarım.

2M migroslarla kazınıyoruz, ürün arıyoruz....

bizimde 5m yeni açıldı daha 5.5 aylık
    hafta sonları acayip indirimleri oluyor, uğramadan geçemiyorum
    nimetleri sayılacak gibi değil, evde internete dizüstünden giriyorum yada 5800 dan, akşam hanım 5800 evde unutmuş faceden arkadaşın doğum gününü kutlayacaktık 5m migrosta 5 tane pc koymuşlar bir tanesi boştu oradan kutladık sonra sosileri aldık çıktık

• quote:

Orijinalden alıntı: mavisim_

hanımlar kulübü için turkcellden mesaj attım, kioska girmem için kod geldi fakat kioskta girdiğimde hatalı şifre diyor, bunun için ne yapmam lazım? illaki money visa kartımdaki telefon numaram turkcell mi olmalı? ama öyle olsaydı şart yazardı ve kod gelmezdi diye düşünüyorum, bilgi verebilir misiniz?

Bende de aynısı oldu,şifreyi hatalı şifre dedi,fıttırdım.Zamanım yoktu,55 TL alışveriş yaptım,Liptpn çayı 5 TL indirimle aldım.25 TL bayram şekeri harcamasına şifre verdi,yarın göndereceğim şifreyi,bakalım kaç Money çıkacak şansımıza.Şimdiye kadar şifre ile kazanılan Moneylerden hep 2 TL çıktı.Heralde o 50 Money,20 Money yalan,herkese mi hep 2 money çıkıyor.
  • Günaydın arkadaşlar,

dün migrosa gittim yine, hanımlar kulübü şifresinin yanlış olması şifre 8 rakamlı ya basarken ses çıktığı halde 7 rakam basmasındanmış, migros personeli gördü hatayı düzelttik hemen aldım tekrar, fakat kullanımını yapmadım dün acelem vardı. kaç adet kullanabiliyoruz acaba bu hanımlar kulübünden? her 50 tl ye 1 tane mi yoksa elimizde varsa 50 tl de birkaç tane mi bilen var mı? birde o çikolata mesaj geldiğinde kartın bağlı olduğu hattan mı illaki msj atmak lazım, ben başka hattan attım kontör gittiği halde "kaydınız alınamamıştır, lütfen daha sonra deneyiniz" dedi. Bu konudada bir bilgisi olan var mı?
  • Promosyon Adı : Gordugunuze Inanın - 197 Sanal
    Açıklama : 25-26 Ağustos tarihlerinde Money kart ile Sanal market Gördüğünüze İnanın kampanyasında 50TL alışverişe Izgara kofte 432gr veya Polonez sucuk 180gr 3 TL
  • polonez marka uzak dur
  • quote:

quote:

kaç liralık harcamaya 247 money kazandınız.....

1500 tl den fazla
  • quote:

Bildiğim kadarıyla insert (migroskop) başına 100 moneyvisa için 200 money kazanabiliyorsun
    Bu rakam aylık değil insert başınadır.

Bu arada hedef kampanyası sanırım buna dahil değil. Ordan kazanımınız varsa m.h. bu konuda sıkıştırabilirsiniz.
  • arkadaşlar az önce mh den maximum 200 tl money kazanabilirsiniz cart curt
    insertlerde yazdığını söylüyor ancak elimde migros insterleri var bunları
    thh şikayet etsem bişey olurmu bunları yaptığı tam olarak insaları keriz olarak görmek
    5 tane insert inceledim migrosun hiç birinde yazmıyor
  • quote:

Günaydın arkadaşlar,

dün migrosa gittim yine, hanımlar kulübü şifresinin yanlış olması şifre 8 rakamlı ya basarken ses çıktığı halde 7 rakam basmasındanmış, migros personeli gördü hatayı düzelttik hemen aldım tekrar, fakat kullanımını yapmadım dün acelem vardı. kaç adet kullanabiliyoruz acaba bu hanımlar kulübünden? her 50 tl ye 1 tane mi yoksa elimizde varsa 50 tl de birkaç tane mi bilen var mı? birde o çikolata mesaj geldiğinde kartın bağlı olduğu hattan mı illaki msj atmak lazım, ben başka hattan attım kontör gittiği halde "kaydınız alınamamıştır, lütfen daha sonra deneyiniz" dedi. Bu konudada bir bilgisi olan var mı?

Hocam,dün bende de aynı sorun olmuştu,yalnız benim şifre 5 haneliydi.Kiosk her girişimde hatalı şifre dedi. 444 10 44 ü aradım bugün,dediki müşteri hizmetleri,mağazadan bir personele söyle,müdüriyette size bilmem ne panelinden size form oluştursunlar,dün alamadığınız çek yüzünden alamadığınız 10 TL indirim Money Club Kartınıza 10 TL puan olarak yüklenecek dedi.Hemen Şişli Golden Plaza mağazayı aradım,anlattım kıza,ama kızın bilgisi yok,dedi sanırım şikayet formu olmalı,dedim o halde telefondan şikayet formumu dolduruverin,şikayet formu için oraya gelemem ayrıca dedim.Telefonda,Money kartımı ve money mobile hattımın numaralarını aldı,hanımlar kulübü fırsat şifresini vermek istemedim,neyse şikayet formunu onayladı.Dedi 2 gün içinde sizi ararlar ya puanınızı yüklerler 10 TL yada çeki verirler dedi.
    Bazı mağazalarda da kiosklarda hata verince müdüriyet şifreyi alıp çeki veriyormuş,bilginize.

Hanımlar kulübü indirim çekleri malum 50 TL alışverişte kullanılıyor,50 TL alışverişte Money Puan kullanılmıyacakmış,Calub kartlardaki moneylerle yapılan ödemelerde 50 TL den indirim düşülmüyormuş.Müşteri hizmetleri söyledi,ben de bu yüzden Money puanları başka zaman kullanacağım.

Ayrıca yazmama gerek yok şimdiden yazayım,27 Ağustosta, Elit Madlen Altın 500 gram, 19 TL yerine 3 TL'ye verilecekmiş her 50 TL alışverişte gördüğüne inan (G.İ) kampanyası dahilinde.Bence bayram öncesi iyi bir fırsat.

Bayram öncesi ekonomik çikolata almak isterseniz,zaten katalogdada yer alan Saray Nutmilk 1 kg çikolata var,fiyatı 7,45 TL,öneririm pahalı çikolata almak istemeyen misafire gelene gidene verecek olanlara.

Sizden bir ricam;25 TL bayram şekeri alışverişi kampanyası sonucu gönderdiğiniz çekiliş şifrelerine kaç Money Puan geldi,yazabilirmisiniz.Herkese hep 2 Money mi geliyor yokmu 10,20,50 money gelen,yoksa kandırmaca mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 26 Ağustos 2011; 2:11:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: NetAnket.Net

quote:

Günaydın arkadaşlar,

Hocam,dün bende de aynı sorun olmuştu,yalnız benim şifre 5 haneliydi.Kiosk her girişimde hatalı şifre dedi. 444 10 44 ü aradım bugün,dediki müşteri hizmetleri,mağazadan bir personele söyle,müdüriyette size bilmem ne panelinden size form oluştursunlar,dün alamadığınız çek yüzünden alamadığınız 10 TL indirim Money Club Kartınıza 10 TL puan olarak yüklenecek dedi.Hemen Şişli Golden Plaza mağazayı aradım,anlattım kıza,ama kızın bilgisi yok,dedi sanırım şikayet formu olmalı,dedim o halde telefondan şikayet formumu dolduruverin,şikayet formu için oraya gelemem ayrıca dedim.Telefonda,Money kartımı ve money mobile hattımın numaralarını aldı,hanımlar kulübü fırsat şifresini vermek istemedim,neyse şikayet formunu onayladı.Dedi 2 gün içinde sizi ararlar ya puanınızı yüklerler 10 TL yada çeki verirler dedi.
    Bazı mağazalarda da kiosklarda hata verince müdüriyet şifreyi alıp çeki veriyormuş,bilginize.

Hanımlar kulübü indirim çekleri malum 50 TL alışverişte kullanılıyor,50 TL alışverişte Money Puan kullanılmıyacakmış,Calub kartlardaki moneylerle yapılan ödemelerde 50 TL den indirim düşülmüyormuş.Müşteri hizmetleri söyledi,ben de bu yüzden Money puanları başka zaman kullanacağım.

Ayrıca yazmama gerek yok şimdiden yazayım,27 Ağustosta, Elit Madlen Altın 500 gram, 19 TL yerine 3 TL'ye verilecekmiş her 50 TL alışverişte gördüğüne inan (G.İ) kampanyası dahilinde.Bence bayram öncesi iyi bir fırsat.

Bayram öncesi ekonomik çikolata almak isterseniz,zaten katalogdada yer alan Saray Nutmilk 1 kg çikolata var,fiyatı 7,45 TL,öneririm pahalı çikolata almak istemeyen misafire gelene gidene verecek olanlara.

Sizden bir ricam;25 TL bayram şekeri alışverişi kampanyası sonucu gönderdiğiniz çekiliş şifrelerine kaç Money Puan geldi,yazabilirmisiniz.Herkese hep 2 Money mi geliyor yokmu 10,20,50 money gelen,yoksa kandırmaca mı?

5 haneli şifreyi girmeyecektiniz ki boşuna uğraşmışsınız. migros yazıp 2222 ye yollayın gelen 8 haneli şifrenin doğru olması gerekiyor

• Hanımlar kulübüne üye olduktan sonra Turkcellden 5 haneli şifre geldi,diyorki bu şifreyi 1 ay boyunca Hanımlar kulübü fırsatlarından yararlanmak için kullanabilirsiniz diyor.Ben de araştırdım,Migrosta çek kullanımı için gelen şifre nasıl elde ediliyor,nasıl bir şifredir farklı bişey mi diye,ne turkcell sitesinde ne de migros sitesinde bu konuda detay anlatım bulamadım.Sanki millet bu indirimden yararlanamasın der gibi bir işgüzarlık var.
  • quote:

Hanımlar kulübüne üye olduktan sonra Turkcellden 5 haneli şifre geldi,diyorki bu şifreyi 1 ay boyunca Hanımlar kulübü fırsatlarından yararlanmak için kullanabilirsiniz diyor.Ben de araştırdım,Migrosta çek kullanımı için gelen şifre nasıl elde ediliyor,nasıl bir şifredir farklı bişey mi diye,ne turkcell sitesinde ne de migros sitesinde bu konuda detay anlatım bulamadım.Sanki millet bu indirimden yararlanamasın der gibi bir işgüzarlık var.

MIGROS indirimi yazıyor ama şifre olayını pek bir yerde göremiyorsun
    Forumdan bir arkadaş m.h. sormuş onlarda MIGROS yazıp 2222 mesaj göndermesini söylemişler sanırım herkesin bu şekilde haberi oldu

önce HANIM > 2222
    sonra MIGROS > 2222

25 tl şeker kampanyasında banada 2 tl çıktı
    çok az kişiye daha yukarısı çıkmıştır diye düşünüyorum genelde bu tip kampanyalarda 2 üzerini pek görmedim

• quote:

Hanımlar kulübüne üye olduktan sonra Turkcellden 5 haneli şifre geldi,diyorki bu şifreyi 1 ay boyunca Hanımlar kulübü fırsatlarından yararlanmak için kullanabilirsiniz diyor.Ben de araştırdım,Migrosta çek kullanımı için gelen şifre nasıl elde ediliyor,nasıl bir şifredir farklı bişey mi diye,ne turkcell sitesinde ne de migros sitesinde bu konuda detay anlatım bulamadım.Sanki millet bu indirimden yararlanamasın der gibi bir işgüzarlık var.

uzaklarda aramanıza gerek yok. Forumda konusu var.
  • Beyler turkcell data hatlarında işe yaramıyor, hanımlar klübü üyesi olunmuyor aklınızda olsun
  • Bu twitter üzerinden güya 5 tl yükleyeceklerdi takipçilere o da yalan oldu galiba
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.