Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.517
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bamboochaa

quote:

Orijinalden alıntı: wm1tr

"hedef"ten yatan migros payını çatır çutur yedik, şimdi sıra garantini payında sürekli kontrol edecem valla...
    bu arada GDİler güzelmiş. ben beğendim.

soruluyor: GDİ: gördüğünüze duyduğunuza inanın

yaw şunu deniyen olmadı mı daha, money mobile den kazandıgımız 75 TL var ya, şimdi GDİ de çıktı, mesela 80 TL lik alışveriş yapsak içinede GDİ ürününü eklesek, onun indirimi düşer mi ki? (Ben şunu yapmıştım bi ara, tıkla kazandan aldıgım indirim ile (molfix, %100 indirim, 22,95 TL) 30 TL ye yakın alışverişi birleştirerek GDI yapmıştım)

hepimiz migroscuyuz, hepimiz mezarcıyız...

bu GDİ' ler migrosta başlamadı ki henüz. nereden duydunuz ne olduğunu?

• quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

quote:

quote:

"hedef"ten yatan migros payını çatır çutur yedik, şimdi sıra garantini payında sürekli kontrol edecem valla...

yaw şunu deniyen olmadı mı daha, money mobile den kazandıgımız 75 TL var ya, şimdi GDİ de çıktı, mesela 80 TL lik alışveriş yapsak içinede GDİ ürününü eklesek, onun indirimi düşer mi ki? (Ben şunu yapmıştım bi ara, tıkla kazandan aldıgım indirim ile (molfix, %100 indirim, 22,95 TL) 30 TL ye yakın alışverişi birleştirerek GDI yapmıştım)

dostum yarın başlıyor, 19-20 sinde ariel 3 kg deterjan veya cafe kahve makinesi 5 TL, ayın 25 ine kadar var, ama diğer günleri unuttum

• Arkadaşlarhttp://www.facebook.com/MoneyClubKart?sk=app_109214195842963 sayfasından sadece bir soru cevaplamanız durumunda hediye kazanıyorsunuz. Bu sayfada böyle fırsatlar çıkmaya başladı sürekli :) Siz de faydalanın diye haber vermek istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arrogancee

Arkadaşlarhttp://www.facebook.com/MoneyClubKart?sk=app_109214195842963 sayfasından sadece bir soru cevaplamanız durumunda hediye kazanıyorsunuz. Bu sayfada böyle fırsatlar çıkmaya başladı sürekli :) Siz de faydalanın diye haber vermek istedim.

sağol hocam ben de sarelle kazandım 8 eylülde alabilecekmişim
  • Bende 1,2 kilo şenpiliç poşetli tavuk kazandım
  • Sarelle Kakaolu Fındık Ezmesi 350 gr. ve 1.2 Kg.'a kadar Şenpiliç Poşet Tavuk kazandım
    2 kutu temizlik seti ve 75 TL Turkcell'in üzerine iyi geldi
  • bir önceki sayfada kalmış GDİ ilanları.

buyrun:
    19-20 ağustosta ariel 3kg veya kahve makinası 5 tl
    21-22 ağustosta 12*330 cola 5 tl
    23-24 ağustosta da sezon baldo pirinç 2,5 kg veya lipton 1 kg demlik poşet 5 tl

bilmeyenler için migrosta money kartınız ile 50 lira ve üzerinde alışveriş yaparsanız yukardaki kampanyalar geçerli oluyor. 19 ağustosta (yarın) mesela 100 liralık alışveriş yaptınız artı 10 liraya isterseniz 2 tane ariel alıyorsunuz ya da isterseniz 2 tane kahve makinası veya isterseniz 1 ariel 1 kahve makinesi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

quote:

quote:

dostum yarın başlıyor, 19-20 sinde ariel 3 kg deterjan veya cafe kahve makinesi 5 TL, ayın 25 ine kadar var, ama diğer günleri unuttum

şu kahve makinasının linki var mı?

• quote:

bir önceki sayfada kalmış GDİ ilanları.

buyrun:

bilmeyenler için migrosta money kartınız ile 50 lira ve üzerinde alışveriş yaparsanız yukardaki kampanyalar geçerli oluyor. 19 ağustosta (yarın) mesela 100 liralık alışveriş yaptınız artı 10 liraya isterseniz 2 tane ariel alıyorsunuz ya da isterseniz 2 tane kahve makinası veya isterseniz 1 ariel 1 kahve makinesi.

Hangi kahve makinası acaba bilginiz var mı bu konuda?
  • quote:

bir önceki sayfada kalmış GDİ ilanları.

buyrun:

teşekkürler bilgi için

ilk mesaja ekleyeceğim ama bu ürünler tansaş için değil mi? yoksa tansaş ve migros için aynı ürünler mi oluyordu?

• Diğer konuyu kapatmışlar buradan bilgi vereyim.

Mersin'de Temizlik Dünyam Avantaj Paketini alacak arkadaşlar (tıkla kazan kampanyasındaki) Yenişehir-MM Migros(Eski tansaş)'dan alabilirler.
    Ellerinde 3 adet mevcut.
  • Eryaman 5M Migros'a yaklaşık 2 saat önce gittim, hiç temizlik paketi yoktu.
  • az önce bahçelievler basın sitesi migrostan seti aldım. yaklaşık 5 tane daha vardı. selamlar.
  • 75 TL'lik Turkcell indirimi var kartta. Bunun dışında temizlik setide var. Temizlik setini alırsam %99 indirim ile 10 kuruş ödemem gerekiyormuş galiba. Bu durumda 75 TL indirim silinebilir mi ? Riske girmeyelim durduk yerde.
  • Bende bugün MM Migrostan aldım ürünü...Raflarda yoktu, mağaza görevlisine sordum...Bugün geldi, daha raflara dizmedik...Beklerseniz getirelim dediler...Bekledim...
  • Migros MH'ni aradım Temizlik Dünyam Avantaj Paketi ve 75 TL Turkcell kampanyasının bulunduğu kart ile TDA Paketini alırsam 75 TL harcanır mı diye sordum. 75 TL ilk alışverişinizden otomatik olarak düşeceği için önce alışverişiniz yapıp sonra kampanyalı ürününüzü alın dedi.

Dikkatli olun boşa gitmesin indiriminiz. Ayrıca Mersinde alacak arkadaşlar Forum MMM Migros ve Viranşehir(Limonluk) MM Migros'da stok mevcut.
  • Bugün Balıkesir migrostan %75 indirimle Temizlik dünyam paketini aldım. Yaklaşık 2,5 TL.
    Raflarda yoktu, yerde kutunun içinde duruyordu. Kutudan sonuncuyu aldım, başkada göremedim. Belki depoda vardır.
    Benim için kârlı bir alışveriş oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xFeeL

Migros MH'ni aradım Temizlik Dünyam Avantaj Paketi ve 75 TL Turkcell kampanyasının bulunduğu kart ile TDA Paketini alırsam 75 TL harcanır mı diye sordum. 75 TL ilk alışverişinizden otomatik olarak düşeceği için önce alışverişiniz yapıp sonra kampanyalı ürününüzü alın dedi.

Dikkatli olun boşa gitmesin indiriminiz. Ayrıca Mersinde alacak arkadaşlar Forum MMM Migros ve Viranşehir(Limonluk) MM Migros'da stok mevcut.

Temizlik Dünyam Avantaj Paketi sanalda varmı varsa linkini verebilirmisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: abizer

quote:

Orijinalden alıntı: xFeeL

Migros MH'ni aradım Temizlik Dünyam Avantaj Paketi ve 75 TL Turkcell kampanyasının bulunduğu kart ile TDA Paketini alırsam 75 TL harcanır mı diye sordum. 75 TL ilk alışverişinizden otomatik olarak düşeceği için önce alışverişiniz yapıp sonra kampanyalı ürününüzü alın dedi.

Temizlik Dünyam Avantaj Paketi sanalda varmı varsa linkini verebilirmisin

http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/showProductDetail.do?psi=21271290&shopCategoryId=9944&isSearchResult=true

• 75 tl turkcell indirimi ile GDİ den yararlanabilirmiyiz.?
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.