Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (439. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
931
Favori
6.206.039
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vincentvega

Sanalmarket'te GDİ olarak sadece Selin kolonya var. Valonia çikolata seçilemiyor .

Çikolata yarın için geçerli
  • quote:

Orijinalden alıntı: srkncal

quote:

Orijinalden alıntı: vincentvega

Sanalmarket'te GDİ olarak sadece Selin kolonya var. Valonia çikolata seçilemiyor .

Çikolata yarın için geçerli

Şimdi gördüm .
  • Gecen yilki bayramda Elit altin renkli ve kahve renkli 2 ayri ürün sunmuşlardi GDI kampanyasinda diye biliyorum,ben altın renkli kutudan almistim 2 kutu 100 lirayi gecip.
    Geçen yil aldigim çikolata markalari konusunda kalite yorumumu paylaşmamin sanirim faydasi olacak.
    Gecen yilki bayramda Elit,Kent,Saray,Torku markalarindan almistim.Saray marka ve Torku marka cikolatalari yiyemedim,hiç begenmedim.Dikkatinize.
    Ben genellikle Kent Golds alirim bol bol,gelen misafire sunmasi kolay,hem kendim de bayram harici bile alir yerim.Birde kapiya gelecek cocuklar icin Kent Elegan Kent Fullmilk şekerleri var,375 gr. 5.15 lira,hafta sonu 4.85 di fiyati oneririm.Zaten piyasadi marketlerde 4.90 dan düşük degil poseti.Ben aslinda sekere karsiyim,sagliga faydasi yok zarari cok,ne sen ye,ne cocuguna yedir ne baskasinin cocuguna yedir,elini surme,evine sokma,parani harcama,kalitelisinden çikolata al az al kaliteli al.
    Birde migroskopta var,kutu 400 gr. tadelle var,icinde ufak ufak tadelle cikolatalar var,öneririm onu da.Kent dolce cikolatayi ve kent caramela yida oneririm gorsellik iyi olsun derseniz.
    Buraya dikkat;paraniz bolsa,para önemli degil diyorsaniz Lovells Pralin 280 gr. 16.90 tl var migroskopta da var,ondan alin.
    Hayirli bayramlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GDi de şimdi gördüm pelit çikolara var " PELİT VALONIA MADLEN ÇİKOLATA 430 GR. " 50tl alışverişe 3tlye alıyorsun

bu aralar migrosta iyiyim. Geçende promoskop 30tl çeki 1tlye verdi. kargo dahil 4,50tlye 30tl lik çek aldım. 100tane varmış stokta ancak 2 tane albildim 60tl lik çeki 9tlye aldım.ç

aslında acele etmeseydim avantajix.com üzerinden referanslı üyelikle alışveriş yapsaydım 9tl para iadesi alacaktım beleşe gelecekti çekler :)

neyse gelen çekler ile fotoğraf çekilip promoskop facebook sayfasına mesaj atınca 24 ağuston son kat. tarihi. foto gönderenlere 31 ağustosta hediye verilecekmiş ama ne olduğu belli değil.

şimdi 150tl sepet yaptım 10tl kuponnowdan kullancam. 100tl alışverişe 10tlde bana özel kampanyadan düşecek. 300tl finansbank kampanyası tamamlandığı için 75tl puan gelecek.

300tl hedef tutturulduğu içinde 18tl money yüklenecek :) ofis ile evin erzağk alışverişini birleştirince migros bayağı avantajlı oluyor :)
  • Money Club Pro Kart'ın diğer kartlardan artı bir özelliği var mı ?
    Kazanmamakta ödül olarak içinde 50 tl (money) yüklü olarak 5000 puana verilecekmiş.
    https://www.kazanmakmak.com.tr/Urunler
  • quote:

Orijinalden alıntı: 6582

Money Club Pro Kart'ın diğer kartlardan artı bir özelliği var mı ?
    Kazanmamakta ödül olarak içinde 50 tl (money) yüklü olarak 5000 puana verilecekmiş.

iyide bende 1473 puan var nasıl puan toplanıyorki
  • quote:

Orijinalden alıntı: boxor

quote:

Orijinalden alıntı: 6582

Money Club Pro Kart'ın diğer kartlardan artı bir özelliği var mı ?

iyide bende 1473 puan var nasıl puan toplanıyorki

https://www.kazanmakmak.com.tr/Kazanmakmak-Puan-Harcama
  • Facebook like kampanyasına katılınca "size özel kampanyalar"da görünüyor mu? 3 gün önce davet etmiştim, halen görünmüyor.
  • quote:

GDi de şimdi gördüm pelit çikolara var " PELİT VALONIA MADLEN ÇİKOLATA 430 GR. " 50tl alışverişe 3tlye alıyorsun

bu aralar migrosta iyiyim. Geçende promoskop 30tl çeki 1tlye verdi. kargo dahil 4,50tlye 30tl lik çek aldım. 100tane varmış stokta ancak 2 tane albildim 60tl lik çeki 9tlye aldım.ç

aslında acele etmeseydim avantajix.com üzerinden referanslı üyelikle alışveriş yapsaydım 9tl para iadesi alacaktım beleşe gelecekti çekler :)

neyse gelen çekler ile fotoğraf çekilip promoskop facebook sayfasına mesaj atınca 24 ağuston son kat. tarihi. foto gönderenlere 31 ağustosta hediye verilecekmiş ama ne olduğu belli değil.

şimdi 150tl sepet yaptım 10tl kuponnowdan kullancam. 100tl alışverişe 10tlde bana özel kampanyadan düşecek. 300tl finansbank kampanyası tamamlandığı için 75tl puan gelecek.

300tl hedef tutturulduğu içinde 18tl money yüklenecek :) ofis ile evin erzağk alışverişini birleştirince migros bayağı avantajlı oluyor :)

ya bu promoskop olayına herkes saçma diyordu.

gerçek mi çıktı :)
  • Migros sanal marketten 2 gün önce 3d ödemeli alışveriş yaptım.22 tl maxipuan vardı onu da ekledim ödemeyi onayladığımda ekranda hata yazısı çıktı.Ödemeyi tekrarladığımda maxipuanlarımın silindiğini gördüm.Mesaj attım durumla ilgili geri dönüş olmadı.Hay ben böyle işe...
  • Mübarek günde herkese vermiş olduğum rahatsızlıktan dolayı özur dılerım..Tüm DH ailesinin mubarek Ramazan bayramını can-ı gönulden kutlarım şimdiden..Eyvallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

quote:

GDi de şimdi gördüm pelit çikolara var " PELİT VALONIA MADLEN ÇİKOLATA 430 GR. " 50tl alışverişe 3tlye alıyorsun

Ewt bende 1 tane kapabildim:) bugün kargo geldi ama evde yoktuk yarın kavuşcam inşallah kuponlarıma:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavisim_

quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

quote:

Ewt bende 1 tane kapabildim:) bugün kargo geldi ama evde yoktuk yarın kavuşcam inşallah kuponlarıma:)

100 adet olması saçmaymış. İnanmamıştım ama o gün 12.30 da girdiğimde sayfa bile açılmıyordu 5 dk olmadan fırsat tükenmişti. 100 adet stoğu yazsalardı da bizde ona göre uğraşsaydık.
  • Haftasonu bardak ve demlik poşet çaylarda her 10 TL için 2 TL indirim var. Ahşap temizleyicilerde de 2.si %50 indirimli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hurshit

Haftasonu bardak ve demlik poşet çaylarda her 10 TL için 2 TL indirim var. Ahşap temizleyicilerde de 2.si %50 indirimli.

17/08/2012- 20/08/2012 10 TL'LİK PEÇETE ALIŞVERİŞİNE 3 TL İNDİRİM
    17/08/2012-20/08/2012 MATKOV HAŞERE ÜRÜNLERİ %50 İNDİRİM
    17/08/2012-20/08/2012 AHŞAP TEMİZLEYİCİLER 2.'Sİ %50 İNDİRİMLİ(PL ÜRÜNLERİ HARİÇTİR)
    17/08/2012-20/08/2012 CAM TEMİZLEYİCİLERİ 2.'Sİ %50 İNDİRİMLİ(PL ÜRÜNLERİ HARİÇTİR)

17/08/2012-20/08/2012 TÜM BABETLERDE %30 İNDİRİM
    17/08/2012-20/08/2012 TOUCH ME MARKALI ÇAMAŞIR KURUTMALIK VE ÜTÜ MASALARINDA
    %40 İNDİRİM
    18/08/2012-22/08/2012 TÜM BİTKİ-MEYVE-YEŞİL-FORM ÇAYLARDA 3 AL 2 ÖDE
    18/08/2012-22/08/2012 10 TL'LİK BARDAK VE DEMLİK SİYAH POŞET ÇAY ALIMINA 2 TL İNDİRİM

Bir de bitki ve form çaylarında 3 al 2 öde var diye biliyorum
    http://www.facebook.com/notes/ankamall/bu-hafta-5m-migrosda-money-club-kart-veya-money-visa-kart-kampanyalar%C4%B1/10151132184114016
  • hedefini tuturda 19 temmuz-19 ağustos yazıyordu bu gün dahilmi 10 lira kalmış hedefe.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: waffenss

hedefini tuturda 19 temmuz-19 ağustos yazıyordu bu gün dahilmi 10 lira kalmış hedefe.....

EVET

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Balkovan marka ballarda haftasonuna özel Money Visa'ya %40 indirim var ve extra %25 indirimle birleşiyor.
    19.90 tl lik 800 gr lık bal bu iki indirimle 8.95 tl ye geliyor. fiyat uygun gibi.
    Bir de biraz araştırdım. Balkovan balbalparmak firmasının bir diğer markasıymış, yani çok iyi bir bal olmasa da kötünü iyisi denilebilir.
  • Money visa ile indirimli 3 adet bal alınabiliyor.3 adet aldım bende.Geçen sene de kampanya ile 10 lira civarı almıştım, herhangi bir olumsuzluk yaşamadım.
  • Migros Sanal marketten alışveriş yapan forumdaşların dikkatine:

Sanal markette sepet oluşturduktan sonra siparişi bitir tıklanınca indirimler görünüyor. Buraya kadar her şey normal.
    Ama daha teslimat bilgilerini seçip siparişi tamamlamadan önceki sepet sayfasına dönüş yapılırsa sanki indirimler kullanılmış gibi kabul ediliyor ve
    sepetteki değişiklikten sonra siparişi bitir dediğinizde indirimleri uygulamıyor. Önceki sistemde böyle saçmalıklar olmuyordu.
    Mesela bana mesajla gelen 150 TL üzeri 10 TL indirim ve Money Visa ile ödemede şeker-çikolata % 20 indiriminde bu durum gerçekleşti ve indirimler kayboldu.
    Son ekranda indirimler görünmedi ve siparişimi teslim aldığımda da bu indirimlerin sayfa geri gidişi nedeniyle kaybolduğunu farkettim.
    Müşteri hizmetlerini arayarak durumu anlatınca puan yüklemesini manuel olarak yaptılar.

Fişlerinize bakarak indirimlerinizi kontrol etmenizi öneririm.

Bu arada tüm forumdaşların Ramazan Bayramını kutluyorum.
  • 
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.