Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (409. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.466
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 407408409410411
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

SEPET TOPLAMI 50TL Yİ AŞACAK ZATEN İNDİRİM KISMINDA GÖZÜKÜR
  • pınar kampanyası x-10 haziran tarihleri arasında diyordu. 9 unda alışveriş yapmayı beceremedil 10 unda yapsak kampanyaya dahil midir ?
  • 2-3 soru sormak istiyorum.

1- Migros'da hediye kartları gibi kartlar var mıdır? (50 TL, 100 TL yükleyeceğiz veya yüklü satılacak şekilde.) (Bildiğim kadarıyla var.)
    2- Bu kartlarda mesela 100 TL'lik karta sahibiz, 60 TL'lik alışveriş yaparsak geri kalan 40 TL ne olur?
    3- En düşük kart miktarı nedir? Biz belirliyorsak 2x50 TL almak istesem 50 TL ayrı 50 TL ayrı mı öderim yoksa tek kasa işlemiyle 2 kartıda alabilir miyim?
    4- 50 TL'lik kart alsam bu alışverişten sayılıp GDI alamaz mıyım? Sonra o 50 TL kartı harcarken yine GDI'den faydalanamaz mıyım?
    5- Bu kartlar birleştirilerek kullanılabiliyor mu? Ürün grubu kısıtlaması var mı? Elektronik, alkol, sigara vs. gibi.

Bütün her şey 1. soruya bağlı. 4. soruda abartmış olabilirim.
    Banka kampanyasına dahil olacağımda. 3x100 TL harcamayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 10 Haziran 2012; 1:41:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

2-3 soru sormak istiyorum.

1- Migros'da hediye kartları gibi kartlar var mıdır? (50 TL, 100 TL yükleyeceğiz veya yüklü satılacak şekilde.) (Bildiğim kadarıyla var.)
    2- Bu kartlarda mesela 100 TL'lik karta sahibiz, 60 TL'lik alışveriş yaparsak geri kalan 40 TL ne olur?
    3- En düşük kart miktarı nedir? Biz belirliyorsak 2x50 TL almak istesem 50 TL ayrı 50 TL ayrı mı öderim yoksa tek kasa işlemiyle 2 kartıda alabilir miyim?
    4- 50 TL'lik kart alsam bu alışverişten sayılıp GDI alamaz mıyım? Sonra o 50 TL kartı harcarken yine GDI'den faydalanamaz mıyım?
    5- Bu kartlar birleştirilerek kullanılabiliyor mu? Ürün grubu kısıtlaması var mı? Elektronik, alkol, sigara vs. gibi.

Bütün her şey 1. soruya bağlı. 4. soruda abartmış olabilirim.
    Banka kampanyasına dahil olacağımda. 3x100 TL harcamayı düşünüyorum.

1- var
    2- kalan bakiye kartta kalıyor
    3- en düşük 5 tl en yüksek 500. tek işlemde 2 kart olma ihtimali zayıf ama neden olmasın.
    4- 1 taşla 2 kuş :) Malesef sadece kartı kullanırken (harcarken) alabilirsin
    5- Kartları birleştirirsin (ödeme yaparken ayrı ayrı verirsin)

ek

http://www.migros.com.tr/Content.aspx?IcerikID=334

• quote:

Orijinalden alıntı: Kampanya Haber

Bu arada,Migrostan geçenlerde Bursa Liman Çiftliği ÇOBANKAYA adında markalı bir yoğurt aldım harikaydı,marketlerden aldığım yoğurtların en iyisiydi.Diğer markalı " katkısız doğal " yalanlarıyla satılan yoğurtların aksine gerçekten köy yoğurdu gibiydi tavsiye ederim.Yalnız her migros mağazasında bulunmayabilir.

arkadaş mesajı aralık 2011 de yazmış.

bugün bu yoğurt 7.5 liradan 5 liraya inmişti. genelde yoğurtlar 5-5.5 civarı demek ki bir fark olmalı diye düşündüm bende alıp deneyim dedim
    sonuç: muhteşem.
    inek yoğurdu olduğuna inanamadım çünkü bariz manda yoğurdu zannettim o derece yağı ve lezzeti yerindeydi. bulanlar mutlaka alsınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioux

quote:

Orijinalden alıntı: Kampanya Haber

Bu arada,Migrostan geçenlerde Bursa Liman Çiftliği ÇOBANKAYA adında markalı bir yoğurt aldım harikaydı,marketlerden aldığım yoğurtların en iyisiydi.Diğer markalı " katkısız doğal " yalanlarıyla satılan yoğurtların aksine gerçekten köy yoğurdu gibiydi tavsiye ederim.Yalnız her migros mağazasında bulunmayabilir.

arkadaş mesajı aralık 2011 de yazmış.

bugün bu yoğurt 7.5 liradan 5 liraya inmişti. genelde yoğurtlar 5-5.5 civarı demek ki bir fark olmalı diye düşündüm bende alıp deneyim dedim
    sonuç: muhteşem.
    inek yoğurdu olduğuna inanamadım çünkü bariz manda yoğurdu zannettim o derece yağı ve lezzeti yerindeydi. bulanlar mutlaka alsınlar.

Lezzetini bilmiyorum denemedim ama fiyatı aşırı pahalı.
    Yani sürekli alınacak bir ürün değil.
    Genelde 2250 gr yoğurtlar 5 lira civarı satılıyor bunun 1 kilosu indirimsiz 6-6,5 civarı.
    Ama denemek için veya çocuklar için alınabilir.

• quote:

Tek karta birden fazla yükleme yapılabiliyormuş. 3 gün boyunca karta 100'er TL yükleteceğim.

Kampanya koşullarını sağlayanlar acil değerlendirmeli.

http://www.bonus.com.tr/pages/kampanyalar-bonus-kampanyalar.aspx?campaignId=1511&title=bonustan+babalar+gunune+ozel+aninda+40+tl+bonus!&b=
    http://www.bonus.com.tr/pages/kampanyalar-bonus-kampanyalar.aspx?campaignId=1514&title=bonusa+ozel+egeden+akdenize+tum+sahillerde+market+alisverislerine+40+tl+bonus!&b=

300 TL'ye 80 TL bonus.

istanbul - mecidiyeköy - trump towers altındaki MİGROS ta da %10 indirim var. girişteki tabeleda yazıyordu ( TÜM KAMPNAYALARDAN FARKLI, mağazaya özel )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bukalemun -- 10 Haziran 2012; 10:25:14 >

• quote:

Tek karta birden fazla yükleme yapılabiliyormuş. 3 gün boyunca karta 100'er TL yükleteceğim.

http://www.bonus.com.tr/pages/kampanyalar-bonus-kampanyalar.aspx?campaignId=1511&title=bonustan+babalar+gunune+ozel+aninda+40+tl+bonus!&b=
    http://www.bonus.com.tr/pages/kampanyalar-bonus-kampanyalar.aspx?campaignId=1514&title=bonusa+ozel+egeden+akdenize+tum+sahillerde+market+alisverislerine+40+tl+bonus!&b=

300 TL'ye 80 TL bonus.

sizce 3 tane 100 tl lik alışverişi hem babalar günü kampanyasında hem de market alışverişi kampanyasında işleme alır mı ? bana olmaz gibi geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alışveriştutkunu -- 10 Haziran 2012; 12:12:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: alışveriştutkunu

quote:

300 TL'ye 80 TL bonus.

sizce 3 tane 100 tl lik alışverişi hem babalar günü kampanyasında hem de market alışverişi kampanyasında işleme alır mı ? bana olmaz gibi geliyor.

DÜN 21:00 - 02:00 ARASI %10 İNDİRİM DE GÖZTEPE OPTİMUM'DA VARDI. MONEY VİSA İLE 22:00 CİVARI İLK 100 TL'Yİ YAPTIM. AMA %10 DÜŞMEDİ İTİRAZ ETTİM VE SONUCU BEKLİYORUM. 01:00 CİVARI İKİNCİ 100 TL'Yİ YAPTIM. BU SEFER %10 DÜŞTÜ. SON 100 TL'Yİ DE HEDİYEM KARTA YÜKLEYECEĞİM. 40 TL YATAN BONUSU DA HARCADIM. %25 TEMİZLİK KAĞIDI İNDİRİM + 3 AL 2 ÖDE + 2 ADET NESTLE CHOKELLA + %10 İNDİRİM + %3 KOÇ AİLEM İNDİRİMİ İLE 160 TL OLAN İKİNCİ ALIŞVERİŞ 102 TL'YE GELDİ. EK OLARAK BONUS BABALAR GÜNÜ KAMPANYASINIDA EKLEYİNCE GAYET BAŞARILI OLARAK DEĞERLENDİRİYORUM. NOT : %10 İNDİRİMLER İSTANBUL SHOPPING FEST İÇİN MAĞAZAYA ÖZELDİR.

• Babalar Günü kampanyası için şu şart var.

Kampanyadan faydalanmak için işlemler Garanti Bankası POS'undan geçmelidir.

Migros' larda Ortak Pos cihazı var. Kısacası ortak pos tan yapılan işlemler Garanti Pos olarak sayılır mı düşünmek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakuperd

quote:

Orijinalden alıntı: alışveriştutkunu

quote:

300 TL'ye 80 TL bonus.

DÜN 21:00 - 02:00 ARASI %10 İNDİRİM DE GÖZTEPE OPTİMUM'DA VARDI. MONEY VİSA İLE 22:00 CİVARI İLK 100 TL'Yİ YAPTIM. AMA %10 DÜŞMEDİ İTİRAZ ETTİM VE SONUCU BEKLİYORUM. 01:00 CİVARI İKİNCİ 100 TL'Yİ YAPTIM. BU SEFER %10 DÜŞTÜ. SON 100 TL'Yİ DE HEDİYEM KARTA YÜKLEYECEĞİM. 40 TL YATAN BONUSU DA HARCADIM. %25 TEMİZLİK KAĞIDI İNDİRİM + 3 AL 2 ÖDE + 2 ADET NESTLE CHOKELLA + %10 İNDİRİM + %3 KOÇ AİLEM İNDİRİMİ İLE 160 TL OLAN İKİNCİ ALIŞVERİŞ 102 TL'YE GELDİ. EK OLARAK BONUS BABALAR GÜNÜ KAMPANYASINIDA EKLEYİNCE GAYET BAŞARILI OLARAK DEĞERLENDİRİYORUM. NOT : %10 İNDİRİMLER İSTANBUL SHOPPING FEST İÇİN MAĞAZAYA ÖZELDİR.

hey maşaallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

Babalar Günü kampanyası için şu şart var.

Migros' larda Ortak Pos cihazı var. Kısacası ortak pos tan yapılan işlemler Garanti Pos olarak sayılır mı düşünmek lazım.

Ortak POS birden fazla bankanın POS uygulamalarının tek bir POS cihazı üzerinde çalışmasını sağlayan POS çözümüdür.
    Ortak POS, üzerinde uygulaması bulunan bankaların kartlarını otomatik olarak tanıyıp, işlemi kartın ait olduğu banka menüsü üzerinden gerçekleştirir.
    Ortak POS içinde yer almayan bankaların kartları geldiğinde, kartın hangi banka POS'u üzerinden geçeceğini işyeri kendisi belirleyebilir.

http://www.garantipos.com.tr/pos_ortakPOS.aspx

migros garanti ile çalışmakta o nedenle problem olmaz.
    hatta isterseniz, 1 tl lik bir ürünü alıp , çıkan sliple garanti olduğunu doğrulaya bilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: 6582

quote:

Ortak POS birden fazla bankanın POS uygulamalarının tek bir POS cihazı üzerinde çalışmasını sağlayan POS çözümüdür.
    Ortak POS, üzerinde uygulaması bulunan bankaların kartlarını otomatik olarak tanıyıp, işlemi kartın ait olduğu banka menüsü üzerinden gerçekleştirir.
    Ortak POS içinde yer almayan bankaların kartları geldiğinde, kartın hangi banka POS'u üzerinden geçeceğini işyeri kendisi belirleyebilir.

http://www.garantipos.com.tr/pos_ortakPOS.aspx

migros garanti ile çalışmakta o nedenle problem olmaz.
    hatta isterseniz, 1 tl lik bir ürünü alıp , çıkan sliple garanti olduğunu doğrulaya bilirsiniz.

migrosta HİÇ BİR ZAMAN sorun çıkmaz. teb - garanti - ykb bir çok banka kartı ile ben ürün alıyorum - kampanya katılıyorum.

zaten MONEY VİSA destekleyen en büyÜk market ( carreforsa axess DEN SONRA )

• quote:

Benzin istasyonu + bim + dia + migros + carrefour + kipa HİÇ FARKETMEZ her zaman kampanya ya dahil olursunuz
  • arkadaşlar Ariel 5kg Toz Deterjan Alana, Ariel Pro 1lt. HEDİYE! ekliyorum bir türlü sanal markette indirimi düşmüyor 2 saattir kafayı yedim ne yaptıysam düşmedi neden olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: rudolfo3639

arkadaşlar Ariel 5kg Toz Deterjan Alana, Ariel Pro 1lt. HEDİYE! ekliyorum bir türlü sanal markette indirimi düşmüyor 2 saattir kafayı yedim ne yaptıysam düşmedi neden olabilir

İki ürünüde sepete ekleyip deneyin 8,15 dip indirim olarak düşüyor.
    Üyeliğinizde moneyclub yada moneyvisa tanımlı değilmi ?
  • 2 soru soracaktım
    1 Migros tan aldığım bir kitabı iade etmek istiyorum kitap iadesi alırlarmı.
    2 İade ediceğim ürünü aynı mağazardan değil başka bir mağazadan iade edebilirmiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: manyax

quote:

arkadaşlar Ariel 5kg Toz Deterjan Alana, Ariel Pro 1lt. HEDİYE! ekliyorum bir türlü sanal markette indirimi düşmüyor 2 saattir kafayı yedim ne yaptıysam düşmedi neden olabilir

moneyclub tanımlı bi ara düştü bişeyler daha ekledim ondansonra hiç düşmedi hatta 50tl üstü 5tlye gelen çükülatadan ekledim o da düşmüyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: manyax

quote:

moneyclub tanımlı bi ara düştü bişeyler daha ekledim ondansonra hiç düşmedi hatta 50tl üstü 5tlye gelen çükülatadan ekledim o da düşmüyor

şimdi tekrar denedim 2 indirimde düşüyor

kangurumdan mı deniyorsunuz yeni siteden mi ?

• 
Sayfa: önceki 407408409410411
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.