Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.461
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Eryaman Göksupark migrosun önünde money mobile standı var, arkadaş benim hattımı Turkcell'e taşımam karşılığında 75 tl money club kartıma alışveriş çeki yatırılacağını söyledi. Tekel ve sigara hariç herşeyde harcıyabilirmişim ama direk harcanacakmış 75 tl. Açılan Turkcell hatlada money club kart numaranı mesajla gönderiyorsun, onaylanınca paran yatıyor karta. Standtan bilgi alırsınız artık. Turkcelli beğenmezsem tekrar taşırım hattımı heralde.

Neyse burda ayrıntılı bilgi var http://www.moneymobileclub.com/content/ilk-market-alisverisi-bedava/107/

• quote:

Orijinalden alıntı: mkflow

Arkadaşlar Eryaman Göksupark migrosun önünde money mobile standı var, arkadaş benim hattımı Turkcell'e taşımam karşılığında 75 tl money club kartıma alışveriş çeki yatırılacağını söyledi. Tekel ve sigara hariç herşeyde harcıyabilirmişim ama direk harcanacakmış 75 tl. Açılan Turkcell hatlada money club kart numaranı mesajla gönderiyorsun, onaylanınca paran yatıyor karta. Standtan bilgi alırsınız artık. Turkcelli beğenmezsem tekrar taşırım hattımı heralde.

Neyse burda ayrıntılı bilgi var http://www.moneymobileclub.com/content/ilk-market-alisverisi-bedava/107/

ZORUNLULUK SÜRESİ ne kadar ? ve hattın içindeki TL ne olacak ?

• ilk mesaj güncellenmiştir dostlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bamboochaa

arkadaşlar money verilmesi gerekirken verilmedigi için 444 ü arayıp manuel yüklettirdik ve geçmiş ürün indirimi adı altında karta yüklendi ya, işte o moneylerin aslı olan otomatik yülenmesi gerekenler yüklenmiş, yani hem geçmiş ürün indirimi oldu hemde money oldu (en azından bende durum bu, bi kontrol edin bakalım)

3 günlük "2 adet bebek bezi al 10 money kazan" kampanyası vardı ya Migrosta haziran başlarında
    toplam 6 adet bez aldım dı o sıralarda

aha bu kampanya:
    MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/569688/29CCF0849255408B9F0F8230B0D22D9C.jpg

iki üç kere telefon açtım bonusa: "yok onu migros müşteri hizmetlerine sorun" diye savuştursalarda
    "ben onlar kendi adına düşenleri yüklediler garanti adına daha siz neden yüklemiyorsunuz?" diye çıkıştım sonra ilgili birime talep oluşturdum ilgilenecekler dedi hala 15 gün 20 gün geçti yok birşey

lanet garanti bankası hala o kampanyaya ait vermesi gereken moneyleri hala yüklemedi,yüklemiycek anlaşılan

ne yapabiliriz ? bu kampanyadan Garanti bankasının yatırması gereken diğer yarım moneyleri alan kullanan oldumu?
    4441044 garantiye 4440333 migrosa top atıyor hiçbiri bir çare bulmuyor dangozlar

quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

quote:

Orijinalden alıntı: kampanyafiyati.com

Hafta sonu GDİ kampanyası var mı?

yok maalesef

İlave kampanya;

http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/campaignDetails.do?id=2969

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitriol -- 16 Temmuz 2011; 0:28:58 >

• faturasız avea hattım var çok kullanmadıgım.. onu taşısam da 75 lira veriyor mu? Ben öyl anladım ama çok mantıklı gelmedi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

faturasız avea hattım var çok kullanmadıgım.. onu taşısam da 75 lira veriyor mu? Ben öyl anladım ama çok mantıklı gelmedi..

daha önceki aylarda sanırım 30 TL alışveriş indirimi veriyordu bu türksel mobil migros,
    ama hat mat değiştirmedim Türksel faturalı hattım olmadı

şimdi aynı tip kampanya ise 75 TL iyi giibi, cebediyor ama
    başka bilinmeyen ne şartlar var araştırmadım
  • Saol twist
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

quote:

Orijinalden alıntı: bamboochaa

arkadaşlar money verilmesi gerekirken verilmedigi için 444 ü arayıp manuel yüklettirdik ve geçmiş ürün indirimi adı altında karta yüklendi ya, işte o moneylerin aslı olan otomatik yülenmesi gerekenler yüklenmiş, yani hem geçmiş ürün indirimi oldu hemde money oldu (en azından bende durum bu, bi kontrol edin bakalım)

3 günlük "2 adet bebek bezi al 10 money kazan" kampanyası vardı ya Migrosta haziran başlarında
    toplam 6 adet bez aldım dı o sıralarda

aha bu kampanya:

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/569688/29CCF0849255408B9F0F8230B0D22D9C.jpg

iki üç kere telefon açtım bonusa: "yok onu migros müşteri hizmetlerine sorun" diye savuştursalarda
    "ben onlar kendi adına düşenleri yüklediler garanti adına daha siz neden yüklemiyorsunuz?" diye çıkıştım sonra ilgili birime talep oluşturdum ilgilenecekler dedi hala 15 gün 20 gün geçti yok birşey

lanet garanti bankası hala o kampanyaya ait vermesi gereken moneyleri hala yüklemedi,yüklemiycek anlaşılan

ne yapabiliriz ? bu kampanyadan Garanti bankasının yatırması gereken diğer yarım moneyleri alan kullanan oldumu?
    4441044 garantiye 4440333 migrosa top atıyor hiçbiri bir çare bulmuyor dangozlar

quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

quote:

Orijinalden alıntı: kampanyafiyati.com

Hafta sonu GDİ kampanyası var mı?

yok maalesef

İlave kampanya;

http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/campaignDetails.do?id=2969

alışverişi yaptığın migrosa git
    mhizmetleri bilgisayardan ilgili kampanyanın bulunduğu kısımdan sorunu genel müd.lüğe yazıyorlar,
    birkaç gün sonra karta indirim olarak yansıtırlar
    ancak bunu yapacak yetenekta eleman bulunursa tabii..

• gdi başladı. Bugün cola ve çay var
  • quote:

faturasız avea hattım var çok kullanmadıgım.. onu taşısam da 75 lira veriyor mu? Ben öyl anladım ama çok mantıklı gelmedi..

Faturasız yeni aboneyi kabul etmiyorlar, faturalı ya da faturasız numaranı taşıyabilirsin ancak bu numaran faturalı oluyor. Faturalı turkcell hat kullanmayı düşünenler için cazip. ön ödemeli hatlarda böyle bir kampanya olsaydı iyi olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melih06

quote:

Faturasız yeni aboneyi kabul etmiyorlar, faturalı ya da faturasız numaranı taşıyabilirsin ancak bu numaran faturalı oluyor. Faturalı turkcell hat kullanmayı düşünenler için cazip. ön ödemeli hatlarda böyle bir kampanya olsaydı iyi olurdu.

faturasız numaranı fatursazı turkcell taşıma durumunda geçerli olmuyor mu kampanya? aşagıdaki bilgilerden ben geçerli oldugunu anlıyorum

Ramazan Ayında Migros'ta numarasını Turkcell'e taşıyanlara ilk market alışverişleri bedava!

Numarasını seçilen Migros, 5M Migros ve Tansaş mağazalarında bulunan standlardan Turkcell'e taşıyan ya da yeni bir faturalı hat alan bireysel müşterilerin Migros, Tansaş, Şok, Macrocenter , 5M ve Migros Sanal Marketten yapacakları ilk alışverişleri bedava! (en fazla 75 TL indirim kazanılabilir)

Seçilen Migros, 5M Migros ve Tansaş mağazalarında bulunan standlardan yeni faturalı bireysel Turkcell hattı alan veya numarasını Turkcell'e taşıyan bireysel Turkcell müşterileri, Migros, Tansaş, Şok, Macrocenter , 5M ve Migros Sanal Marketten, kayıtlı Money Club Kart/ Money Visa/ Money Club özellikli kartlarıyla yapacakları ilk alışverişlerinde 75 TL indirim kazanacaklardır.

*Kampanyadan faydalanmak için, stand bulunan Migros,Tansaş ve 5M Migros mağazalarından yeni faturalı bireysel Turkcell hat alıp ya da numaranızı faturalı veya ön ödemeli olarak Turkcell'e taşıyıp, Money Club kart numaranızı MONEY (boşluk) 16 hane olarak 2830'a kısa mesaj yolu ile göndermeniz gerekmektedir.
    *Kampanyadan faydalanmaya başlamak için mutlaka 2830'dan gelecek onay SMS'ini almanız ve Migros Ticaret A.Ş. mağazalarından veya Migros Sanal Marketten, kayıtlı Money Club Kart/ Money Visa/ Money Club özellikli kartlar ile kasa işlemini başlatmanız gerekmektedir

• quote:

Orijinalden alıntı: melih06

quote:

Kampanyadan faydalanmak için, stand bulunan Migros,Tansaş ve 5M Migros mağazalarından yeni faturalı bireysel Turkcell hat alıp ya da numaranızı faturalı veya ön ödemeli olarak Turkcell'e taşıyıp, Money Club kart numaranızı MONEY (boşluk) 16 hane olarak 2830'a kısa mesaj yolu ile göndermeniz gerekmektedir.

Burda faturasız da olur deniyor ama?

• quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

gdi başladı. Bugün cola ve çay var

50 tl ve üstü 12 li kutu coca cola 5 tl
  • arkdaşlar bn izmit çarşı migros money mobiledayım. kampanyamız şöyle hattını turkcele taşıyorsun bedava 75 tl alışveriş yapıyorsun 1 krş ödemeden. taahhüt yok birşey yok. hattın açılıyor money kartının kaydını yapıyorsun 2-3 gün içinde cvp geliyor alışveriş yapabilrsn diye gidip beleş RAMAZAN alışverişini yapıyorsun. kaç tane hattın varsa getir taşı hat başına 75 tl.

yeni tesis hat almak siteyen arkdaşlar varsa da hattı 5 dk da açılıyor money mobile kaydnı aynı şekilde yapıyorsun kampanyadan faydalnıyosun ANCAK hattını sonrasında kapatacağın zaman cayma bedelini ödemek zorunda oluyorsun yani 12 aylık toplam vergi 60 tl sana yansıyor iptal durumunda.bi tarifedeysen kullanyorsan 12 aylık sabit ücret + vergi giriyor toplamı yaklaşık 120 tl filn.
    KAMPANYAMIZ ÇOK SÜPER HERKES DEĞERLENDİRMELİ BENCE . 75 tl bedava alışveriş. izmitte olan arkdaşları ÇARŞI MİGROSA bekliyorummmm en kısa sürede çünkü kampanya 1-2 hafta dayanır :)

• diğer operatörden hattını turkcelle taşı 75 tl bedava alışverişi kap hiç para ödemeden. turkcelle nasıl geldğin önemli değil bir şartı yok. kontörlü faturalı olur . yeni faturalı hat alındığında oluyor ayrıca. KAMPANYA ÇOK SÜPER BEDAVA YA BUNDAN ÖTESİ VARMI TURKCELL BU BENİM DÜNYAM :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidalgo4141

arkdaşlar bn izmit çarşı migros money mobiledayım. kampanyamız şöyle hattını turkcele taşıyorsun bedava 75 tl alışveriş yapıyorsun 1 krş ödemeden. taahhüt yok birşey yok. hattın açılıyor money kartının kaydını yapıyorsun 2-3 gün içinde cvp geliyor alışveriş yapabilrsn diye gidip beleş RAMAZAN alışverişini yapıyorsun. kaç tane hattın varsa getir taşı hat başına 75 tl.

yeni tesis hat almak siteyen arkdaşlar varsa da hattı 5 dk da açılıyor money mobile kaydnı aynı şekilde yapıyorsun kampanyadan faydalnıyosun ANCAK hattını sonrasında kapatacağın zaman cayma bedelini ödemek zorunda oluyorsun yani 12 aylık toplam vergi 60 tl sana yansıyor iptal durumunda.bi tarifedeysen kullanyorsan 12 aylık sabit ücret + vergi giriyor toplamı yaklaşık 120 tl filn.
    KAMPANYAMIZ ÇOK SÜPER HERKES DEĞERLENDİRMELİ BENCE . 75 tl bedava alışveriş. izmitte olan arkdaşları ÇARŞI MİGROSA bekliyorummmm en kısa sürede çünkü kampanya 1-2 hafta dayanır :)

1- yeni hat açtıranlara cayma bedeli hikayesi nerde yzyıyor? şartlar arasında okumadım bunu. olmayan bir şartı ne migrod nede turkcell öne sürebilir diye düşünüyorum

2- yani avea kontorlu hattımı, migrostan tukcell kontorluye geçirirsem kampanyadan yararlanabilirim, değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

gdi başladı. Bugün cola ve çay var

bugün aldım

ayrıca asus laptop uda aldım , HDMI çıkışı olan , dış kasası çok çok iyi bir laptop. 649 tl / 12 taksit
  • quote:

diğer operatörden hattını turkcelle taşı 75 tl bedava alışverişi kap hiç para ödemeden. turkcelle nasıl geldğin önemli değil bir şartı yok. kontörlü faturalı olur . yeni faturalı hat alındığında oluyor ayrıca. KAMPANYA ÇOK SÜPER BEDAVA YA BUNDAN ÖTESİ VARMI TURKCELL BU BENİM DÜNYAM :)

taşıdığınız hattın içindeki TL leri ne oluyor ? bunla ilgili bir açıklama var mı? bende AVEA CEP ÖĞR VAR 10 yıllık mesela ama içinde 75 tl var.
  • quote:

arkdaşlar bn izmit çarşı migros money mobiledayım. kampanyamız şöyle hattını turkcele taşıyorsun bedava 75 tl alışveriş yapıyorsun 1 krş ödemeden. taahhüt yok birşey yok. hattın açılıyor money kartının kaydını yapıyorsun 2-3 gün içinde cvp geliyor alışveriş yapabilrsn diye gidip beleş RAMAZAN alışverişini yapıyorsun. kaç tane hattın varsa getir taşı hat başına 75 tl.

hocam bu sadece izmit migros için mi geçerli yoksa tüm migroslarda var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: attorney-at-law

quote:

hocam bu sadece izmit migros için mi geçerli yoksa tüm migroslarda var mı?

bu kampanya her migros da .

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.