Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.498
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi de en son ödemeye kadar bi inidirim falan çıkmıyor
  • Valla geçenler de eşimle maltepe migrosa gittik. 110 TL lik alışveriş yaptık. Raks traş makinası ve axe alabilirsiniz dedi kasiyer. Aldık. Ancak ücretlerin fiyatları düşmedi. Salı günü karta iade edilir dedi. 170TL ye yakın ücret ödedik. Sonra eve gittik arabadan taşımadan tekrar baktım fişe ancak 1+1 konservelerin hiçbirinin fiyatı inmemiş. Tek tek fiyatlayıp geçirmiş indirimide düşmemişler. Sinirlendim. Gittim hepsini iade ettim. Kasiyer kızcağıza da ayıp oldu ama. Bu kadarda sistem hatası olmazki.
  • Sadece mağaza alımlarında olabilir belki denemek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

sanalmarkete girince şöyle bişi çıktı ne ki bu yandaki + 15 20 ler anlamadım

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

Bunlar yaz gönderisinde yer alan indirimli ürünleriniz. Bu ürünlerden alısanız yazılan oranda yüzde olarak kasada direk düşüyor. Sanalda da geçerli sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SUAVI

Bu mesajı görünce aklıma Köhne sosları geldi. Noldu o anket ve de hediye promosyonları?

Bana geldi valla :)

Kurye ile yollamışlar, mağazadalarda 6 liraya satılan boyu geldi :)
  • tansaş insert :

maret çemensiz pastırma 10,90 money visa 4,5+
    pınar bologna etli/fıstıklı salam 25,90tl/kg money visa 6+
    kühne salata sosu 250ml 5,90 money visa 4+
    dardanel deniz levreği 4,25 money visa 1,5+
    coca cola 8x330 ml 7,95 money visa 1,5+
    domestos sıvı leke çıkarıcı 2lt 8,90 money visa 3,5+
    bingo soft 750ml konsantre 2,90 money ivsa 1,5+
    dixi 3kg 4,5 money visa 2,5+
    cif power cream+cif krem 750ml 7,5 money visa 4+
    solo 200lü peçete 3,5 tl money ivsa 1+
    dove 3 adımda onarım paketi 2,25 money visa 1+
    oral-b pro expert diş fırçası çeşitleri 9,75 money visa 5+
    parmex aseton 2,75 money visa 2+raks rk-5200 kettle 32,90 money visa 11+
    glow notbook soğutucu 32,00 money visa 11+
    duracell 6+2 pil çeşitleri 9,90 money visa 3,5+
    laxon deck telefon td-99 41,90 money visa 6+

23 hazirandan itibaren
    normal money kartlara (+) yazan tutarın yarısı geçerli

• züccaciye için trkcellilere özel hem 2 kat konuşma hemde indirimler mevcut ( tencere / tava / cam eşya );

ANCAK;

7477 ye yolladığım ve gelen cvp a göre hazır / muhabbet kart = kurumsal / genç tarifeliler YARARLANAMIYOR !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: bamboochaa

Bugün 50 tl üstüne bir şey yok mu?

komili sırma 1 lt 5 tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: bamboochaa

Bugün 50 tl üstüne bir şey yok mu?

komili sırma 1 lt 5 tl.

Ve detan sinek savarın bir çeşidi var. 5 tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheEvent

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

sanalmarkete girince şöyle bişi çıktı ne ki bu yandaki + 15 20 ler anlamadım

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

Bunlar yaz gönderisinde yer alan indirimli ürünleriniz. Bu ürünlerden alısanız yazılan oranda yüzde olarak kasada direk düşüyor. Sanalda da geçerli sanırım.

valla ödeme sayfasına geldim hiç inidirim olmadı

• Promosyon Adı : Gordugunuze Inanın - 185 Sanal
    Açıklama : 22-23 Haziran tarihlerinde Money kart ile Sanal market Gördüğünüze İnanın kampanyasında 50TL alışverişe Komili sızma zeytinyağ 1lt veya Detan elektrolikit komple 5 TL
  • zeytinyağı süpermiş.
    benim diyen en ucuz ve en doğal üreticide bile bu yağlar artık 9-10 lira
    nerdeyse yarı yarıya...
  • Yakında zamanda alış veriş edip 2kat moneyleri yatan oldu mu?...Ben 19 unda alış veriş yapmıştım ama ne moneyclub sitesinde nede garanti bankasında money gözükmüyor?...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

Yakında zamanda alış veriş edip 2kat moneyleri yatan oldu mu?...Ben 19 unda alış veriş yapmıştım ama ne moneyclub sitesinde nede garanti bankasında money gözükmüyor?...

Moneylerin yarısını Migros,yarısını da garanti yatırıyor...Migros iki gün içinde,Garanti ise yedi gün sonra falan yatırıyor...Migros'un moneyleri gelmiş olması gerekirdi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

quote:

Yakında zamanda alış veriş edip 2kat moneyleri yatan oldu mu?...Ben 19 unda alış veriş yapmıştım ama ne moneyclub sitesinde nede garanti bankasında money gözükmüyor?...

Moneylerin yarısını Migros,yarısını da garanti yatırıyor...Migros iki gün içinde,Garanti ise yedi gün sonra falan yatırıyor...Migros'un moneyleri gelmiş olması gerekirdi...

migrosunkilerde yok...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

quote:

migrosunkilerde yok...

20 Haziran'ın ki yatmadı benim de...

• O zaman bir iki gün daha bekleyip çağrı merkezini aramak lazım...Marketlerdeki müşteri hizmetlerine de başvurabilirsiniz...Yardımcı oluyorlar...
  • evet, genel bir sorunsa biraz daha bekleyelim bakalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptan69

kapatan zarar eder ,bunların money oyunları bitmez bitmeyecek ,ben şimdilik 1697 tl lik money kazanmışım 6 ayda ,vurun abalıya yoldaşlar

hocam yoldaş filan demişssin ama ben senin kazandığın money'in 4 te 1 kadar bile alışveriş yapamıyorum...hani kardeştik hani yoldaştık
  • Promosyon Adı : Gordugunuze Inanın - 186
    Açıklama : 24-25 Haziran Gördüğünüze İnanın kampanyası Money kart ile Migros,5M,Tansaş mağazalarda 50TL alışverişe ekici lokumlu beyaz peynir veya piliç fileto veya kiraz kilosu 3 TL

--------------------------------------------------------------------------------

Promosyon Adı : ALKOLSUZ İÇECEK 5TL YE 1TL İNDİRİM
    Açıklama : 24-27 Haziran tarihleri arası Migros, 5M ve Tansaş mağazalarından Money kart ile 5TL'lik alkolsüz içecek alımına 1TL indirim
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.