Şimdi Ara

Logitech Mk320 Kablosuz Klavye/Fare Sorunu (win vista hid problemi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen gün Logitech mk320 kablosuz klavye fare takımı aldım. İşletim sistemi olarak windows vista 32 bit kullanıyorum. takımın usb alıcısını bilgisayara taktığımda donanım yükleme uyarısı geliyor fakat yüklenmiyor. Yüklenmemesine rağmen, fare sorunsuz çalışıyor ama klavye için aynı şeyi söylemek mümkün değil. Klavyede sadece fonksiyon tuşlarından bazıları çalışıyor. Örneğin hesap makinas tuşu gibi. Diğer tuşlarda tık yok. Klavye bozuk değil, pilleri dolu. Ayrıca bu takımın harici bir driverı yok. Tak çalıştır olarak lanse edilmiş. Aynı bilgisayarda, win 7 işletim sistemi de yüklü. Win 7'de denediğim zaman klavye de fare de sorunsuz yüklenip çalışıyor. Fakat bunu vista'da da çalıştırmam gerek. Çünkü bütün projelerim, programlarım vs vista'da yüklü. Ayrıca şunu da belirtmeliyim, windows açılırken bios ekranında mk320'nin klavyesini sorunsuz kullanabiliyorum (yön değiştirmelerde ok tuşlarını falan kullanırken sıkınt yok). Fakat ne zamanki vista açılıyor, klavyede bazı fonksiyon tuşları hariç kalanı pert. Bunu nasıl çözebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Parsia -- 25 Nisan 2011; 13:06:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Parsia

Geçen gün Logitech mk320 kablosuz klavye fare takımı aldım. İşletim sistemi olarak windows vista 32 bit kullanıyorum. takımın usb alıcısını bilgisayara taktığımda donanım yükleme uyarısı geliyor fakat yüklenmiyor. Yüklenmemesine rağmen, fare sorunsuz çalışıyor ama klavye için aynı şeyi söylemek mümkün değil. Klavyede sadece fonksiyon tuşlarından bazıları çalışıyor. Örneğin hesap makinas tuşu gibi. Diğer tuşlarda tık yok. Klavye bozuk değil, pilleri dolu. Ayrıca bu takımın harici bir driverı yok. Tak çalıştır olarak lanse edilmiş. Aynı bilgisayarda, win 7 işletim sistemi de yüklü. Win 7'de denediğim zaman klavye de fare de sorunsuz yüklenip çalışıyor. Fakat bunu vista'da da çalıştırmam gerek. Çünkü bütün projelerim, programlarım vs vista'da yüklü. Ayrıca şunu da belirtmeliyim, windows açılırken bios ekranında mk320'nin klavyesini sorunsuz kullanabiliyorum (yön değiştirmelerde ok tuşlarını falan kullanırken sıkınt yok). Fakat ne zamanki vista açılıyor, klavyede bazı fonksiyon tuşları hariç kalanı pert. Bunu nasıl çözebilirim?

Çözüm bulabildin mi?
    Aynı sorun bende de windows 10da oldu son bir haftadır.
    Formnat vs hiçbirşey çözüm olmuyor merete.

Sadece boşluk,silme ve+ - vb tuslar calışıyor rakam ve harfler çalışmıyor.

Heryerde çalışıyor fakat sadece chrome ,fire fox mozilla ve tor tarayıcıda çalışmıyor.
    Operada gayet iyi çalışmakta.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.