Şimdi Ara

Yeni Bisikletim Kron XC 250 [2011] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
6
Favori
74.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 550dbugra

Arkadaslar bende bugun kron xc250 aldim sirkeciden v fren 500 tl ye aldim aldigim ilk gun 3-4 saat surdum cok guzel bisiklet ama konuyu acan arkadasin dedigi gibi frenler idare eder ama kadro super zaten omur boyu garanti var tavsiye ederim koltugu cok iyi giris icin fiyat/performans bisiklet.

3 renkli barandine papuçlardan taktır arkalı önlü bayağa farkediyor.

Edit:Koltuğu çok iyi demişsin dostum kaç km sürdün aralıksız? Ben 20 km sürdüm ertesi gün kıçımın üstüne oturamadım çok rahatsız sele ki seleye iyi diyen bi seni gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sentez* -- 3 Haziran 2012; 23:48:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42

quote:

Arkadaslar bende bugun kron xc250 aldim sirkeciden v fren 500 tl ye aldim aldigim ilk gun 3-4 saat surdum cok guzel bisiklet ama konuyu acan arkadasin dedigi gibi frenler idare eder ama kadro super zaten omur boyu garanti var tavsiye ederim koltugu cok iyi giris icin fiyat/performans bisiklet.

Kac lira uc renkli barandine pabuclar??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 550dbugra -- 3 Haziran 2012; 23:49:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Edit:Koltuğu çok iyi demişsin dostum kaç km sürdün aralıksız? Ben 20 km sürdüm ertesi gün kıçımın üstüne oturamadım çok rahatsız sele ki seleye iyi diyen bi seni gördüm

Sele mele anlamam hocam koltugun kic kismi icin yumusak yer var orasi rahat aralikli surdum hocam su an biraz agriyo ama sorun degil katlanacaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 550dbugra -- 3 Haziran 2012; 23:52:01 >

• quote:

quote:

quote:

http://www.e-bisikletim.com/urun_detay.php?cPath=106_168&products_id=475

30'a mal oldu bana arkalı önlü.

Edit:Bak aralıklı sürmene rağmen ağrıdı diyorsun sonra da çok rahat diyorsunYumuşak durduğuna bakma çok pis bi sele 10 kmden sonra bitiriyor adamı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sentez* -- 3 Haziran 2012; 23:53:32 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.e-bisikletim.com/urun_detay.php?cPath=106_168&products_id=475

30'a mal oldu bana arkalı önlü.

Edit:Bak aralıklı sürmene rağmen ağrıdı diyorsun sonra da çok rahat diyorsunYumuşak durduğuna bakma çok pis bi sele 10 kmden sonra bitiriyor adamı.

Farkediyosa almak gerek hocam yarin bakiyim saolasin bide bu hiz gostergesi kac km yaptigini gosteren alet buldum sigma nin 40 tl iyimi ?

• Dostum sigma güzel oluyor ben de dün değiştirdim sigmayla.Sen 509 modelini alacaksın sanırım biraz fonksiyon eksiği var max hızı falan göstermemesi almamama sebep oldu ben de sigma 1009 aldım 60-70 arası bulursun.Ha bana max hız ve birkaç ıvız zıvır daha lazım olmaz daha sade uygun fiyatlı birşey olsun dersen 509 iyidir.Fren papucuna gelirsek evet bayağa fark ediyor üstelik orjinal papuçlar gibi hemen erimiyor çok dayanıklı papuç.
  • Saolasin hocam bi sorum daha olacak telefon tutucu varmi bisiklet icin

• Sizce bu alet nasıl arkadaşlar?:

http://www.praktiker.com.tr/bisikletler/outdoor-born-to-run-26-bisiklet-gumus/241963

Elimde 60 tl de hediye çeki var ve fiyat 549 yerine 379 tl ye gelmiş olacak şu anki indirimnlerle. Alüminyum, shimano 21, çift disk fren (mekanik mi bilemedim görüntüden anlayan var mı, kitlemesiz Zoom ön maşa, arka da da var bir amortisör, çift kat alüminyum jantlar.
    12 yaş çocuk kullanacak...
  • quote:

Saolasin hocam bi sorum daha olacak telefon tutucu varmi bisiklet icin

Ben de çevremde arıyorum bulamadım daha ama internette bolca bulunuyor dealextreme-ebay yerli istersen gittigidiyor-sahibinden buralarda oluyor.

Edit:twingonote arka amortisör olmasa daha iyi olurdu bu bisiklet yorar ama 12 yaşında çocuk 40-50 km sürecek değil zaten o yaşta önemli olan tipidir havalı görünmesi yeterKadro çelik değil en azından fiyat iyi geldiyse al gitsinHa gönül isterki en azından bir NG650 al ama boşver zaten bisikleti sevdimi ileride iyi bir modele geçer kadro boyuda küçük gelir o zamana kadar bunla düşe kalka oyalansın.

Edit2:Aslında ng650yi pazarlıkla 400e yakın bir fiyata alırsın zaten buna 380 vereceksin hatta 400e de alabilirsin sen en iyisi önce bir konuş çevre esnafla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sentez* -- 4 Haziran 2012; 0:19:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: twingonote

Sizce bu alet nasıl arkadaşlar?:

http://www.praktiker.com.tr/bisikletler/outdoor-born-to-run-26-bisiklet-gumus/241963

Elimde 60 tl de hediye çeki var ve fiyat 549 yerine 379 tl ye gelmiş olacak şu anki indirimnlerle. Alüminyum, shimano 21, çift disk fren (mekanik mi bilemedim görüntüden anlayan var mı, kitlemesiz Zoom ön maşa, arka da da var bir amortisör, çift kat alüminyum jantlar.
    12 yaş çocuk kullanacak...

Hocam bence onun yerine benim aldigim gibi kron xc250 al ben 500 tl aldim 150 tl ye de kask,eldiven suluk kafesi,suluk ve sifrei kilit aldim kisacasi kron xc250 al indirimle 450 bulursun bence hocam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 550dbugra -- 4 Haziran 2012; 0:18:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sarper26

Merhaba arkadaşlar uzun araştırmalar sonucu verebileceğim en yüksek parayı verip Kron XC 250 aldım.
    İlk başta en fazla 300 verip Bianchi Speed, Salcano NG650 alacaktım ancak biraz sıktım kendimi ömür boyu garantili alüminyum kadrolu KRON aldım. 300$ fiyatı vardı peşin 400'e aldım.

[+ ları]

Bisiklet gerçekten çok hoş. Kadrosunun duruşu bile sağlam. Bütün parçalar ya Kron ve Shimano zaten ve gerçekten kaliteli. Hafif ve kullanımı çok rahat. Orta ve yüksek hızda çok seri manevralar yaptım ve düşmediğime inanamadım, yani düşmek için gerçekten çok çalışmalısınız asla atmıyor bisiklet sizi. 17,5 inch kadro boyu olanını aldım yol tutuşu tek kelime ile mükemmel.
    Özellikle 2011 xc250'nin tasarımı çok güzel. Beyazını alacaktım internetten çok güzel gözüküyordu ama canlı siyahı görünce beyazı biraz basit kalıyor. Fırsatınız varsa mutlaka bir bakın derim.

[- leri]

En çok gözüme çarpan kötü yanı frenleri. Artek marka fren sistemi kullanıyor pek hoşuma gitmedi ama bu ilk gün daha alışacaktır. ( Özellikle bisiklet alacak arkadaşlar için söylüyorum ya v fren alın ya da paranız varsa hidrolik disk fren alın. Mekanik disk frenler tam bir baş belası. Şehir içinde kullanılabilecek en iyi sistem v frendir. )
    Süspansiyon takılarak çalışıyor ama daha ayarları yapılmadı ileride ondan da iyi bir performans bekliyorum :)

[Tavsiye]

Çelik kadrolu demir yığını bisikletlerden uzak durun arkadaşlar bisiklet sizi değil, siz bisikleti taşıyorsunuz çok kötü gerçekten. Bianchi'nin servisleri çok iyi ama adam gibi bir bisikleti yok artık Bianchi'nin. Salcano'da çeşit çok ve iyi fiyatlar var ancak servislerinden herkes şikayetçi ve de bir türlü ısınamadım şu markaya. Kron kadrosu için ömür boyu garanti veriyor bunu es geçmeyin. Ayrıca Kron bir Türk markası arkadaşlar.

Bisikleti Muratoğlu Bisikletten aldım. Gerçekten çok ilgililer, müşteri memnuniyeti yüksek. Çok da güzel web siteleri var :

http://www.muratoglubisiklet.com/kron-xc-250--u#Urun_Aciklamasi

[Görseller]

Şimdilik 2 tane fotoğraf koyuyorum. Işık çok kötüydü mavi çıkmış kusura bakmayın.

Yeni Bisikletim Kron XC 250 [2011]

Yeni Bisikletim Kron XC 250 [2011]

Dostlar hepinize bi şey soracam, özellikle Sarper hocam sana, ben her bisikletimde yaptığım gibi dışarıda sürerken diyelim kaldırım mı çıktı önüme direk bisikletle çıkarım ineceksem bisikletle inerim bu tarz olaylar bisiklete zarar verir mi yani ben bu bisikleti alıp bu anlattığım şekilde kullanırsam sorun olur mu?

• mtb hocam adı üzerinde zaten herhangibir sıkıntı olmaz
  • quote:

quote:

Ben de çevremde arıyorum bulamadım daha ama internette bolca bulunuyor dealextreme-ebay yerli istersen gittigidiyor-sahibinden buralarda oluyor.

Edit:twingonote arka amortisör olmasa daha iyi olurdu bu bisiklet yorar ama 12 yaşında çocuk 40-50 km sürecek değil zaten o yaşta önemli olan tipidir havalı görünmesi yeterKadro çelik değil en azından fiyat iyi geldiyse al gitsinHa gönül isterki en azından bir NG650 al ama boşver zaten bisikleti sevdimi ileride iyi bir modele geçer kadro boyuda küçük gelir o zamana kadar bunla düşe kalka oyalansın.

Edit2:Aslında ng650yi pazarlıkla 400e yakın bir fiyata alırsın zaten buna 380 vereceksin hatta 400e de alabilirsin sen en iyisi önce bir konuş çevre esnafla.

Öneriler için teşekkürler. Aldık aygıyı dün. Harika çıktı. 550dbugra sana da sağol.
    Bu arada elimde 5 adet 15 tl indirim çeki oluştu Praktiker de kullanmak üzere (http://forum.donanimhaber.com/m_61101167/tm.htm) . Bu makinadan almak isteyen ya da benzer praktiker alışverişi için, Temmuz 15 e kadar sanırım. Bunları 50 Tl ye vereceğim isteyene. 25 tl indirim demek isteyen PM atarsa sevinirim.

• Nihayet karar verdim ve bisikletimi aldım.Kron 2000 düşünüyordum hatta forumda da sordum ama cvp alamadım,bisikletçiye gidince 3000'e yöneldim,bir kaç gün araştırdıktan ve Sedona 781'i gördükten sonra biraz daha zorlayıp elden taksit ve güzel bir indirimle Sedona 781 aldım.Sigma 1009 sts taktırdım.fazla zaman bulamadım binmek için,biraz daha kullandıktan sonra yorumlarımı yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mobese -- 10 Haziran 2012; 19:51:31 >
  • Sedona 781 i yorumla hocam da bu sıra kron xc250 alasım var benimde 540/12 taksite buldum
  • quote:

Hocam ben aldım telefon tutucu ebayden taktım bi kaç gün kullandım tak çıkar sorun oluyo.Çok gereksiz bişey hiç gerek yok bence
  • Arkadaşlar bisiklet alacağım acil yardımınıza ihtiyacım var .

1- Disk freni tavsiye eder misiniz performansı nasıldır?
    2- Bursa'da nerde bulabilirim bu kron bisikletleri ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mfurkan0

Arkadaşlar bisiklet alacağım acil yardımınıza ihtiyacım var .

1- Disk freni tavsiye eder misiniz performansı nasıldır?
    2- Bursa'da nerde bulabilirim bu kron bisikletleri ?

Mekanik diski tavsiye etmeyiz. Hidrolik diski tavsiye ederiz.
    Bursa'da Aydın Motobike (Yalova yolunda), Güven Bisiklet (Mudanya'da) benim bildiklerim. Ayrıca Soğukkuyu'da Kron bayisi var ben oralarda oturuyorum bisikleti aldıktan sonra gördüm olduğunu. Aydın Motobike'ta aksesuarlar biraz pahalı gibi. Hürriyet'teki Metin Bisiklet'te 22,50 lira olan km saati orda 30 lira.
  • kaliteli güzel bisiklet
  • Her yönüyle XC250 karar verdim kesinlikle :D
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.