Şimdi Ara

Amatör ligde bir futbolcu ne kadar kazanır

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
2
Favori
143.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: michael j fox

Baya iyiymiş ben ortalama 1000 lira olabilir diye tahmin etmiştim. 3. lig takımları ne kazanıyor da bu kadar verebiliyor ilginç.

Doğru tahmin ettin.
  • Arkadaslar amatör ligde yada 3. Ligde oynayan bir futbolcunun geliri nekadardir. Ortalama kaç yasına kadar bu işi yapabilir.

• Takımına ve o takımdaki önemine bağlı. 3.Ligde aylık 5.000 Lira civarında alırsın genellikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cris..

Takımına ve o takımdaki önemine bağlı. 3.Ligde aylık 5.000 Lira civarında alırsın genellikle.

ortalama o kadar.
    çok çok iyi isen 10bin tl gibi bir şey olur.
  • Baya iyiymiş ben ortalama 1000 lira olabilir diye tahmin etmiştim. 3. lig takımları ne kazanıyor da bu kadar verebiliyor ilginç.
  • En fazla 1.000-1.500 bence
  • bencede 1000 2000 arası birşeydir. Süper ligde oynayıp 5000 civarında alan bir sürü futbolcu var .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cris..
    Takımına ve o takımdaki önemine bağlı. 3.Ligde aylık 5.000 Lira civarında alırsın genellikle.

sanmıyorum
  • amatörde para vermiolar belki prim 3.ligde 1000 tl de zor gibi.
  • bir yarım salçalı ekmek maç başına
  • Kimi ek işte yapıyor geceleri
  • Gençlerbirliği'nde futbol okulunu çat pat bitiren 16 yaş çocuklarına 500 lira maaş bağlıyorlar haberiniz var mı Ortalama 5-6 bin tldir
  • Kuşadasıspordakiler 1200 lira alıyor sanırım genellikle.
  • Bizim Burda Maç Başı 1 paket Sigara veriyorlar
  • bursa merinosa transfer olacak bir kardeşim var, resmi imzayı atarsa daha 18 yaşına aylık 8,000 lira alacakmış. ki prim falan yıllık ortalama ay başına 10 bini geçebilir demişler.
  • Değişiyor takımına göre.Örneğin yıllık 5000e 2500 liralık taksitle anlaşılıyor oyuncu ile ancak başarı gelmedi mi son taksiti yani 2500 vermiyorlar.Sözleşme imzalaması yok o yüzen hak idda edemiyorsun.Ve bence 5000 bin lira kazanan azdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bluedevil86

bursa merinosa transfer olacak bir kardeşim var, resmi imzayı atarsa daha 18 yaşına aylık 8,000 lira alacakmış. ki prim falan yıllık ortalama ay başına 10 bini geçebilir demişler.

8000 tl aylık mı ben bank asyada oynuyorum aylığım 2 bin lira + prim + anlaşmaya göre verilen ek ücret 10 bin lirayı bulmuyor nasıl 3. lig takımı bu parayı verebiliyor? ilginç.

BAL ligi dediğimiz liglerde şampiyonluğa oynayan bi takımdan alabileceğin para 50 bin lirayı bulur yıllık hatta geçebilir bile 25bin peşin kalan 25 bin 5 taksit 5er bin liralık çeklerle + maç primi ve aylık ücret 1000 lirayla anlaşabilirsin bu normal bi durum.
    Süper amatör liglerde 5 bin peşin ayda asgari ücret maaş + primle oynayabilirsin buda normal bi durum
    3. lig BAL liginden biraz daha cömert olabilir çok bi fark yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: €rché.19o3

quote:

Orijinalden alıntı: Bluedevil86

bursa merinosa transfer olacak bir kardeşim var, resmi imzayı atarsa daha 18 yaşına aylık 8,000 lira alacakmış. ki prim falan yıllık ortalama ay başına 10 bini geçebilir demişler.

8000 tl aylık mı ben bank asyada oynuyorum aylığım 2 bin lira + prim + anlaşmaya göre verilen ek ücret 10 bin lirayı bulmuyor nasıl 3. lig takımı bu parayı verebiliyor? ilginç.

BAL ligi dediğimiz liglerde şampiyonluğa oynayan bi takımdan alabileceğin para 50 bin lirayı bulur yıllık hatta geçebilir bile 25bin peşin kalan 25 bin 5 taksit 5er bin liralık çeklerle + maç primi ve aylık ücret 1000 lirayla anlaşabilirsin bu normal bi durum.
    Süper amatör liglerde 5 bin peşin ayda asgari ücret maaş + primle oynayabilirsin buda normal bi durum
    3. lig BAL liginden biraz daha cömert olabilir çok bi fark yok

Bank Asyada mı oynuyorsun? Hangi takım?
  • Amatörde Ort 600-800 . Süpersen 2.500(Süpersen Amatorde Ne İsin Var )
    3.Ligde 1000-4000 Arasıdır Kardesim Ancak 10.000 Alan Vardır (Forvet,Kaleci,10 Numara)
  • 3. lig iyiymiş gene bal da oynayanlar yıllık 20 25 bin tl alıyo aylık 1.5 falan yapıyor heralde.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.