DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
atheros communications inc
8
Cevap
0
Favori
12.121
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> atheros communications inc
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      25 Mesaj
      22 Nisan 2011 16:43:08
      atheros communications inc(R) AR81 family gigabit / fast ethernet driver ... arkadaşlar bu program ne işe yarıyor bilgi verirmisiniz?

inanmak ve yaşamak
    • Yarbay
      2378 Mesaj
      22 Nisan 2011 17:46:44
      bu program değil ağ bağdaştırıcısının sürücüsüdür. internete kablolu bağlantıyı sağlıyor. eğer kaldırırsan ethernet kablosuyla internete bağlanamazsın.

• Onbaşı
      20 Mesaj
      22 Nisan 2011 17:52:57
      ağ bağdaştırıcısının yazılımı.

• Onbaşı
      25 Mesaj
      23 Nisan 2011 00:35:53
      anladım. teşekkür ederim

inanmak ve yaşamak
    • Er
      7 Mesaj
      14 Aralık 2014 19:31:46
      Valla konuyu hortlatmak olacak ama genede yazayım dedim.
      Benim toshiba satellite l855-16q model, windows 8.1 single language pc var.Pcden yanlışlıkla atheros driver birini sildim yani kaldırdım artık internete giremiyorum yani net bağlanıyor ama bir web sayfasını açmaya çalıştığımda açamıyorum.Bunun onla ilgisi olmayabilir ama en son kaldırdığım programbuydu Kaldırdıktan sonra giremez oldum.

Yüklü olan atheros Driverları aşağıda yazdım hangisi eksikse lütfen söylermisniz.Şimdiden teşekkür ederim.

-atheros Bluetoth filter Driver Package
      -atheros Communications inc.(R)AR81Family Gigabit...
      -atheros Driver installation Program

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi junk147 -- 14 Aralık 2014; 19:34:06 >

• Yarbay
      2378 Mesaj
      14 Aralık 2014 20:02:03
      quote:

Orijinalden alıntı: junk147

http://www.toshiba-turk...os.jsp?LNG=25&service=SE

bu linkten dizüstü-satellite-l855 wireless adabtör gibi kategorileri seçip ara. çıkan seçeneklerden atheros'un win8 için olan driverını indirip kurmayı dene.

• Er
      7 Mesaj
      17 Aralık 2014 23:53:45
      quote:

Orijinalden alıntı: Fire.Sword

Alıntıları Göster

http://www.toshiba-turk...os.jsp?LNG=25&service=SE

bu linkten dizüstü-satellite-l855 wireless adabtör gibi kategorileri seçip ara. çıkan seçeneklerden atheros'un win8 için olan driverını indirip kurmayı dene.

Evet orya bende baktım ordan wireless Lan Driver Kurdum ama bir şey değişmedi Diğer sürücüyü deneyeceğim şimdi bilgi için teşekkür ederim. Birde wireless adabtör Seçeneğini göremedim orda.

• Yarbay
      2378 Mesaj
      18 Aralık 2014 00:19:18
      quote:

Orijinalden alıntı: junk147

Evet orya bende baktım ordan wireless Lan Driver Kurdum ama bir şey değişmedi Diğer sürücüyü deneyeceğim şimdi bilgi için teşekkür ederim. Birde wireless adabtör Seçeneğini göremedim orda.

Doğru olanı kurmuşsunuz. ben ne yazdığına bakmadım bazılarında wireless lan bazılarında wireless adaptor yazabiliyor. Bilgisayarda aygıt yöneticisine bakın. driverı eksik donanım varsa ünlem işareti olarak görünür.

• Er
      7 Mesaj
      19 Aralık 2014 18:38:31
      quote:

Orijinalden alıntı: Fire.Sword

Alıntıları Göster

Doğru olanı kurmuşsunuz. ben ne yazdığına bakmadım bazılarında wireless lan bazılarında wireless adaptor yazabiliyor. Bilgisayarda aygıt yöneticisine bakın. driverı eksik donanım varsa ünlem işareti olarak görünür.

Realtek Kablosuz Driver yükliyeceğim Atheroslar da bir problem gözükmüyor çünkü Bu arda Cevaplar için Teşekkür ederim :)

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> atheros communications inc
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.