Şimdi Ara

Turkcell Sınırsız İnternet Paketi İsteği ... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
39.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: NetAnket.Net

Sınırsız (limitsiz) ama yavaş internet artık cebin olmazsa olmazı olacak sanırım.İlerde Avea da limitsiz yapacaktır,sanırım taktik,ciddi bir rakam ücret olacak ama sınırsız olacak.Benim kabulüm rakam,yeterki sınırsız olsun.Çünkü kotalı internet başa bela.Riskli.Şikayetlerden anlaşılan bu.

Dediğiniz oldu
  • yaklaşık 15 dk önce turcell reklamlarını izledim aylık 8 TL ye Sınısırsız internet dio sizde turcell Europe ye geçin ayrıntılı bilgi turcell.de de falan bişiler dedi olayı tam çak madım çakan varmı acaba?

biraz araştırdım ve böle dio bu sadece almanlar için mi acaba,? :D

Turkcell Europe ile gençlik sınır tanımıyor!

Genç Paket ile internette sınırsız gezin, dolaşın, mesajlaşın, dürtün, kaynaşın; Turkcell Europe aboneleriyle sınırsız konuşun, paylaşın!
    SINIRSIZ İNTERNET + ÖZGÜR MUHABBET AYDA 7,99 €

Aylık ücret olan 9,99 EUR yerine sunulan 7,99 EUR kampanya fiyatı 31.05.2012 tarihine kadar geçerlidir.

Faturasız hattı olan herkes bu kampanyadan yararlanabilir. Yapmanız gereken tek şey Online İşlem Merkezi'nden ya da 9090* numaralı Turkcell Europe Müşteri Hizmetleri Hattı'ndan GENC Paketin‘i satın almak.

*9090 Turkcell Müşteri Hizmetleri Hattı'nı aramanın dakikası 13 centtir.

Opsiyonel olarak GENC yazıp 77733’e ücretsiz SMS de gönderebilirsiniz.

bu yavurca konuşuyo bize deil heralde bu kanpanya :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Son Uyku -- 28 Mart 2012; 14:28:49 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.