Şimdi Ara

Altyazı Aramakla Uğraşmayın.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
4
Favori
47.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bsplayer yüklüyoruz otomatik altyazı aramayı aktifleştiriyoruz yada kendi direk filmi yada diziyi açınca altyazıyı arıyor bize türkçe olanları kayıtlı sitelerden araştırıp karşımıza çıkarıyor başka media playerlerdede olabilir. Bayağı kullanışlı geldi bunu bilmiyorsan öldür kendini diyebilirsiniz benim gibi bilmeyenler site site gezenlere yardımcı olur umarım

Resimli Anlatım

Öncelikle dizi / film Bs playerle başlatıyoruz

Direk Karşımıza bulunan altyazılar çıkıyor İstediklerimize tik atıp seçileni indir diyoruz

Gördüğünüz gibi dizinin yanına bir klasör oluşturmakta alt yazıları onun içine indiriyor

Ve ben kmplayerde izlemek istediğim için diziyi km playerde açık alt yazıyı üzerine bırakıyorum...

Birgün mutlaka işinize yarar bilmeyenler için hadi selametle

bersgurs arkadaşımızın paylaşımını aynen aktarıyorum lazım olabilir.

quote:

bende altyazıları düzenlememe yardım eden geliştirdiğim programı ekleyeyim buraya belki ihtiyacı olan çıkar.Bu program klasördeki altyazı ve dizi isimlerini aynı olacak şekilde ayarlıyor medya oynatıcısında açtığınız zaman yükleniyor otomatik olarak(Vlc player da böyle diğerlerini bilmiyorum).

Herhangi bir klasöre sağ tıklayıp altyazıları düzenle demeniz yeterlidir.

Programı yüklemek için yönetici olarak çalıştırın.

Kaldırmak için ise komut satırını yönetici olarak çalıştırıp aşağıdaki komutu girin.

"C:\Program Files\Altyazı\Altyazı Adlandırıcı.exe" -sil

Link : Altyazı Adlandırıcı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jaraxxus -- 15 Haziran 2013; 23:50:16 >

• Ben bilmiyordum.Gereksiz de buldum açıkcası.
    Divxplanet ve turkcealtyazı siteleri yeterince iyi.
  • Nasıl gereksiz olabilir ? Altyazı aramaya son, videoyu tıkla, mevcut altyazıları kendi arayıp buluyor. Klasörede ekliyor.

DP nin yeri tartışılmaz
  • eve gidince bakıcam :)
  • DPye alismisken bu aklima bile gelmez dizi , film indirdigimde ama yine de tesekkurler
  • Dp ye giriyorum ordan bakıyorum diyorsunuzda arkadaşlar kendi otomatik arıyor klasör olarak kaydediyor internet aleminde ne kadar çeviri sitesi varsa dp de dahil üstelik bs playeri kullanında diyen yok siz bs yi kurun diziyi filmi açın otomatik direk size tüm sonuçları çıkarıyor sizde indirmek istediğinize tik atın tamam deyin kapayın artık gom mu km mi ne kullanıyosanız ondan açın üstelik bazen altyazısını arayıpta bulamadığınız şeyler olur bunu deneyin yani ufak bi tavsiye

Dp nin yeri tartışılmaz ona lafımız yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jaraxxus -- 22 Nisan 2011; 11:44:27 >
  • altyazı sitesini bs de bulunan 2 site dısında nasıl eklicez
  • quote:

Orijinalden alıntı: exerion

altyazı sitesini bs de bulunan 2 site dısında nasıl eklicez

Bs ye sağ tıkla tercihlerden altyazılara gel oraları bir kurcala istersen ama kanaatimce bütün altyazı sitelerini open subtitles içinde barındırmış sanki yani hiç değilse ordan buluyor divxplanet çevirilerini vs..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ViCt0R

Dp ye giriyorum ordan bakıyorum diyorsunuzda arkadaşlar kendi otomatik arıyor klasör olarak kaydediyor internet aleminde ne kadar çeviri sitesi varsa dp de dahil üstelik bs playeri kullanında diyen yok siz bs yi kurun diziyi filmi açın otomatik direk size tüm sonuçları çıkarıyor sizde indirmek istediğinize tik atın tamam deyin kapayın artık gom mu km mi ne kullanıyosanız ondan açın üstelik bazen altyazısını arayıpta bulamadığınız şeyler olur bunu deneyin yani ufak bi tavsiye

Dp nin yeri tartışılmaz ona lafımız yok

peki kafasına göre ilk buldugunu mu koyuyor yoksa fpssini dikkate aliyor mu altyazi kaymasi yapiyor mu yani

• SPlayer dada var bu özellik.
  • Altyazı bulma özelligi süperde BS player'ın kendisi çok berbat

o özellik olacaktı MPC'te
  • Hiç bu tarz program yokmudur yahu? Dpden altyazı indirmek resmen işkence, altyazıyı seç o reklamlarla boğuş sonra altyazı indirme butonu açılmasını bekle falan derken kafadan 2 dk gidiyor. Tek tıkla indirebilsek güzel olurdu. Bi zamanlar Firefoxda öyle bir eklenti vardı.
  • Media Player'da olsaydı daha iyi olurdu hiç sevmem şu BSplayer programını..
  • KM Player'da var mı bu özellik?
  • Gom playerda varsa kullanabilirim,yıllardır gom playerdan vazgeçemiyorum nedense
  • quote:

Orijinalden alıntı: Static-X

Media Player'da olsaydı daha iyi olurdu hiç sevmem şu BSplayer programını..

Bu özellik Media Player Classic (+ K-lite kodec 7.1 )'de olsun tek başına iktidar olur zaten öylede

• Resimli Anlatım eklenmiştir bilmeyenlere yada arayıpta altyazısını bulamadığınız film dizi artık neyse birde bunla arattırın derim iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: NidderuN

Ben bilmiyordum.Gereksiz de buldum açıkcası.
    Divxplanet ve turkcealtyazı siteleri yeterince iyi.

aynen
    hem küfürlü küfürsüz seçme şansın da oluyor
  • Süper özellik bence. Bazı filmlerin altyazıları yok Divxplanet ve Türkcealtyazıda.
  • GOM Player'da yokmu ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.