Şimdi Ara

Altyazı Aramakla Uğraşmayın. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
4
Favori
47.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Divxplanet ve Türkcealtyazı gibi siteler varken ne gerek var diyosunuz ama ordan her indirdiğiniz altyazı filminizle uyumlu olmuyo. Arkadaş güzel bi yazı paylaşmış beğenmediyseniz kullanmassınız olur biter ...
  • Bunu kullanıyordum dediğin gibi pratik oluyor aramadan direk buluyorsun. Arkadaşlar adam şu playerı kullanın vs. dememiş zaten altyazı kolaylığını belirtmiş uzatmaya gerek yok. Teşekkürler.
  • Çok pratik program, formattan sonra hangi program buluyordu diye bakarken buraya geldik
  • BS Player kötü, ben kullanmam DP yeter altyazı için :p (şaka şaka güzel bi özellik gerçekten altyazıyı bul gene istediğin playerı kullan bu kadar basit, adam demiyo ki illa bs yi kullanacaksın diye:)
  • Bs player film ile uyumlu olan altyazıyı indiriyor bu yüzden fps si 25 mi 23,90 kusur vs vs.uğraşmıyoruz.

BS playerde altyazı sitesi ilave etmek gibi özelliği varmıdır? bilen varmı yada bs player tarzı altyazı sitelerine direk dalan başka player varmı ? kullanıcı yorumları alalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: VirtualFrog

Bs player film ile uyumlu olan altyazıyı indiriyor bu yüzden fps si 25 mi 23,90 kusur vs vs.uğraşmıyoruz.

BS playerde altyazı sitesi ilave etmek gibi özelliği varmıdır? bilen varmı yada bs player tarzı altyazı sitelerine direk dalan başka player varmı ? kullanıcı yorumları alalım

hayır bu özellik yok. Bu özelliğin olması için sitede scriptler bulunması gerekiyormuş. bu özelliği DP ta kullanmak için DP yetkililerinin bsplayer la irtibata geçip siteye script eklemeleri lazım.
  • Bs o yönden iyi sadece.
    Ama gom benim için vazgeçilmezdir keşke onda öyle birşey olsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NidderuN

Ben bilmiyordum.Gereksiz de buldum açıkcası.
    Divxplanet ve turkcealtyazı siteleri yeterince iyi.

Boyle bi seye nasil gereksiz diyebiliyorsunuz anlamiyorum.
    Bs player kullanirken her defasinda gosteriyordu ancak hic dikkate almamistim. Dedigin kadar pratik oldugunu bilseydim kullanirdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BS playerin bulamadığı altyazıları bulduğunuzda upload yaparak destek veriniz..
  • yeni öğrendim bilmeyenler olabilir.yukarı
  • alt yazıları nerden bulduğu da önemli. dp'nin alt yazıları çok başarılı örneğin. karşılaştırma/yorum yapabilir mi kullanan bi arkadaş?
  • bende altyazıları düzenlememe yardım eden geliştirdiğim programı ekleyeyim buraya belki ihtiyacı olan çıkar.Bu program klasördeki altyazı ve dizi isimlerini aynı olacak şekilde ayarlıyor medya oynatıcısında açtığınız zaman yükleniyor otomatik olarak(Vlc player da böyle diğerlerini bilmiyorum).

Herhangi bir klasöre sağ tıklayıp altyazıları düzenle demeniz yeterlidir.

Programı yüklemek için yönetici olarak çalıştırın.

Kaldırmak için ise komut satırını yönetici olarak çalıştırıp aşağıdaki komutu girin.

"C:\Program Files\Altyazı\Altyazı Adlandırıcı.exe" -sil

Link : Altyazı Adlandırıcı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bersgurs -- 29 Ocak 2013; 19:35:00 >

• sitelerden almak daha iyi alışkanlıklar kolay değişmiyor. ama yinede sağol
  • Google dan geldim, sağol dh
  • bence güzel yani deniycem şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: onlyone

Google dan geldim, sağol dh

Önemli değil
  • Genelde sorun çıkmıyor ama mesaj kalsın.
  • dün gece HIMYM 1. sezon'un divxplanet'ten tüm altyazılarını denememe rağmen hiç biri uymayınca bunu indirdim ve çok kolay bir şekilde bölümün başında buldu, artık bunu kullanırım
  • Bulduğu altyazılar filme senkronlu mu yoksa tek tek denicez mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gktr25

Bulduğu altyazılar filme senkronlu mu yoksa tek tek denicez mi?

İndirdiğiniz dizinin filmin işte neyse belgeselin falan uzantısı var ise yani isme göre nokta atışı yapıyor örneğin ripleyen kimse atıyorum sonu xvid.lol ise o uzantıya göre arama yapıyor böylece senkronlu altyazıyı buluyor.

Tabi bazen uyumlu olmayan altyazılarda indirebiliyor misal 720pler isim benzerliğinden araya karışıp 3 tanesinden ilk indirdiğini bsye gömdüğünden diğerini subs klasöründen programın üzerine bırakın sıkıntı olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jaraxxus -- 15 Haziran 2013; 23:46:48 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.